2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amin canim test gunune az kalmis transfer gunu sayiliyor mu test icin

Kizlar ya crinone jele basladim bugun basta ki kapak gibi seyi cikartinca biraz jelden cikiyor sorun olur mu acaba ne yapsam da cikmamasi icin engel olamadim

Kizlar ya crinone jele basladim bugun basta ki kapak gibi seyi cikartinca biraz jelden cikiyor sorun olur mu acaba ne yapsam da cikmamasi icin engel olamadim
Ben once salliyorum, ilac asagiya dogru insin diye, bir de sisman baloncuk gibi yeri icerideyken sıkıyoruz ya , geri cekerken de sıkılmıs sekilde geri cekiyorum ki tup ilaci geri cekmesin.. ama gene de cok az kalabiliyor.. sanirim sorun olmaz cunku hemsire bu ilaclara biraz fazla konuyor fireyi dikkate alip dedi.. kisaca bence sorun olmaz

Ben ilk tedavimde kullanmıştım o jeli sorun olmaz illaki birazcık çıkıyor ucundan. Sonra sonra da wc ye çıkınca bazen top top geri geliyor fazlası aklında bulunsun. Transferden sonra da üç ay kullandım ben onu baya can yoldaşımdı şimdi progestan fitil verdi keşke diyorum crinone kullansam tertemiz.

İcimi rahatlattiniz ya sagolun eksik mi gidiyor acaba dedim kendi kendime benimkini hic sallamadigim halde asagida isiga tutup bakiyorum

Yaa fitil daha zordur eminim bende oksaparla bunu sevmek zorundayim olumlu olursa oksaparla arkadas olduk 1 aydir

dikiş iğnesiyle ufak bi delik aç kuyruk kısmına oraya elini bastırıp öyle koy
Aslinda kapagi acinca da hemen elimle bastiriyorum cikmasin diye tabi elimi ilk once guzelce yikiyorum yine de ben jeli kullanana kadar akıyor afedersiniz hemen bulunmuyor koyacagim yer cok cok ozur dileyerek soyluyorum

bende biraz yapışıklık mı ne varmış.. ama transferin başarısını etkilemez dediler onu da açtılar o sırada biraz normalden uzun sürdü.... var mı böyle bi şey yaşayan duyan?

Aslinda kapagi acinca da hemen elimle bastiriyorum cikmasin diye tabi elimi ilk once guzelce yikiyorum yine de ben jeli kullanana kadar akıyor afedersiniz hemen bulunmuyor koyacagim yer cok cok ozur dileyerek soyluyorum

yok kapağın tam zıttı yerde hani kuyruğu var ya tuttuğun yer oraya ufak bir iğne ile delik açarsan önce.. o zaman o dışarı akmaz işte. sonra uygularken de o boşluğu parmağınla kapatarak uygulayınca hepsi gidiyor. bana öyle gösterdiler. olsa göstericem ama anlatırken zor..

Aaa tamam tamam bildim dedigin yeri sabah oyle deneyim bakalim cok sagol canim benim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…