2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar bu crinone jeli nasıl kullanıyorsunuz sonuna kadar sokuluyormus doğrumu bu? Ben en fazla 3 cm sokabildim yaa yanlış mi yapmışım şimdiye dek kutu bitecek neredeyse

Hayırlısı olsun canım güzel bekleyişler
Evet canım.korku heyecan hepsi bir arada teşekkür ederim. 3.denemem artik ustalastim ama yine de tedirginim.:) nasıl besleniyorsun hep yatıyor musun neler yapıyorsunuz bu süreçte annem geldi bana bakmaya bizde kalacak bugün ev hariç hiç kalkmadım 10 gün rapor aldım şimdilik:)

Kızlar bu crinone jeli nasıl kullanıyorsunuz sonuna kadar sokuluyormus doğrumu bu? Ben en fazla 3 cm sokabildim yaa yanlış mi yapmışım şimdiye dek kutu bitecek neredeyse
Evet canım dibine kadar sokuyorum ben hemşire öyle tarif etmişti giriyor aslında ama.zorlamak istemiyorsan çıkan bir damla jeli sur öyle sok daha kolay oluyor

Çok zor bir surec her gün bir ton ilaç ve nedense olmayacakmış gibi geliyor.hep negatif olduğu için yine.negatif olacak gibi.

Merhaba! Benimde pazartesi yumurtalar toplandı toplamda 8 yumurta oldu 7 şimdi döllendi bugün aradılar 5 taneye akalım sanırım inş bir sorun olmaz ise cuma sanırım transferim olur dua edin benim için arkadaşlar
Merhaba canim hayirli olsun insallah sorunsuz sekilde transferinde olur sen nerde yaptiriyorsun

Benim de 24 ocakta transfer olacak

Off yaa hiç işe yaramadı o zaman benim jeller tutunmayacak mi bebeğim şimdi Çok canım sıkıldı
Hayirrr neden oyle dusunuyorsun giden gitmistir sen icini ferah tut canim benim ben netten arastirdim ve receteyi okudum eliniz vajinaya degecek sekilde itin yaziyor hic buna takilma bence dedigim gibi giden gitmistir

Tutunacak okduktan sonra her türlü tutunuyor arkadaşım korkma.ama.tutunmayacaksa da pamuklara da sarınıp yatsan dakikasini da geçirmesen ilacın olmuyor sonuçta rahim e yaptın sen o.jeli o.alacsgini aldi ordan

Tutunacak okduktan sonra her türlü tutunuyor arkadaşım korkma.ama.tutunmayacaksa da pamuklara da sarınıp yatsan dakikasini da geçirmesen ilacın olmuyor sonuçta rahim e yaptın sen o.jeli o.alacsgini aldi ordan

Ben şu an dideral almak istiyorum çarpıntıdan ötürü alabilirsin dediler ama ben almamayı tercih ediyorum. Kullandığımız iğne ilaç vs hepsi tsh ı yükseltiyor. Tsh yükselince çarpıntım oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…