2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

proluton beni de çok korkutuyordu ama yapan kişiye göre değişiyor olabilir mi? sadeceyağlı bir iğne olduğu için bi baskı var tabi çok üstüne oturusam ama yani normale yakınım. Yapan Kişi inanılmaz yavaş yapıyor, izin veriyor dağılmasına yaparken, hissediyorum da. başka yerde de yaptırmayı denemelisin belki de

Yaa bana eğer tutarsa suan kullandığın ilaçlara devam dedi. İğne hiç yok bende
Belli olmaz canim kullanabilirsin de ben yumurta toplamadan sonra basladim kan sulandiriciya mesela gebelik olursa da devam edecegim muhtemelen doguma kadar ben sordum ozellikle doktoruma neden kullaniyorum diye oda kan sulansın bebisin tutunsun diye dedi kullaniyorum bakalim nolcak

Ben kan sulandırıcı hap olarak kullanıyorum progestan ı jel olarak iğne hiç yok

Olumlu düşün bence bende çok korkuyorum ara ara ama kendimi halime olduğuma da inandırmaya çalışıyorum bir yandan

sen testi erken yaptırdın sanırım değil mi? Benim dr ısrarlarıma rağmen 11 güne bile razı gelmiyor bende bekliyorum. İnsan olmayınca ayrı olunca ayrı tereddütte kalıyor demek ki bir süre. olumlu düşün artıK, o var ve senin güzel enerjine ihtiyacı var :)

Yaa bana eğer tutarsa suan kullandığın ilaçlara devam dedi. İğne hiç yok bende
Valla bunlar rahim duvarini kalınlaştırmak düşük yapmanı engellemek için sanırım millet hemencik hamile kaliveriyo ne iğne ne bişey nasıl oluyor aklım almıyor bizimki her aşaması acı dolu inşallah gunahlarimiza kefarettir yeterki meleklerimizi sagsalim kucağımıza alalım her igneyi olurken bebeğimin ilk kokusunu icime çektiğimi hayal edip vuruluyorum

her doktorun kendine has yöntemleri var sanırım. kimi hap kimi iğne veriyor. beniml ilkinde sulandırıcı hiç yoktu. Transferden 3 gün önce mi ne prolutex iğneye başlattı1 doz. Başkada bi ilaç yok. şimdikinde ise asprin kan sulandırıcı prolutex 2doz ve proluton haftada bir bir de enfoferm 3 doz

Ben kan sulandırıcı hap olarak kullanıyorum progestan ı jel olarak iğne hiç yok
Canım üniversite hastanesinde genetik trombofili testi yapılıyor ben düşükten sonra orda yaptirmistim çıktı o yüzden kullanıyorum bazı drlar o testi yaptırmadan tüp bebek yaptıranlara ya hapını ya iğnesini verebiliyolar

Bana da bi testten bahsetti kromozomda mı problem var bakacağız dedi ama nezaman yapacak yeniden yumurta topladığında mı bu dolmuşlara mı yapacak anlamadım. Bende zamanı gelince konuşuruz ozaman diye irdelemedim. Bir sonrakine Rahime çizik atacakmış.

Aynen her doktorun tedavisi farkli bende estrofemi gunde 6 tane iciyorum mesela sabah oglen aksam olarak

Bu dönemde yapılacak en iyi şey bol bol kitap okuyup,dua etmek gergin ortamlardan uzak durmak ve kaliteli beslenmek stresten uzak olmalıyız.olumlu ya da olumsuz her şey Allah tan.O ol diyecek ve olacak.
Aynen oyle canim ne yersek ne icersekte hepsi bahane Allah nasip etmeyecekse etmez ama nasip edecekse istedigini yap dusun yine de verir pamuklar icinde

Benimde rahime cizik atildi canim bakalim sonucum ne olacak

Hislerime tercüman olmuşsun canım ilkiyle aynı şeyler var ve ben negatif almaktan çok korkuyorum çok ağliyorum çünkü hiç iyi olmuyorum kendime gelemiyorum 1 hafta ve biri üzülme diyince daha çok ağlayıp krize giriyorum

Hayır daha test yapmadım perşembe günü yap dedi doktor 16 ocakta. Ama sonuç olarak içimde bir embriyo var :)

Yaa bende öyle benimde jel zorluyor artık konusarak yapıyorum bebeğim annecim ilaç zamanımız herşey senin için diye diye yapıyorum

Kizlar ya dunden beri estrofem iciyorum rahimde yani karnimin tam alt bolgesinde surekli seyrir gibi birseyler oluyor sizde de oluyor mu rahim duvari mi kalinlasiyor anlamadim sanki bebek varda tekme atiyor gibi o derece hissediyorum her an

Kizlar ya dunden beri estrofem iciyorum rahimde yani karnimin tam alt bolgesinde surekli seyrir gibi birseyler oluyor sizde de oluyor mu rahim duvari mi kalinlasiyor anlamadim sanki bebek varda tekme atiyor gibi o derece hissediyorum her an
Çok nadir hissettiğim bişey ben gaz olabilir diye düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…