2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kizlar ya dunden beri estrofem iciyorum rahimde yani karnimin tam alt bolgesinde surekli seyrir gibi birseyler oluyor sizde de oluyor mu rahim duvari mi kalinlasiyor anlamadim sanki bebek varda tekme atiyor gibi o derece hissediyorum her an
Canım ben de olmadi ama bu ilaçlar iğneler daha neler hissettirecek bakalım

Kafayi siyiricaz sonunda yok vucut ne yapsin o kadar igne ilaca nerde ne yapacagini da sasirdi cuma kontrolum var umarim transfer gunune belirler ya
İnşallah canım bu tüp bebek aşamaları zor ama bı o kadar da heyecanlı..İnşallah güzel olur benim de ilginç bir şekilde her gün bir yerime bir şey oluyor anlamadım gitti

Canım merhaba ana testi ve CD 56 nasıl yapılıyor. Ben bir doktora sordum rahimden parça alınarak yapılabilir dedi ama sanki bir yerden de kandan yapılıyor diye duymuştum.en nasıl yaptırmıştın ve nerde yaptırmıştın

Ben era yaptirdim ,cd 56 testini ozel laboratuvarlarda kanda bakiliyor,ana testine de bakiliyor bagusiklikta sIkIntI var mi diye .ozel laboratuvarlarin sayfalarinda yapilan testlere bakin isterseniz.

Kizlar merhaba bende gebelik testi yaptim son 3 gunki gebelik testim ekte ama dun ve bugun pek koyulasmadi kimyasalmi oldi acaba cok uzuldum sirayla atiyorum ilk test iki gun onceninki

Eklentiler

• IMG_20200110_054127.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 128
  • IMG_20200110_054127.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 126
  • IMG_20200111_060834.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 121
  • IMG_20200112_042748.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 124
Bende 13 ocak yani pazartesi transfere gidiyorum en son 3 ocakta kontrol oldum kalınlıgım 9,5 tu şimdi ne kadarla transfer olacagım bilmiyorum estrofem 3 kez alıyorum bir de crinone jel kullanıyorum sabah akşam
Seninde hakkinda hayirlisi insallah canin su an kalinligi iyi o gune kadar en guzeline gelir insallah

Kizlar merhaba bende gebelik testi yaptim son 3 gunki gebelik testim ekte ama dun ve bugun pek koyulasmadi kimyasalmi oldi acaba cok uzuldum sirayla atiyorum ilk test iki gun onceninki
Canim bundan degilde erken gebelik olani alsaydin keske tek seferde yapardin sonra sonuc ne cikarsa ciksin gidip kan verirdin simdi aklin boyle daha cok karisacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…