2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
inşallah hepimiz güzel haberler alırız gerçekten çok sancılı bir süreçmiş ilk defa tüp bebek deniyoruz
Evet zor bir süreç ama en iyi en güzel şekilde streşten mümkün oldukça uzak geçirmeye çalış. Bana şahsen burası çok iyi geliyor. Hepimizin derdi ortak insana iyi geliyor kendi gibi insanlarla konuşmak dertlesmek

Kesinlikle katılıyorum sana bizi bizden daha iyi anlayan olacağını zannetmiyorum tüp bebek düşündüğümüz ilk an hemen buraya baktım hem destek hemde bilgilendirme açısından çok iyi geliyor

Kesinlikle katılıyorum sana bizi bizden daha iyi anlayan olacağını zannetmiyorum tüp bebek düşündüğümüz ilk an hemen buraya baktım hem destek hemde bilgilendirme açısından çok iyi geliyor

Bende hep takipteyim ve sadece burada yazılanları çok ciddiye alıyorum çünkü hepsi yaşanmış gerçek seyler

Canlarım benim sonuc belli oldu 7. Gün değerim 66 cuma bida test yapilcak ins hepimizin hakkında hayırlısı olur
Canım çok sevindim. Allah sağlıkla kolaylıkla tamamına erdirsin inşallah. Transferimiz aynı gündü ama benimkiler 3. Gün embriyosu daha erken diye test yapmıyorum. İnşallah o mutluluğu yaşamak buradaki herkese nasip olur.

Ne durumdasın ağrı, sızı,belirti var mı ?

Ben de cevremde kimseyle paylaşmak istemiyorm paylaşsam bir türlü paylaşmasam bir türlü.ama çok hassas bir konu kimse bir şey söylesin istemiyorm...
Aynı şekilde canım kimseye söylemek istemiyorum ama mecbur söylüyoruz kendi ailemize eşimizin ailesine ama inan söylemek istemiyorum çok biliyormus gibi yorum yapıyor herkes sanki hepsi tüpbebek yapmış bir bilmiş tavırlar onu yeme bunu yeme onu yapma bunu yapma yerinden kalkma diyorum doktor dedi kalkman lazım hayatına dönmen lazım yok onlar bilmez der gibi sen yinede kalkma diyorlar benim sinirler alt üst olmaya basladi neyse bir an önce test günü gelsinde normale dönsün hersey

Mumk Mümkün oldukça geziyorum kendimle başbaşa kalmak istemiyorm.kimseye de söylemiyorum beni anlayan bir iki arkadaş hariç.cok bencil oldum galiba.

Aminn canım meleğin seninle bizim içinde çok dua ett
Etmez olurmuyum hiç canım ya bu tanıdığım dedi onu oluyorum şimdi kuran biliyosan oku bence fetih suresi 41 gün okuyorsun birilerinede dagitabilirsin 1. Gün 1 tane 2. Gün 2 tane 3. Gün 3.........41.gun 41 tane okuyorsun bide meryem suresini okumamizi tavsiye ediyorlar sizde okuyun isterseniz benim 7. Günüm bugün

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…