2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben Kevser süresini okuyorum. Esim annem yada kardeşim hangisi yanımda olursa elini karnıma koyup 7 kere ayetel kürsi okuyorlar kaynanam meryem süresi okuyor. Ben ve eşim sürekli konuşmaya çalışıyoruz bebeğimizle bizi bırakma biz seni çok istiyoruz diye

Canim tedavin hayirli olsun oncelikle benim e2 hormonumu catlatma ignesi verecegi gun istemisti o gun yaptirmistjm onda yuksek cikmisti ona gore catlatma ignesi vermisti ondan oncesinde lh ve e2ye bakmisti ama kac cikmisti hatirlamiyorum

Onu bende yapıyorum canım elimi karnıma koyup annen okadar çok acılar cektiki bu dünyada psikolojik olarak lütfen beni yanlız birakma bebeğim bana Umut ışığı yaşama sevinci ver biz babanla çok mutluyuz hayatımızda bir tek sen eksiksin nolur annen gibi sımsıkı tutun hayata ki annen huzur bulsun diom rabbim inşallah duyuyodur melegimizde bizi

Aminn inşallah Rabbim duyar bebeklerimiz bizi bırakmaz

Canim tedavin hayirli olsun oncelikle benim e2 hormonumu catlatma ignesi verecegi gun istemisti o gun yaptirmistjm onda yuksek cikmisti ona gore catlatma ignesi vermisti ondan oncesinde lh ve e2ye bakmisti ama kac cikmisti hatirlamiyorum
Teşekkür ederim canım doktorumla görüştüm gonol f nin seviyesini düşürdü 225 ti 200 yaptı bide centrotide adında bir iğne daha verdi salı günü kontrole gel dedi artık bakalım emin adımlarla ilerliyoruz inşallah :)

İnşallah annesi sen hep olumlu düşün Rabbim dualarımızı kabul edecek inşallah

Centrotide yumurta koruma iğnesi :) çatlamasın diye bana alerji yapan tek iğne :) kısa süreli alerji gerçi

Mumk
Mümkün oldukça geziyorum kendimle başbaşa kalmak istemiyorm.kimseye de söylemiyorum beni anlayan bir iki arkadaş hariç.cok bencil oldum galiba.
Aynı şekilde kendimden korkmaya başladım bu ikinci ya bide daha fazla korku var kimsede anlamıyor valla yapan ve bilen insanlardan başka kimse boş konuşuyo bana göre bi burda en azından yaşayan bilen insanlar var dertlesiyoruz ilk transferimde tektim bunda eşim annesini çağırdı daha stres oluyor insan benim annem çalışıyor ama çok pişmanım kaynanamin gelmesinede çok bencil oldum ben ya allahım affetsin

Ooo cetrotide en sevdigim ignedir saka saka bende vurdum ondan cok yakiyorr ya

Bence hormonlardan bu bencillik bende oyleyim kimseye tahammulum kalmadi hep bi aglamakli hallerim

Merhaba! Ben yeni kayıt oldum dayanamadım artık. Tüm bu tüp bebekti aşılamaydı işlemlerde buradayım tüm süreç boyunca bakıyorum yollardır. Belki aynı yazıları onlarca kez okumuşumdur. Ezbere söyleyebilirim bazılarının yazdıklarını. Neden derseniz en azından bir umut arıyor insan “bak görüyormusun o da aynı ağrıyı yada bişeyi hissetmiş ama olmuş” benimde olabilir demek için.

şimdi olay şu ki ben salı günü sonucu alacağım ve büyük ihtimalle yine negatifi göreceğim. Bu bildiğin adet sancısı, tecrübelerime göre bendeki gebelik belirtisi olan ağrı çok daha zorlu bir ağrı.Tabiki hiç tutan olmadı bu arada ama ilk tüp bebekte belime ara ara sağlam bir ağrı yapışıyor akşamları ağrım artıyordu. Sabah 5 gibi dikiliyordum ayağa ki ben uyanabilen biri değilim.En belirgini de ayağımın altına kadar kramp girmesiydi çok şiddetli bir ağrıydı kaşığımdan başlayan ağrı. Ama Bigün bu ağrılar pat diye geçi verdi ve ben olmadığını düşündüm. 2-3 gün sonra test günüydü ve negatifi aldım yine. Şimdikinde ara ara ağrım oldu ama o tarz bi ağrı yoktu. Şuan adet sancısı çekiyorum.
Her nekadar kendimi hırpalasamda sonucu değiştiremem. Sonuç neyse o olacak, Allah İstediği zaman olacak demek ki.

herşeyin hayırlısı kızlar. Allah bebeklerimizin ömrünü uzun etsin, sağlıklı olsunlar. En önemli şey bu bence ömürleri bizlerden uzun olsun.

Canım neden olumsuzsun suan ne olursa olsun o testi yapana kadar hamilesin böyle düşün

Canım hiç olumsuz düşünme Rabbim herşeyin iyisini guzelini biliyor ben bugün test yapildim 7. Gün 66 çıktı daha çok erken belki hamileyim demek için ama bende de adet belirtilerinin hepsi var çünkü adetle hamilelik belirtileri aynı oluyor sakın umutsuzluğa düşme herşey çok güzel olcak ben inanıyorum

Centrotide yumurta koruma iğnesi :) çatlamasın diye bana alerji yapan tek iğne :) kısa süreli alerji gerçi
Canım o kızarıyor kaşınıyor sonra geçiyor o iğneler hiç bişey emin ol kan sulandırıcı kullanıyorum ben hibor çok berbat her seferinde ağlıyorum göbeğim morardı bile bide bugün progestan igne günde 1 3 ay kullancakmisim hamilelik devam ederse bide haftada bir proluton die bu iğne bunlar kabadan ama beni bitirdi popomun üstüne oturamiyorum daha ilk ignede düşün

Umarım her testinde güzel sonuçlar haber alırsın :) benim ki biraz tekrarlayan çaresizlik oldu da ondan sanırım olumsuzluğa ittim kendimi. Değin gibi sonuçta belirtiler çok da ayrı değil günün sonunda.

Yaa bana eğer tutarsa suan kullandığın ilaçlara devam dedi. İğne hiç yok bende

Canım umitsizlik yok kesinlikle... Verende o alanda ne yapalim bizimde bu hayatta ki imtihanimiz buymus insallah guzel sekilde geceriz belki de hic ummadigin anca acar cicekler belli mi olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…