2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Transferin yapıldığı gün öyle griptim ki hiç umudum yoktu hapsuruk öksürük alasını yaşadım o yüzden hep olumsuz bakiyodum rabbim ol derse oluyo herşey onun elinde

Canlarım benim sonuc belli oldu 7. Gün değerim 66 cuma bida test yapilcak ins hepimizin hakkında hayırlısı olur
Yaa çok sevindim Allah im inşallah bize de hayırlı sonuçlar verir. Benimde 5. Gün embriyosu 5aa kalite acaba bende 7. Gün yapsam belli olur mu ya

Allah ol derse olur
Her şey güzel olur inşallah..Benim ilk denemem bazı noktalarda yapacağımız şey sınırlı olabiliyor maalesef..Peki bu şekilde tutabilir miymiş bir şey dedi mi hoca canım?
Benim ameliyatım çok da başarılı geçmedi hala şikayetlerim devam ediyor.hoca elimden geleni yaptım gerisi Allah a kalmış dedi.Allah ol derse olur.ben de buna inanıyorum ama ...

Yok canım tek embriyo transfer edildi 32 yasinda olduğum için rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
İnşallah valla benim de 7.gunum senin sonucu okuyunca acaba ben de mi kan testi yaptırsam diye düşündüm ama cesaret edemedim..Senin ilk deneme mi ve sorun neydi canım?

Yaa çok sevindim Allah im inşallah bize de hayırlı sonuçlar verir. Benimde 5. Gün embriyosu 5aa kalite acaba bende 7. Gün yapsam belli olur mu ya
Sizin dondurulmuş embriyomu benimki hemen opudan sonra 5. Gün transfer oldu bilmiyorum ki canım ne desem boş bi bayan vardı 7. Gün degeri 6 çıkmış sonradan yükselmiş

İnşallah valla benim de 7.gunum senin sonucu okuyunca acaba ben de mi kan testi yaptırsam diye düşündüm ama cesaret edemedim..Senin ilk deneme mi ve sorun neydi canım?
Benim ilk denemem canım görünürde hiç bir sorun yoktu kan pıhtılaşma dışında 2. Evliliğim benim ilkinde hamile kaldım kalp atışı alinmamisti şimdi 1,5 senelik evliyim catlamala felan hamile kalamayinca Dr aşılama önerdi ben tüp bebek istedim

Sizin dondurulmuş embriyomu benimki hemen opudan sonra 5. Gün transfer oldu bilmiyorum ki canım ne desem boş bi bayan vardı 7. Gün degeri 6 çıkmış sonradan yükselmiş
Benim dondurulmuş embriyo ama farkeder mi ki taze yada dondurulmuş olması

Rabbim tamamına erdirsin inşallah canim

Arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım inşallah herkes için en hayırlısı olur. Tüp bebek tedavimiz başladı gonol f kullandım 3 gün bugün E2 hormonuna bakılacak sonuç 604 çıktı doktorun aramasını bekliyorum . E2 hormonu yüksek çıkan oldumu bu aşamada benim gibi negatif bir etkisi oluyor mu ?

Ona göre ilacın dozunu dengeliyorlar canım benimde düşük çıkmıştı ama transfer dönemin de baktılar sadece bana e2 p4 değerleriné

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…