2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilmiyorum ki canım benim de cumartesi kondu dr cumartesi gel dedi kara kasima gözüme bakmaz sanırım die düşünüyorum ama ne için çağırdı onuda bilmiyorum bi yerde okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama 5. Gün embriyosu 7. Gün belli olur yazmışlardı
Benim de 5.gun embriyosu ay çok heyecanlı inşallah güzel haberler alırsın

Bilmiyorum ki canım benim de cumartesi kondu dr cumartesi gel dedi kara kasima gözüme bakmaz sanırım die düşünüyorum ama ne için çağırdı onuda bilmiyorum bi yerde okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama 5. Gün embriyosu 7. Gün belli olur yazmışlardı
İnşallah hayırlı haberler ver bize yarın çok dua edicem senin için 🤗

6 ocakta transferim oldu dün adet günümdu belirti için çok erken sanki daha 5 gün
Benim de iki gün önce adet günümdü öyle ağrılar çektim ki ...adet gününün olması da etken olabilirmiş hemşire öyle dedi..Hala korkuyorum bazen iki üç gün atardı çünkü..Hayırlısı bakalım artık her şey güzel olsun

Gepi
Benim de iki gün önce adet günümdü öyle ağrılar çektim ki ...adet gününün olması da etken olabilirmiş hemşire öyle dedi..Hala korkuyorum bazen iki üç gün atardı çünkü..Hayırlısı bakalım artık her şey güzel olsun
Hepimiz birbirimize dualar edelim. Kendimize ederken birbirimizi de katalım dualarımıza. Gerçekten çok korkuyorum

Gepi
Hepimiz birbirimize dualar edelim. Kendimize ederken birbirimizi de katalım dualarımıza. Gerçekten çok korkuyorum
Canım korktugumda sonra da diyorum ki kendime ben bana düşeni yaptım her şey Senden Rabb'im diyorum ve rahatlıyorum..Allahu alem yarın ne olacağını kimse bilemez her şey gönlümüzce olsun inşallah dua edelim iyi geceler

Benimki de o..Memnun kaldım ben hele transferden sonra geldi elimi tuttu öğütler verdi gitti
Ben uzun zamandır tedavi görüyorum onunla.gecen yaz tup bebege başladık transfer edeceği zaman istmosel rahimin sezeryandan dolayı iyiesmedigini bu yüzden ameliyat olmam gerektiğini söyledi ameliyattan önce sağ tüpümün de tıkali olduğunu fark etti.cikolata kistim de vardi onu da aldı.ama istmosel rahimdeki akintim geçmedi ama transfer sürecine başladık artık Allah'a bıraktım çok tedirginim ama yapabileceğim bir şey yok.

Himm anladım canım umarım tutmuştur ve biz başka bir başlıkta bebeklerimizle ilgili yazişırız..Bazen transferden sonra 7-8 gün sonra adet günü oluyor ya aslında onun için sormuştum ilaçlar engeller mi diye
Evet bazılarında engelliyor ilaçlar benim engellememisti aşılama dada tüpbebektede olumlu olmak istiyorum ama korkuyorum çok rabbim den hayırlısı ben elimden geleni yapıyorum can veren allah nasipte varsa olur inşallah

Ben uzun zamandır tedavi görüyorum onunla.gecen yaz tup bebege başladık transfer edeceği zaman istmosel rahimin sezeryandan dolayı iyiesmedigini bu yüzden ameliyat olmam gerektiğini söyledi ameliyattan önce sağ tüpümün de tıkali olduğunu fark etti.cikolata kistim de vardi onu da aldı.ama istmosel rahimdeki akintim geçmedi ama transfer sürecine başladık artık Allah'a bıraktım çok tedirginim ama yapabileceğim bir şey yok.
Her şey güzel olur inşallah..Benim ilk denemem bazı noktalarda yapacağımız şey sınırlı olabiliyor maalesef..Peki bu şekilde tutabilir miymiş bir şey dedi mi hoca canım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X