2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zaten 5. Gün embriyosu 10 gunde belli oluyormuş hatta 9 günde bile belli olabiliyormuş çünkü onlar transfer edildiğinde direk olarak tutunma aşamasında oluyorlarmis
Evet canım oyleymis ama 12 gün deyince öyle yapcam cuma yaparim ya 11 gün ama belki ondan önce idrar denerim bu sefer negatifse bile adetle öğrenmek istemiyorum 12 gün diyince hep adetime geliyo

Evet canım oyleymis ama 12 gün deyince öyle yapcam cuma yaparim ya 11 gün ama belki ondan önce idrar denerim bu sefer negatifse bile adetle öğrenmek istemiyorum 12 gün diyince hep adetime geliyo
Canım normal adet döngüne mi yoksa iki hafta sonra olursun diyorlar ya ona mı denk geliyor

Canım normal adet döngüne mi yoksa iki hafta sonra olursun diyorlar ya ona mı denk geliyor
Yok normal adet döngüsüne denk geliyor direk günümde adet oluyorum hiç gecikmiyo benim şimdi adetin 18 transfer oldum 12 gün sonra test dedi ben normalde 28-30 arası adet olurum yani test günü genelde tutmadiysa adet oluyorum

Benim bel ve bacak ağrım başladi adet olacağım zaman olurdu böyle ağrılar
Benimde aynı adet belirtilerinin hepsi var yarın çağırdı dr cumartesi transfer olmuştum 5. Gün embriyosu inşallah hayırlı haberlerle dönerim sanırım tahlil için çağırmıştır

Benimde aynı adet belirtilerinin hepsi var yarın çağırdı dr cumartesi transfer olmuştum 5. Gün embriyosu inşallah hayırlı haberlerle dönerim sanırım tahlil için çağırmıştır
Yaa bize de haber ver inşallah güzel haberler le gelirsin benim de yeni başladı korkuyorum da içten içe

Himm anladım canım umarım tutmuştur ve biz başka bir başlıkta bebeklerimizle ilgili yazişırız..Bazen transferden sonra 7-8 gün sonra adet günü oluyor ya aslında onun için sormuştum ilaçlar engeller mi diye

İyi de on gün sonra bakılmıyor mu benim de cumartesiydi transferim ama test günüm 14ü

Ama zaten gebelik belirtileri ile adet belirtileri aynı diyorlar canlar..Benim de kaç gündür elim yüreğimde korka korka gidiyorum wcye

İyi de on gün sonra bakılmıyor mu benim de cumartesiydi transferim ama test günüm 14ü
Bilmiyorum ki canım benim de cumartesi kondu dr cumartesi gel dedi kara kasima gözüme bakmaz sanırım die düşünüyorum ama ne için çağırdı onuda bilmiyorum bi yerde okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama 5. Gün embriyosu 7. Gün belli olur yazmışlardı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…