2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
7.günden günaydın kızlar.
Günaydındındın
O zaman sevgiler meslekdaşima
Günaydın kızlarBugün iş başı yapıyorum umarım zor gecmez.. Gün içerisinde bakamayacagim buraya O yüzden uslu durun yaramazlik yapmayın VEEEEE Güzel haberler verin
Ben de örtmenim
Bence de hamilesin canım idrarda çıkmış kan değerin epey yükselmiştir sen moralini bozma
Kızlarr gunaydin benimde 12 bucukta transferim varr ve bende hic heyecan yok
Hadi bakalım canım sen de kap gel bebeni

Atıcamda telefondan atamadım canım. Ama gayet belirgin çıktı. Kahvaltıdan sonra laptoptan yükleyim canım. Zaten iyi bişey deseler olmazdı. Hemen en kötüsünü söylemek zorundalar sanki.
Emin olmak için mi dediler acaba ama çok saçma ilaçlarda bir gram hcg yok yani bebeğin seninle canım rahat ol

beni de yazar mısın ? bende haftaya pazartesi günü sonucumu söylerim :)
Pek umutlu değilim ama motive olur benim için
22 ocakta transfer oldum 6. gün embriyosu denildi ilk tüp bebek denemem

beni de yazar mısın ? bende haftaya pazartesi günü sonucumu söylerim :)
Pek umutlu değilim ama motive olur benim için
22 ocakta transfer oldum 6. gün embriyosu denildi ilk tüp bebek denemem
Aynıyız sanırım benim de dondurulmuş 6. Gün 22 Ocak transferim benim belirtim yol aksine adet belirtileri var. ilk günler göğüslerim ağrıyordu o da geçti

Aynıyız sanırım benim de dondurulmuş 6. Gün 22 Ocak transferim benim belirtim yol aksine adet belirtileri var. ilk günler göğüslerim ağrıyordu o da geçti
o neden oluyor biliyor musun ben transfer olmadan önce crinone jel kullanıyordum sabah mide bulantısı bile yapıyordu
ama transfer olduktan sonra hiç belirtim kalmadı nedense anlamış değilim
Evet cuma günü adet tarihim yaklaştıkça ağrım artıyor..
Sen nerde yaptırmıştın tüp bebişi ?

Antep’te

Benim Perşembe adet günüm ve ben adet olacağımı hissediyorum.Benim ilk denemeden bir çocuğum var ikinci icin deniyoruz

Catlatma ignesi kulandin mi

Gozun aydin canim. rabbim kucagimizda gostersin

stres yapma enerjini düşürme inşallah canm güzel haberler alırsın.
Emin olmak için mi dediler acaba ama çok saçma ilaçlarda bir gram hcg yok yani bebeğin seninle canım rahat ol
Mavi_chimen
Doktorla konuştum kızlar. Anlattım 7.gün pozitif çıktı diye. Ne güzel dedi. İlaçlardan çıkar filan demedi. Ama kan için gününü bekle, boş yere stres olma dedi.. Rabbim sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip eder inşallah hepimize.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…