2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
inşallah canım doktorla konuşmana sevindim emin olmak için beklemeni istemiş ne güzel o sekreter diye oturttukları Kıza eğitim versinler zaten hormonlarımız tavan bi de onunla uğraşmayalım

inşallah canım doktorla konuşmana sevindim emin olmak için beklemeni istemiş ne güzel o sekreter diye oturttukları Kıza eğitim versinler zaten hormonlarımız tavan bi de onunla uğraşmayalım
Zaten benim duygularım felaket karmaşık. Ağlayıp duruyorum 3 gündür. Rabbim hepimize nasip etsin inşallah.

İnan sevinemedim doğru dürüst canım. Geçen sene bu ay hamile kalıp düşük yaptım.Mayısta kimyasal gebelik geçirdim. İnsan öyle çok korkuyor ki..
Bir negatif bir kimyasal geçirmiş birisi olarak seni o kadar iyi anlıyorum ki iki gün önce kahverengi lekem geldi herkes yerleşme kanaması diyor ama ben kimyasal gebelikte bu kahverengiyi gördüğüm için inanmıyorum ve çok korkuyorum seni o kadar iyi anlıyorum ki

Hiç korkma canım. Kimyasalda leke geliyor diye kesin bi kanı yok. Bende gelmemişti. İnşallah yerleşmedir.

O bende en başından beri var canım. Progestandan dolayı. Teşekkür ederim bu arada. Rabbim hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin.
Bende de başta vardı ama geçti iste demek ki hamilelikte yok bende ben direkt göğüslerden anlıyorum tescillenmiş oldu tebrik ederim tekrardan ilaçlarımı hala kullanıyorum geçmemesi lazım şişliğin geçtiyse adetim geliyor demek hayırlısı

Canım sakin ol.ilk denemem de göğüslerim şiş ve acıyordu hiç geçmedi
Acısı ama kocaman bir negatif aldım öyle düşünüp bebeğini üzme

Canım sakin ol.ilk denemem de göğüslerim şiş ve acıyordu hiç geçmedi
Acısı ama kocaman bir negatif aldım öyle düşünüp bebeğini üzme
Bir bebek olduğunu düşünmüyorum canım yok üzmüyorum bir yılda 3. tedavim çok alıştırdım kendimi buna üzülmeyeceğim diye kendimi de umutlandırmak istemiyorum ama adet günüme kadar ilaçlarımı kullanacağım sonrası zaten neyse ortaya çıkar ben çok hissiz başladım bu tedaviye dondurulmuştu zaten olmazsa üzülmeyeceğim dedim sözümü tutuyorum Allah isteyen herkese versin sonuçta ilk tedavisi olanlar ya da bebek sahibi olamayanlar benden farklıdır ben çocuğuma sarılıp teselli buluyorum.Gercekten bana bakmayın ciddi üzülmeyen tek kisiyimdir forumda

İnşallah canım biraz araştırdım kahverengi leke ya düşüğe ya kimyasala işarettir diyor ama nasip Allah ne ders e o olacak
Kendini strese sokma canım. Ben geçen sene düşük yaptım son güne kadar leke filan gelmedi. Akıntı leke hiç bişey yoktu. Mayısta kimyasal gebelik geçirdim yine aynı şekilde ne leke ne akıntı oldu.

Negatif düşünme lütfen benimde ikinci denemem bu. Onda birsürü belirti vardı bana göre ama negatifti. 11.gün 0dı hcg. Progestan kullandığın süre boyunca o şişlik devam ediyor. Benim ara ara gidiyor mesela ama sabah uyanıyorum ve resmen acıyor yürürken. Ve bebekten olduğunu düşünmüyorum. 3 Progestan kullanıyorum çok normal.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…