2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allahim emeklerinizin ve sabrinizin mukafati vermis , gözünüz aydin

Ben orda da yaptırdım iyi para aldıkları halde ilgi alaka bakımından çok fark var medikalle.ben ne zaman arasam profesorle görüşebildim çok ilgiydiler.her anlamda memnun kaldim ama sonuç ne olur bilemem
Ben de fakülteden memnunum canım. Direkt doktorun numarası var, mesaj atabiliyorum, arıyorum gerekirse. Bir de Sinop’tan fakülteye gelmek çok kolay. Şehir trafiğine girmeden geri dönmüş oluyoruz. Ama negatif sonuçlanırsa tekrar tedavi düşünmüyorum. Daha önce de doğal yolla olduğu için doğal olmasını beklerim muhtemelen.
Ama Samsun’da tek perinatolog tayfun hocayı bulabildiğimiz için kızımın ayrıntılı ultrasonunda ona gitmiştik. Çok ilgiliydi, çok kibardı.

Kuzum.. Hemen söylemeyin kızına.. Normalde 6 ama en az 3 ay tavsiye etmiyor uzmanlar. Belki biliyorsundur ama yinede çok önemli bir konu diye hatırlatmak istedim..
Biliyorum tabi canım. Öğretmenim Atanabilmek için gelişim psikolojisi kitaplarını yaladım yuttum Uzun bir süre söylemeyi düşünmüyorum çünkü çocuklarda zaman kavramı oturmadığı için aylarca beklemek çok sıkıcı geliyor. Ayy pozitif olsun yeter ki söylemem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…