2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba arkadaslar, sabahtan beri cok siddetli kasik agrim var..ustune lekelenmem oldu. Kahverengi, sonra da kirmiziya yakin.. hemen doktoru aradim igneyi ikiye cikardi.. yarin tekrar kan degerine bakilacak.. pozitif sonucu gordum ama hic sevinememistim.. bu aslinda herseyin baslangiciymis meger.. hakkimizda hayirlisi diyorum, simdi elimden gelen sadece dinlenmek ve beklemek..
Geçmiş olsun canım inşallah sağlıkla atlatırsınız bu dönemi

memnun kaldinizmi
[/QUOTE memnunluk göreceli bir şey ama labaratuarı çok iyi diye biliyorm .ki işlerini titizlikle yapıyorlar.doktorlari hemşireleri çok ilgili her aradığımda ulaşabildim.bana istmosel tanısı konuldu.orda ameliyat da oldum.sonra tup bebek yaptık.daha evvel fakültede yapmıştım orası da paraliydi ama çok sıkıntılıydı bizim için.simdi de sonuç bekliyorm bakalim...

hayirlisi yazakadar olmazsa bende medicalpark duusnuyorumda bilgi almak istedim tayfinbeyemi mehmet beyemi yaptirdiniz

Merhaba arkadaslar, sabahtan beri cok siddetli kasik agrim var..ustune lekelenmem oldu. Kahverengi, sonra da kirmiziya yakin.. hemen doktoru aradim igneyi ikiye cikardi.. yarin tekrar kan degerine bakilacak.. pozitif sonucu gordum ama hic sevinememistim.. bu aslinda herseyin baslangiciymis meger.. hakkimizda hayirlisi diyorum, simdi elimden gelen sadece dinlenmek ve beklemek..
Pozitif sonuçtan sonrası ayrı bi stres yönetimi. Bol bol dinlenin. Tüp bebekte olabiliyormuş maalesef böyle lekelenmeler..

Progestan fitilin geri gelmesi normal değil mi gidecek yeri yok aslında düşününce bende de geliyor bir süre sonra erimiş halde 🤔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X