2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım benim seni çok iyi anlıyoruz, kendini üzme demek boşuna.. Hayırlısı buymuş diyeceksin başka yapacak hiçbir şey yok. Tekrar da deneyeceksin gücün yettikçe, bu sefer olmadı bir dahaki sefere olur

Canım özele gittiğin halde, doktorla muhatap olmaman bence eksiklik. Ben eğitim araştırma hastanesine gidiyorum. Doktoru her kontrolümde ultrasonumda görüyorum. Bişey soracaksam koridorda yakalayıp mutlaka soruyorum. Ve inan ki artık hatırlıyor ve tanıyor...

Ümidini hiç kaybetme. Evet çok zor. Ama rabbim birgün nasip edecek inşallah. Allah kimseyi evladın varlığıylada yokluğuylada sınamasın..

Benimde hormonlardan dolayı duygular şelale.. Normalde çok ağlayan bi insan değilimdir. Dün ağladımda ağladım. Eşime sataştım, iğne yeri şiştiği için ağladım çocuk gibi.. Stres bi yandan ilaçlar iğneler bi yandan..

Ben de daha evvel fakultede yaptırdım dediginiz gibiydi.ama son yaptırdığımda çokiyiydi profesör her aradığımda ulaşabildim gayet ilgilendi hastanenin şartları da gayet iyiydi.tutar mı tutmaz mi bilmem ama psikolojik olarak daha evvelki gibi yıpratmadı.

Kızdım arkadaşına sen de olumsuz olmadığını düşünerek test gününde test yapacaksın söz ver

Bence bir an önce yap, normal saatinde tekrar yap

Ya dün gece de ben öyleydim durduk yere kavga çıkardım aglayarak uyudum hatta Nedendir bilmiyorum bir umutsuzluk kapladı.
az önce çok fena tartıştık mevzu ise tamamen alakasız saçma bir şey ama kırdık biribirimizi biliyorum yapmamam lazım ama baya deli gibi bir şey oldum bir de üzücü haberler aldık arkadaşlara çok üzüldüm çıkardım acısını

Canlarım çıkmadık candan umut kesilir mi ayrıca ümitsizlik haramdır. Bu yol böyle bir yol düşecek kalkacak tekrar düşeceğiz belki. Belki nasibimiz bu kadar olmayacaksa o çocuk olmayacak ama biz elimizden geleni yaptık diyeceğiz yıllar sonra. Biz çabaladık nasip olmadı diyeceğiz. Keşke demeyeceğiz. Nasip olursa da güzel birer anı olarak kalacak bu günler.

Son düzenleme:
Kızlar benim de negatif oldu oldu 0.1 cıktı
nasip değilmiş üzülme lütfen rabbim neylerse güzel eyler Çok zor biliyorum bunu iki kez yaşadım şuan ne desek boş sana..
Ah canım neden yaptırdın ne gerek var sakın strese girme bak.. benim de annem illa alıp geleyim test yap dedi kabul etmedim yoksa bile görmek istemiyorum onu ben bir hafta daha hamile gibi gezeyim üzülme daha çok erken 7. Günden sonra kana karışıyor gününü bekle bence bebeğin seninle

Ay tam benim kafa ben de bir gün daha olsun benim olsun diyorum erken teste uzağım

Ay tam benim kafa ben de bir gün daha olsun benim olsun diyorum erken teste uzağım
Daha önce iki denemem de de yaptım erken test hem idrar hem kan :) sonra baktım strese girmekten başka bir işe yaramıyor silik mi çıktı mı çıkmadı mı araştır bakalım kimyasal mı düşük mü aman saldım gitsin

Evet o idrar testi hele gün ışığına tutar bakardım yetmezdi telefon flaşını açardım üstüne bakardım o da yetmezse fotosunu çekerdim tam delilik umut dünyası

Kizlar yarın benim 5. Günüm ve ben tekrar ettiğim gibi adet belirtileri yaşıyorum cunku adet tarihim test günümden önce muhtemelen adet olacağım birkaç güne,tutunma belirtilerinden farklı eminim her ay yaşadığım agri iyi biliyorum.Soyle ki benim kullandığım ilaçlar bitiyor bugün yarın yenisini almadan gidip kan testi vereyim diyorum dondurulmuş kesinlikle kanda çıkar azda olsa tutunmuşsa çıkmazsa ilaçları bırakmayı düşünüyorum boş yere pahalı ilaçları tekrar almayayım sizce?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…