2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
OLursa olur olmazsa da Allah'tan hayırlısı. Ne yapalım arkadaşlar.. Neler neler var... Çok şükür ki hayatta ve sağlıklıyız ... Belki de yapabileceğimiz başka şeyler vardır. Hayatta başka bir misyonumuz vardır. Hayat ışığımızı kaybetmememiz gerekir. Bakın Elazığ'da ne hayatlar söndü.. Bunu düşünelim hayata tutunmaktan başka çaremiz yok eşlerimiz de çok üzülüyor bunu da unutmayalım deneme şansımız varsa tekrar deneriz yoksa da kadere boğun eğeceğiz başka şeylere odaklanacağız yapacak başka bir şey var mı?

Kızlar benim de negatif oldu oldu 0.1 cıktı
Kızlar çok üzüldüm ya artmaz mıymış değerler? 12. Günde tekrar yapsanız?

Tüm doktorlar test gününe kadar ilaçları kullan diyor. Adet belirtileri ile hamilelik belirtileri aynı.

Merhaba, demin okudum hikayenizi. Benim de amh değerim 0,63 çıktı, öğrendiğimde 28’dim şimdi bir aya 30’a basıyorum. Yaşadıklarınız çok zor ve sizi çok iyi anlıyorum. 40 küsür yaşında insanlar bunu yaşarken siz bu yaşınızda nelerle uğraşmışsınız, keza ben de öyle. Ama inanın ki hiçbir şey imkansız değil. Amh si 0,01 olup aylarca adet olmayıp doğal yolla hamile kalanlar bile var. Sizin sağlıklı yumurtanız henüz sizi bulmamış sadece. Umarım kendinizi toparlarsınız ve biraz kendinize zaman ayırıp mucizenize kavuşursunuz. İnanın bunu bütün kalbimle diliyorum sizin için.

Nasıl geçirdin ben beş günü yapmayı düşünüyorum artık kısmetse hafta pazar oluyor kısmetse olur rabbim büyük
Cok heyecanlı geciyor zararlı herşeyden uzak duruyorum ve sağlıklı beslenmeye dikkat ediyorum ve bol bol dinleniyorum bakalım hayırlısı çok istiyorum tüm isteyenlere nasip etsin RABBİM

İki gündür kereviz yedim. Dün salatasını bugün yemeğini sonra içime bir kurt düştü nete baktım diyor ki zararlı hamileyken Allahın onlarca sevecek nimeti varken neden kereviz sevdimki ben

Merhaba arkadaslar, sabahtan beri cok siddetli kasik agrim var..ustune lekelenmem oldu. Kahverengi, sonra da kirmiziya yakin.. hemen doktoru aradim igneyi ikiye cikardi.. yarin tekrar kan degerine bakilacak.. pozitif sonucu gordum ama hic sevinememistim.. bu aslinda herseyin baslangiciymis meger.. hakkimizda hayirlisi diyorum, simdi elimden gelen sadece dinlenmek ve beklemek..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…