2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Erzurum transfer sonrasi 9. Gun bekliyoruz

Aslında ben de ne olacak da olsun günüme kadar test yapmam diyordum ama imkanlar elimin altında olunca sapıttı düşüncelerim bir anda Çok hızlı cereyan etti desem yeridir İnşaallah kuzum bu arada inşaallah..

Çok erken. Sakın yapmayın. Benim sonucum 9. Gün 10,38 çıktı. Sonra birden yükseldi. 8. Gün test yapsam negatif diye ilaçları bırakmış olabilirdim. Ki ben yine de erken yapmış oldum. 12. Gün yapsam yaşadığım stresi yasamayacaktim. Niye erken yaptım ben de ilaçlar için . O gün ilaçların bitmişti , aynı mantık boşuna almayalım. Test gününe kadar sabredin , zaten çok.masrafli anlıyorum maddi boyutunu düşünmenizi. Bu arada 5. Ve 6. Gün çok ciddi adet sancısı çektim. 2 gün ağladım adet oluyorum diye...

Tamam o zaman şimdi üzülmek yok yapmamış gibi bekliyorsun anlaştık mı

Kizlar bana geçen hamileligimde oksapar yani kansulandirici için kadın doğum Dr u rapor yazmıştı ve ücretsiz almıştım sonrasında tabi hamileydim ozaman. Aklınızda bulunsun. Kan sulandırıcı pahalı. Bir de prollutex tek paket 160 TL.tabi devlet katkısız. Muadilleri var daha ucuz. Eğer pozitif çıkarsa soracağım doktora, muadilleri olmaz mı diye.

Valla canım sadece duyduğumu söylüyorum tercih senin elbette haklısın ilaçlara para vermek zor oluyor çok doğru diyorsun ama ben geçen sefer muayeneye gittiğimde bayanın biri sürekli ağlıyordu doktorumuz da onu yatışa aldı direk anlayamadım sonra sordum dedim ki hayırdır birşey mi vardı doktor dedi ki ben ona söylemeden 9. Günde test yaptırmış çıkmamış bütün ilaçları bırakmış şimdi de 12. Gün pozitif ama kanaması var ilaçları bıraktığı için dedi yatış yaptık ağlıyor dedi

Kızdım arkadaşına sen de olumsuz olmadığını düşünerek test gününde test yapacaksın söz ver
Tamam o zaman şimdi üzülmek yok yapmamış gibi bekliyorsun anlaştık mı
Ne güzel dostluklar edindik farkında mısınız? Yani sonuç ne olursa olsun geriye dönüp baktığımızda iyi insanlar da vardı.. Derdimle dertlenmiş mutlulugumla mutlu olmuştu diyebileceğiz.. Çoookk şükürrr iyi ki varsınız..

Dilerim ki hic ummadigin bir anda, tam da birakmisken alirsin yillardir bekledigin guzel haberi..ne de cok hikaye var duydugumuz bize umut olan.. seninki de boyle bir hikaye olacak kimbilir..

Çok teşekkür ederim haklısınız sanırım adet günüme kadar bekleyeceğim o kadar para harcadık bu da olsun ne yapalım.

Çok şükür Derdimiz bir olunca tanımadan da birbirimize destek oluyoruz bu çok güzel. Sende iyi ki varsın

Off kahroldum yazdığına ya gözlerim doldu umutsuzluğa kapılma nolursun rabbim en iyisi en güzelini nasip etsin sana herşeyde bir hayır vardır bilmediğimiz bir hayır mutlaka vardır bizim de ne olacağımız belli değil de işte bir Umut bekliyoruz pes etmek yok hiç ummadığımız bir anda çiçek açar belki

Allah'tan ümit kesilmez ... Ne mucizeler gerçekleşiyor... İnanıyorum bu uğurda savaşan herkes birgün amacina ulasacak. Kimimiz daha erken , kimimiz daha geç . Hayat bu herkesin başka bir sınavı oluyor ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…