2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bitmeyecek ki stresin, iki gün sonraya kadar yükselecek mi stresin baslayacak bu sefer. :) dusuk cikarsa hele daha cok stres yapacaksın. 7 gün sabretmissin zaten 4 gün daha sabret:)

Ben de yatmadım sadece hastanede bir saat yattım. Sonra çarşıda biraz dolandık eşimle yemek yedik eve geldim normal işlere devam ettim etmekteyim. Şimdi iğneyle kendim araba ile gideceğim.

Sizleri böyle görünce kendimden korkuyorum ben gayet normal hayatıma devam ediyorum hiç yatmıyorum.disari da cikiyorm.ben çok mu rahat davranıyorum ya
Al benden de o kadar ilk iki gün dikkat ettim sonra kaldığım yerden aynen hayata devam iyi mi kötü mü bilmiyorum test günü belli olcak bakalım

Arkadasim bisey hissettinmi, yoksa belirti Yokmuydu ?
Ben kasım ayında da bir deneme yapmıştım ondaki ile bunun arasında fark olarak adete yakın rahmim çok ağrırdı bıçakla çizik atıyor gibi Ve içim bulanırdı bunda yaşamadım iki gündürde gece terliyorum transferden sonra iki günde uyku hali vardı

Ben de yatmadım sadece hastanede bir saat yattım. Sonra çarşıda biraz dolandık eşimle yemek yedik eve geldim normal işlere devam ettim etmekteyim. Şimdi iğneyle kendim araba ile gideceğim.
Dün hastanede de yatırmadılar ve doktorum tavuk gibi yatma sen ne yaparsan yap bir şey değişmeyecek dedi.

Hangi tüp merkezdesiniz? Allah tamamina erdirsin

Kızlar benim normalde yarın adet günüm doğal siklus uyguladı bana doktor sadece crinone jel ve dondurulmuş embriyo eğer tutmadıysa ben yarın olur muyum çok düzenli adetim bu arada

Kızlar benim normalde yarın adet günüm doğal siklus uyguladı bana doktor sadece crinone jel ve dondurulmuş embriyo eğer tutmadıysa ben yarın olur muyum çok düzenli adetim bu arada
Progestan rahim duvarını kalınlaştırıyor. Jelde aynı görevi görüyorsa olacağını sanmam canım. Ben geçen sefer tutmadığını öğrenip ilaçları bıraktım. 10 gün sonra adet oldum. Rahim kalınlığıyla alakalı çünkü adet olma durumu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…