2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay bu ben miyim.. 😀
Her yerim ayrı ağrıyor.. İte kaka yemek temizlik yapıyorum. Eşimin evde olduğu günleri iple çekiyorum. Yasak varda biraz kendime geldim dinlendim.
😅😅😅yalnız değilim demek ki. Bizde tam tersi eşim evde olduğunda daha fazla yoruluyorum nedense. Aslında ona güvenip bu işi de yapayım şunu da hal edeyim oluyor. Sonra kolumu kaldıracak hal olmuyor . Vitaminleri de kullanıyorum neden böyleyim anlam veremiyorum

Ah şu interneti okumasak bir türlü okusak bir türlü... Böyle bir sorunun aklına gelmemesi lazım aşı tuttu mu gibi. Bunu sen değil sağlık ocağı dert etmeli zaten ki öyle bir şey olamaz bence...
Aslında doğru söylüyorsun,çokta okumamak lazım.sonra böyle kendime dert ediniyorum 🤦

Ayyy al bendende o kadar valla sanırım hala bebekli hayata alışamadık
Olmuyor valla.bütün enerjimi bebeğe veriyorum.esimde diyor ,çok anaç oldun resmen anneliğe adadın kendini diyor 🤷işte mutfak topluyorum,arada çamaşır seriyorum ama onuda toplayamiyorum 😄boş odaya çamaşırlığa seriyorum günlerce orda kalıyor 🤦

Olmuyor valla.bütün enerjimi bebeğe veriyorum.esimde diyor ,çok anaç oldun resmen anneliğe adadın kendini diyor 🤷işte mutfak topluyorum,arada çamaşır seriyorum ama onuda toplayamiyorum 😄boş odaya çamaşırlığa seriyorum günlerce orda kalıyor 🤦
Bende öyleyim inan. Kendime diyorum koca göbekle evin altını üstüne getiriodun şimdi bi iş yapmak için kendini 5 gün önceden hazırlayıp şartlandırıosun😂 hayır bide kız uyuduğunda uyusam tamam dicem de uyumuyorumda ama bi işte yapmıyorum bi bakıyorum akşam olmuş koca gün nasıl bitiyor anlamıyorum

Bende öyleyim inan. Kendime diyorum koca göbekle evin altını üstüne getiriodun şimdi bi iş yapmak için kendini 5 gün önceden hazırlayıp şartlandırıosun😂 hayır bide kız uyuduğunda uyusam tamam dicem de uyumuyorumda ama bi işte yapmıyorum bi bakıyorum akşam olmuş koca gün nasıl bitiyor anlamıyorum
Hahah bende öyleyim 😄keşke uyusam bari demi.bende uyuyamıyorum.kiz uyuyor bende başını bekliyorum.annem diyo çocuk uyuyunca kalk evinin işini yap ne zamana kadar kocan temizleyecek diyor.dedim temizlesin banane,bende çocuk bakıyorum dedim 😅

😅😅😅yalnız değilim demek ki. Bizde tam tersi eşim evde olduğunda daha fazla yoruluyorum nedense. Aslında ona güvenip bu işi de yapayım şunu da hal edeyim oluyor. Sonra kolumu kaldıracak hal olmuyor . Vitaminleri de kullanıyorum neden böyleyim anlam veremiyorum

Valla eşim evde olduğunda işleri ortaklaşa yapıyoruz. Oğlana bakmaktada yardımcı olduğu için bana nefes aldırmış oluyor. Ben kendi halime kalınca onuda yapayım bunuda yapayım modunda oluyorum aslında eşim evde olunca bırak kalsın sen dinlen diyor.
Ayyy al bendende o kadar valla sanırım hala bebekli hayata alışamadık

Bende hala tam olarak adapte olduğumu düşünemiyorum.

Ben öğlene kadar uyuyorum oğlan uyuyunca. Öğlen uyanınca temizlik yemek yapıyorum ama güç bela. Evet yapıyorum herşeyi ama birde bana sor nasıl yapıyorum.. Can çekişiyorum resmen.

Hahah bende öyleyim 😄keşke uyusam bari demi.bende uyuyamıyorum.kiz uyuyor bende başını bekliyorum.annem diyo çocuk uyuyunca kalk evinin işini yap ne zamana kadar kocan temizleyecek diyor.dedim temizlesin banane,bende çocuk bakıyorum dedim 😅
Canım bi iş yapmıyosan uyu çok iyi gelir. Ben gündüz oğlanla yatıyorum işim yoksa.

Kızlar özel olucak ama konuşmuştuk daha öncede burada. Cinsel isteksizlik yaşayan var mı hala? Bana resmen külfet geliyor. Kaçacak yer arıyorum sanki.. Eşime bişey diyemiyorum, demek istemiyorum. Ama öyle yorgun oluyorum ki hiç içimden gelmiyor..

Kızlar biraz geç oldu kusura bakmayın benimkiler hiç durmuyor iki Üç gündür büyüme atağımı geçiriyoruz anlamadım sürekli ağlama sürekli mızmız..

yeni yılınız kutlu olsun mutlu huzurlu miniklerimizle nice seneler olsun. inşallah bu yıl tüm dünya için sağlıklı bir yıl olur🙏🏻 Bu yıl basıma gelen en güzel şey evlatlarım ve siz oldunuz hepiniz iyi ki varsınız ❤️❤️

Kızlar özel olucak ama konuşmuştuk daha öncede burada. Cinsel isteksizlik yaşayan var mı hala? Bana resmen külfet geliyor. Kaçacak yer arıyorum sanki.. Eşime bişey diyemiyorum, demek istemiyorum. Ama öyle yorgun oluyorum ki hiç içimden gelmiyor..
Aynı durum bende de var canım üstelik ben birlikte olduğumuz zamanlar kendimi hep kastım sanarsın bunca şeyden sonra vajinusmus oldum korkudan mı stres den mi hormonlardan mı anlamadım şimdi ameliyat dolayısıyla zaten 45 gün yasak ama anlamadım bende neden böyle olduk tamam doğumdan sonra olurmuş da böyle uzun mu sürermiş bilemedim..

Kızlar ya sürekli halsiz uyku hali böyle elimi hiç bir şeye vurasım yok. Sizde de var mı bu durum. Bir türlü canlanamıyorum🤦🏻‍♀️
Olmaz mı hiç birşey yapasım yok hem de diyorum ki kv burada eşim yasakta evde birşeyelr yapayım yok ya amaaannn deyip yatağa atıyorum kendimi 😂 çamaşır mecbura kalınca yıkamaya başladım artık abarttım yani 😂

Kızlar sizde bacak ağrısı var mi? Kasikla bacağın birleştiği yerde bir agri var sağ tarafta. Kalkınca topalliyorum. Bebek kucağımda basamiyorum aciyor. Ne olabilir ki bu
Benim bacak ağrım diz altımdan bileğime kadar canım resmen sancıyor çok yattım hamlık mı aldığım kilo mu anlamadım gerçi diyetteyim kilo verince azalırsa anlarım ama
@canimmkendimm benim de bel ağrım çok canım son bir aydır yerimden kalkamıyorum önceden yoktu tam iğne vurulan yer üstelik sırt üstü yatarsam perişan oluyorum acaba bu bize spinal olduğumuzdan kalan bir hediye mi

Verirsin hiç düşünme bile..
Aaa tabiki senden çok düşünüyor canım. Sen karnında taşımadın doğurmadın ki sen bilesin. Benim ki tutmuş diyor ki oğlana hep sana dua ediyorum iyi ol mutlu ol diye. Dedim bende ediyorum hem anneler dua edince bebeklerin etrafında melekler onları korurmuş diyorum. Ben ediyorum ya korur tabi diyor. Dedim anneler diyorum, bende anneyim ya işte ben anne değilmiyim diyor. Dedim bebeklerin kendi annelerinden bahsediliyor annesi benim ya hani.. Sustu bişey demedi. Kendilerini bizim çocukların annesi filan sanıyorlar galiba.

Sabah eşim aile hekimine gidecek. Fitil, şurup neyse artık bişey versin diye. Çocuk doktoru görsün dersede hastaneye götürürüz.
Ay inşallah veririm. Kalın göbekli kalıcam diye aklım gidiyor. Ancak yazabiliyorum canım kusura bakma
Tabi ben nerden bileyim ikiz doğum mu yaptım acı mı çektim sanki hep yatmışım gibi hamileliğim de töbe töbe 😂 manyak kız bunlar söylemeyeyim diyorum zorla söyletiyorlar kendilerine

Deseki tabi kızım et dua oku hem nazar gider hem seninki farklı olur yooo neden desin ki

Olmaz mı hiç birşey yapasım yok hem de diyorum ki kv burada eşim yasakta evde birşeyelr yapayım yok ya amaaannn deyip yatağa atıyorum kendimi 😂 çamaşır mecbura kalınca yıkamaya başladım artık abarttım yani 😂
Herkesin derdi ortak 🥴🥴 ya öyle bir şey ki bu ev işi yap yap bitmiyor sürekli kısır döngü gibi başa sarıyorsun 😅

Canım güzel kesiyor mu? Baktım almak için kimi güzel kesiyor demiş kimi hiç güzel kesmiyor demiş..
Ben memnunum canım kesimi iyi. Kesimden sonra zaten tekrar törpü yapıyorum
Yaa bende sürekli kız uyusun şurayı temizleyim,kız uyusun burayı temizleyim diyorum..sonuç hiç birsey yapmıyorum 🤷
Bende öyle uyusun şu işi yapayım diyorum . Uyuduktan sonra azıcık uzanayım kalkarım diyorum ben kalkana kadar o tekrar uyanıyor🤦🏻‍♀️
Valla eşim evde olduğunda işleri ortaklaşa yapıyoruz. Oğlana bakmaktada yardımcı olduğu için bana nefes aldırmış oluyor. Ben kendi halime kalınca onuda yapayım bunuda yapayım modunda oluyorum aslında eşim evde olunca bırak kalsın sen dinlen diyor.

Bende hala tam olarak adapte olduğumu düşünemiyorum.

Ben öğlene kadar uyuyorum oğlan uyuyunca. Öğlen uyanınca temizlik yemek yapıyorum ama güç bela. Evet yapıyorum herşeyi ama birde bana sor nasıl yapıyorum.. Can çekişiyorum resmen.
Yok canım benimkisi bebeğe ağlayana kadar bakıyor ağladığı an annesi neredesin diyor. Genelde ana kucağında mutfakta yanımda dururken ben yemek yapabiliyorum

Ben de hala isteksizlik devam ediyor canım. Doktoruma sordum bunu gayet normal vücut çok yorgun olduğu için daha fazla yorulmak istemiyor geçici bir durum dedi. Eşime söylemedim ama tabi fark ediyor çünkü hep olsun bitsin havasındayım. Önce den süslenirim özenirdim şimdi aman hemen bitsin diyorum . Zaten sağolsun oğlum babası bana yaklaşınca hissediyor galiba 😂😂 hemen uyanıyor 😅

Ben de hala isteksizlik devam ediyor canım. Doktoruma sordum bunu gayet normal vücut çok yorgun olduğu için daha fazla yorulmak istemiyor geçici bir durum dedi. Eşime söylemedim ama tabi fark ediyor çünkü hep olsun bitsin havasındayım. Önce den süslenirim özenirdim şimdi aman hemen bitsin diyorum . Zaten sağolsun oğlum babası bana yaklaşınca hissediyor galiba 😂😂 hemen uyanıyor 😅
😃😃 Yazını okuyunca güldüm benim oğlumda öyle sanki hissediyor gibi benim isteksizliği hemen mizirdaniyor eşimde gülüyo anneni kurtarmak mı istiyorsun diye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X