2020 Haziran Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    228
Evt canim oyle supriz oldu bizim için 3.kiz geliyor insallah, simdilik guzel gidiyor inşallah böyle devam eder
Maşallah Allah bağışlasın
Evt canim oyle supriz oldu bizim için 3.kiz geliyor insallah, simdilik guzel gidiyor inşallah böyle devam eder
Maşallah Allah bağışlasın kızlarını bende dördüncüyu dogurcam az kaldı benim

Merhabalar,
4 aylık bebeğimde bebek aknelerinden vardı, sarı uçlu olan bir tanesini yanlışlıkla koparmıştım 3 ay kadar önce tam burun deliği altında.

Şimdi farkettim ki çukur olmuş.
Fotolarda da belliymiş, iyice belli olmaya başladı
Geçmesi için yapabileceğim bir şey var mı?
Sizde de olup geçti mi?
Elma kabuğu sür dediler. Bepanjel aldım bir de. İnşallah kalıcı olmaz benim yüzümden

Cevap yazanlara şimdiden çok teşekkürler.

Hamisler ard arda geliyor bende şükür ikinci oğlumu doğum yaptım yarın 40miz çıkıyor Allah isteyen herkese nasip etsin inşaallah bizimki kazara oldu gerçi nasip.saglik sıhhatli olsunlar inşaallah

Hamisler ard arda geliyor bende şükür ikinci oğlumu doğum yaptım yarın 40miz çıkıyor Allah isteyen herkese nasip etsin inşaallah bizimki kazara oldu gerçi nasip.saglik sıhhatli olsunlar inşaallah
Gozunaydin canim, Rabbim saglikla buyutmeyi nasip etsin bizimkide supriz yumurta, bekliyoruz heyecanla

Kizlar aranizda memeden kesmeye calisan varmi benim gibi , her an memeyle vakit gecirmek isteyen bi kizim var biseyde yemiyor bugun aşlayayim diyorum ama içimde gidiyo bi yandan
Yok canim ben 2 yasina kadar emzireyim diyorum ama bakalim nasil olcak benimde sizin gibi icim gidiyor bi yandan meme olmadan uyumaz hayatta illa emcek oyle uyucak

Sanırım benimde kesmem gerekıyor reglm gecıktı canım bu arada hamileyken emzirmenın zararı varmı
Canim suan kesmeye çalisyorum ama kesilcrk gibi degil sadece azalttim biraz ama aklina gelince veriyorum yoksa krize giriyor oyaladigim kadar oyaliyom zor anlayacagin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…