2020 Haziran Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    228
Merhaba aynı durum bende de var ne durumdasınız ilerledi mi ameliyat oldunuz mu

Hamıleyken gebelik şekeri olanlar dogumdan sonra da devam ettı mı benım devam edıyo ya sanırım kalıcı oldu
Bende de o tehlike vardı kiloluydum biraz ama sıkı dıyet ve sporla atlattım. Kilonuz ideal kilonun üstündeyse bir an önce vermeye calısın gecer ınsallah

merhaba sevgili anneler
öncelikle bebekleriniz hayırlı olsun :))
daha taze anne adayı olarak siz tecrübeli annelerden tavsiye almak isterim. hamilelik sürecinde nelere dikkat etmek lazım, beslenmeyi nasıl düzenlemek lazım? spor-hareket kısmında neler tavsiye edersiniz?(daha doktora gitmedim doktora da danışacağım ama tecrübeli annelerden de fikir istiyorum) ayrıca manevi olarak ekstra bir dua ibadet vs tavsiye eder misiniz gebelik boyunca?

Merhaba Ne yaptıysam yok çıldırma noktasına geldim. Gece 12 den sonra yarım saatte bir uyanıp süt içiyor ki 20 dk emiyor . Konuşuyorum kademeli deniyorum ama işe yaramıyor sanırım ben bir şey süreceğim göğsüme yoksa uykusuzluk insanı mahvediyor siz ne yapıyorsunuz

Canim ven 2. Ye hamileyim aralik ayinda kesmitim memeden ,hic birakmaz saniyordum ama oldu sirke sürdüm ve tiksindi ilk 3 gun zordu ama sirke sürdükçe ve kararli oldukca birakiyorlar sende pes etme

Canim nasilsin hayirli olsun gebeligin
Bizimde surpriz oldu simdi 2022 temmuz annesi olacagim bu gebeligin nasil geciyor ,ilkinde beraberdik sosmivida da 3. Kez anne oldu hayirli olsun canim sen nasilsin
İyiyim çok teşekkür ederim bu hamilleigim çok sakin valla bende ağustos sonu gibi doğum yapacağım ikinci kez kız annesi olacagimikiz gibi dolanirlar

Canim ven 2. Ye hamileyim aralik ayinda kesmitim memeden ,hic birakmaz saniyordum ama oldu sirke sürdüm ve tiksindi ilk 3 gun zordu ama sirke sürdükçe ve kararli oldukca birakiyorlar sende pes etme
Teşekkür ederim ben de tuz sürdüm , yalnız göğüs ağrısı için tavsiyeniz var mı

İyiyim çok teşekkür ederim bu hamilleigim çok sakin valla bende ağustos sonu gibi doğum yapacağım ikinci kez kız annesi olacagimikiz gibi dolanirlar
Ahh ne guzel masallah ,benimki kizimdan dolayi sıkıntılı geciyor kucak istiyor gece gec uyuyor falan isimiz zor anlayacagin

Benim sütüm çok akıyor
Kızım doğduğundan beri emmeye çok düşündü onunla uyur 1 2 saatte bir eme onunla sakinlesir hatta hep ayından önce gitti tombul Bi bebekti. Sonra ben öğretmenlik yapmaya başladım sabah 6 da gidiyor 1 bucukta dönüyordum. Git gide emme aralığı açıldı artık eskisi gibi istemiyordu. Yani kademeli azaldı birden olmadı zaten o yüzden göğüslerim hiç öyle dolup ağrı yapmadı. Sonra bir gün baktım baya emmedi bende firsat bu fırsat kestim 1 buçuk yasinda ne kavga ne gürültü sakın olaysız oldu yani. Uykuya gelince de bana sarılarak uyuyor şimdi.

Ahh ne guzel masallah ,benimki kizimdan dolayi sıkıntılı geciyor kucak istiyor gece gec uyuyor falan isimiz zor anlayacagin
Canım benim kizimda 12 den önce uyumuyor ama günde 11 12 de kalkıyor. Hala yenidogan gibi bakımı evde berabersek kolay ama dışarıda mesela yabancıları hiç sevmez ağlar çok nazlı otobüs Minibüs minubus binip asla Bi yere gitmez. Bi yerde kalsak hemen hasta olur tam ev kuşu

Ben 2 gundur gündüz uyutmayi biraktim simdi 11.30 12 ye dogru uyuyor artik ,sabahta 11 de uyanıyor ayy dunyalar varmis , sende eger ogleden sonra unutuyorsan biraktir hemen yok gece 2..3 olmadan asla uyumazdi benimki

Ben 2 gundur gündüz uyutmayi biraktim simdi 11.30 12 ye dogru uyuyor artik ,sabahta 11 de uyanıyor ayy dunyalar varmis , sende eger ogleden sonra unutuyorsan biraktir hemen yok gece 2..3 olmadan asla uyumazdi benimki
Canım benimde gündüz uymazsa uykuya rahat geçiyor zaten geç uyandığı için gündüz uykusuna vakit kalmıyor bazen gündüz uyuyorsa o gece yandık zaten bakalım iki bebekli hayat nasıl olacak

Canım benimde gündüz uymazsa uykuya rahat geçiyor zaten geç uyandığı için gündüz uykusuna vakit kalmıyor bazen gündüz uyuyorsa o gece yandık zaten bakalım iki bebekli hayat nasıl olacak
Aynen ayni durumu yasiyoruz

Iyi olur inşallah 22 haziranda dogum günü var kizin , bende 30 hazirandan sonra dogum yapacağım allahin izniyle atalarinda tam 2 yas olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…