2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Sebepsiz değilmiş sarılığı yükselmiş kuzumun 😢 dün geceden sonra bugün ateşi vardı hep biz gaz sancısı diye düşünmüştük dizlerini kendine çekip ağlamasını 😟 ateşi için hastaneye geldik yatışı yapıldı 😟
Geçmiş olsun canım merak etme atlatacak kuzun hemen hemen bütün bebekler sarılık oldu atlattı seninki de öyle olacak..

bizde sarılığı atlattık çok şükür. ama bu sefer de işitme testine takıldık. yine geçemedi ve mecburen fakülteye sevk ettiler. valla çocuk gayet irkiliyor seslerde. test sırasında bile tepki veriyordu seslere. ama nasıl geçemedik yine anlamadım. şiödi şu hastalok dçneminde mecburen fakülteye götüreceğiz.
göbeğimizde düşemedi bir türlü. ama yıkadık artık bugün dikkatli bir şekilde. çocuk rahat etti.
yarın da yenidoğan çekimimiz var🧿

bizde sarılığı atlattık çok şükür. ama bu sefer de işitme testine takıldık. yine geçemedi ve mecburen fakülteye sevk ettiler. valla çocuk gayet irkiliyor seslerde. test sırasında bile tepki veriyordu seslere. ama nasıl geçemedik yine anlamadım. şiödi şu hastalok dçneminde mecburen fakülteye götüreceğiz.
göbeğimizde düşemedi bir türlü. ama yıkadık artık bugün dikkatli bir şekilde. çocuk rahat etti.
yarın da yenidoğan çekimimiz var🧿
Yıka be canım biz hep yıkadık. Yıkayınca daha çabuk kuruyor hatta. Önemli olan hemen kurutucan nemli kalmicak göbek. Çocuk yıkanmadan ferahlamaz ki her yerleri pamuk . Kadife kumaş gibiler zaten Üstlerine toz düşse yapışıyor 😂😂😂

Bende tüp bebek denedim transferin 10.günü beta hcg 31 5.gün embriyosu donmuş.Ama adet tarihim ayın 12si sizce nasıl arkadaşlar kafam çok karışık
Maşallah canım önemli olan artış. 2gün sonra bakıcan.
Olmasaydı 10 dan yukarı çıkmaz diye düşünüyorum bende öyle oluyordu en azından.
Allah gönlüne göre versin inşallah

Çok sağol canım sende nasıl oldu anlatır mısın
Benim negatif olduğunda 10. Gün 7 mi 9 mu ne çıkmıştı. Hatta 0 1 arası çıkan sonucum bile var. Normalde senin 12. Gün bakman lazım zaten. Değerin ikiye katlanıp 60 70 lerde çıkarsa zaten çok güzel. İnşallah umduğun olur hayırlısıyla

Benim negatif olduğunda 10. Gün 7 mi 9 mu ne çıkmıştı. Hatta 0 1 arası çıkan sonucum bile var. Normalde senin 12. Gün bakman lazım zaten. Değerin ikiye katlanıp 60 70 lerde çıkarsa zaten çok güzel. İnşallah umduğun olur hayırlısıyla
Benim negatif olduğunda 10. Gün 7 mi 9 mu ne çıkmıştı. Hatta 0 1 arası çıkan sonucum bile var. Normalde senin 12. Gün bakman lazım zaten. Değerin ikiye katlanıp 60 70 lerde çıkarsa zaten çok güzel. İnşallah umduğun olur hayırlısıyla.
30 çok düşük değil dimi kaybetmekten çok korkuyorum

30 çok düşük değil dimi kaybetmekten çok korkuyorum
Canım benim dr bilir en iyisini istatistiki olarak hangisi alt sınır bilmiyorum. Ama bu işler Allah ın takdiri. Sen elinden geleni yapmışsın işin Allah ın Ol demesinde. Bundan sonrası tevekkül. İnşallah müjdelesin Rabbim seni.

Canim sezeryana girmeden once ameliyathanenin kapisindan sordular tekrardan genel mi spinalmi istiyosunuz diye.. ne fark var dedim spinalde karnina biraz bastiriyoruz onlari hissediyosunuz dedi.. eger buna dayanamicaksaniz genele alalim dediler bende herhalde transferde yapilan bi baski gibidir diye dusunup spinal olsun dedim.. tabikide transferdeki baskidan biraz daha fazla ama enazindan etrafi goruyosun.. epudral testi fln yapmadilar zaten epudral de takmadilar.. eger sen sakinlestirici isteyeceksen zaten genel anestezi yapwbilirler sana.. ama sezeryandan korkma cunki benim 10 gun oldu ve gecti.. ben bobrek hastasi oldugum icin sezeryandan sonra agri kesici olarak parol verdiler sadece ona ragmen cok cok cok agri yasamadim.. Allah kolayliklar versin canim sana
Canim benim cok sağol cevabin icin.. sezeryana girmeden hemen önce gördüm mesajını ve bayaa rahatlattı. Epidural yaptılar biraz korktum ama bana genel anesteziyi sunmadilar bile.. simdi bebeğimle yatiyoruz herhalde 2020 Ekim tüp bebek grubunun son annelere ben ve dubleangel olduk.. 😍🥰

X