2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Akşam 20.30 dan bu yana uyumuyor 😟 Gazını 4 kez çıkardı. 3 kez bezini değiştirdim ama hiç durmadan ağlıyor 😟 Emmeye yeni alışmıştı o saatten bu yana almıyor memeyi 😟 Ne emiyor ne susuyor ne uyuyor acaba bir yerimi ağrıyorda anlamıyoruz. Şimdiden pilim bitti bu gece nasıl geçecek bilmiyorum 😞

Akşam 20.30 dan bu yana uyumuyor 😟 Gazını 4 kez çıkardı. 3 kez bezini değiştirdim ama hiç durmadan ağlıyor 😟 Emmeye yeni alışmıştı o saatten bu yana almıyor memeyi 😟 Ne emiyor ne susuyor ne uyuyor acaba bir yerimi ağrıyorda anlamıyoruz. Şimdiden pilim bitti bu gece nasıl geçecek bilmiyorum 😞
Sebepsiz ağlama krizleri kolik olmasın🤦‍♀️

Benimkiler iğneyi batırınca ağladılar kucağıma aldım iki pış pışladım sustular..
Hemen memeye verdim öyle susuyo zaten acemiyim susmuyo millet bakıyo dik dik strese giriyo insan. Bide benim ki çok hıçkırıklı karnımda da günde 4-5 kere hıçkırık tutardı aynısı doğdu. Kukumav kuşu gibi inletiyo ortalığı hıçkırırken. 1. Haftaydı uyudu pusette eşime verdim bn gittim dikişlere baktırmaya bi tutmuş koridor inliyodu millet ay yazık diyo 😂😂 oburluktan benim ki ama babası gibi hızlı hızlı yiyo. Tam uyutuyorum hıçkırığa uyanıyo sar başa

Evet doğumun ertesi günü hastanede yapıldı geçti şükür göz 3. Ayda galiba dimi
ilk gün yapıldı geçemedik. 1hafta sonra telrarlıyalım dediler. biz 5 günlükken yine hastaneye girmiştik yaptıralım dedik yine geçemedi.kulağındaki sıvı birikmesi kurumamış dediler. şimdi cuma son kez gidicez. yine geçemezse fakülteye sevk etmemiz gerekiyor dedi. valla şı dönemde asla bir yere götüremem çocuğu test için. ani seslerde irkiliyor baya. duymasa tepki vermez

ilk gün yapıldı geçemedik. 1hafta sonra telrarlıyalım dediler. biz 5 günlükken yine hastaneye girmiştik yaptıralım dedik yine geçemedi.kulağındaki sıvı birikmesi kurumamış dediler. şimdi cuma son kez gidicez. yine geçemezse fakülteye sevk etmemiz gerekiyor dedi. valla şı dönemde asla bir yere götüremem çocuğu test için. ani seslerde irkiliyor baya. duymasa tepki vermez
Zaten bütün duyuları az şuan kulakta tam değil ki açıklık sen annesin anlarsn bnce içine nasıl siniyorsa öyle yap. İnşallah bi şey yoktur kuzum

Allah Allah ya benim aşağıya doğru baskı oluyor kanama geçiren anlar bizi ancak tuvalete her gidişim.korkuyla
Benim de aynı ağrı ve baskı var üstelik 7. Günden 9. güne kadar kanamam ara ara çok az oldu.Korkmayın hepsi gayet normal doktorum ile sık sık görüşüyorum olabilecek belirtiler bunlar ki hamilelikten ziyade ilaçların etkilerini yaşıyoruz

Uykusuzluk sancıya dayanamayıp gittim doktora yarın gidicektik 1 aylık olunca bi gün erken olmuş oldu. Maşallah 4 cm uzamış 950gr almış ama öğlen verdim gaz damlasını sanki daha da hırçınlaştı durmadan gaz çıkarıp ağlıyo. Tamamen boşaltıcak mı ki yoksa damlanın etkisi mi böyle çözemedim. Öğlenden beri durmadan ağlayıp kaka yapıyo tam uyuyo ıkınarak yine uyanıyo. Çok moralim bozuldu

Uykusuzluk sancıya dayanamayıp gittim doktora yarın gidicektik 1 aylık olunca bi gün erken olmuş oldu. Maşallah 4 cm uzamış 950gr almış ama öğlen verdim gaz damlasını sanki daha da hırçınlaştı durmadan gaz çıkarıp ağlıyo. Tamamen boşaltıcak mı ki yoksa damlanın etkisi mi böyle çözemedim. Öğlenden beri durmadan ağlayıp kaka yapıyo tam uyuyo ıkınarak yine uyanıyo. Çok moralim bozuldu
Hangi damla canım biogaia bizede öyle sancı yaptı..

Kizlar bisey soracağım. Size planlanan sezeryandan 2 gun önce epidurale uygun musunuz diye test yapıldı mı.. doktorum bana test istemedi. Bugüne kadar normal.bekledim olmazsa yarin sezaryena alınacagim fakat asıl yaparsınız diye sordum epidural dedi hiçbir görüşme de yapmadık.. böyle direkt alınan var mi yarin soru cevapla mi anlayacaklar acaba.. bir de sezeryan esnasında sakinleştirici talebiniz oldu mu

Hangi damla canım biogaia bizede öyle sancı yaptı..
Nurse harveys bu en iyi de bu deniyo aslında. Durmadan gaz çıkarıyo valla çözemedim sabahtan beri toplasam bi saat uyumadı. Gaz yapıcı şeyler de yemiyorum ama bu kadar gaz nasıl oluyo çözemedim çıkaramıyo ağlıyo çıkarıyo ağlıyo

Kizlar bisey soracağım. Size planlanan sezeryandan 2 gun önce epidurale uygun musunuz diye test yapıldı mı.. doktorum bana test istemedi. Bugüne kadar normal.bekledim olmazsa yarin sezaryena alınacagim fakat asıl yaparsınız diye sordum epidural dedi hiçbir görüşme de yapmadık.. böyle direkt alınan var mi yarin soru cevapla mi anlayacaklar acaba.. bir de sezeryan esnasında sakinleştirici talebiniz oldu mu

Canim sezeryana girmeden once ameliyathanenin kapisindan sordular tekrardan genel mi spinalmi istiyosunuz diye.. ne fark var dedim spinalde karnina biraz bastiriyoruz onlari hissediyosunuz dedi.. eger buna dayanamicaksaniz genele alalim dediler bende herhalde transferde yapilan bi baski gibidir diye dusunup spinal olsun dedim.. tabikide transferdeki baskidan biraz daha fazla ama enazindan etrafi goruyosun.. epudral testi fln yapmadilar zaten epudral de takmadilar.. eger sen sakinlestirici isteyeceksen zaten genel anestezi yapwbilirler sana.. ama sezeryandan korkma cunki benim 10 gun oldu ve gecti.. ben bobrek hastasi oldugum icin sezeryandan sonra agri kesici olarak parol verdiler sadece ona ragmen cok cok cok agri yasamadim.. Allah kolayliklar versin canim sana

Sebepsiz ağlama krizleri kolik olmasın🤦‍♀️
Sebepsiz değilmiş sarılığı yükselmiş kuzumun 😢 dün geceden sonra bugün ateşi vardı hep biz gaz sancısı diye düşünmüştük dizlerini kendine çekip ağlamasını 😟 ateşi için hastaneye geldik yatışı yapıldı 😟

X