2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Yaaaaaa gece sancım tutunca hastaneye yattım gece 3.32 de doğdu 😂 az kalsın normal geliyordu ay o sancı nasıl bir şeymiş amaaaannn Allahımmmm normal Doğum yapanların alnından öperim sezaryen sonrası içinde sezaryen yapanların alnından öperim . Ameliyat çok güzel geçti bebeğimi gördüm ağla ağla allahımmmmm bakmaya kıyamıyorum resmen aşık oldum. 3400 doğdu 51 cm ellerinizden öper

Yaaaaaa gece sancım tutunca hastaneye yattım gece 3.32 de doğdu 😂 az kalsın normal geliyordu ay o sancı nasıl bir şeymiş amaaaannn Allahımmmm normal Doğum yapanların alnından öperim sezaryen sonrası içinde sezaryen yapanların alnından öperim . Ameliyat çok güzel geçti bebeğimi gördüm ağla ağla allahımmmmm bakmaya kıyamıyorum resmen aşık oldum. 3400 doğdu 51 cm ellerinizden öper
Nasıl güzel demi? Çok aşığım diye diye dolanıyorum evde 🤭🤭Allahım sağlıkla buyutmemizi nasip etsin hepimize, tekrar gozunaydin canim🤗🤗🤗🤗

Gözün aydın canım bebeğiniz hayırlı olsun 😍😍
Bende iki doğumumda sancı çektim ve sezeryan oldum😂 bu sefer rahatım günğmde gidip sezeryan olucam dedim büyük konuşmamak lazımmış 😂

Bu arada bi tek bizde kalmış hamilelik takvimi. Nasıl heveslenmiştim takvim ekleyenleri gördükçe şükür bize de nasip oldu. En başından sonuna zor geçen bir hamilelik yaşasam da yine de hamilelik çok güzeldi. O heyecanla uyumak uyanmak.. Şimdi kollarımda bi melek şükürler olsun Rabbime. Allahım isteyen herkesin kucağını doldursun❣️

Sen ve bebeğin nasıl oldunuz canım? Herşey yolındadır inşallah..
Çok şükür iyiyiz en başından bu yana tüm doktorların söylediği oğlum çok güçlü maşallah neleri atlattık şükür 🤲🏻 Benim tehlikem de oğlumun soluk alma problemi de birbirimizden ayrı kalmadan geçti. Sarılığımız da geçti baya baya ☺️ Yalnız ben mamaya başlamıştım doktor tavsiyesiyle 30ml 3 saatte bir yavaş yavaş bırakmak istiyorum sütüm yeterli mi bilmiyorum ama yetecekse mamasız devam etmek istiyorum. Ne dersiniz mümkün mü bir de sütümün yettiğini nasıl anlarım? Emdikten sonra sağınca ne kadar çıkmalı şuan oğlum 12 günlük bu arada

Çok şükür iyiyiz en başından bu yana tüm doktorların söylediği oğlum çok güçlü maşallah neleri atlattık şükür 🤲🏻 Benim tehlikem de oğlumun soluk alma problemi de birbirimizden ayrı kalmadan geçti. Sarılığımız da geçti baya baya ☺️ Yalnız ben mamaya başlamıştım doktor tavsiyesiyle 30ml 3 saatte bir yavaş yavaş bırakmak istiyorum sütüm yeterli mi bilmiyorum ama yetecekse mamasız devam etmek istiyorum. Ne dersiniz mümkün mü bir de sütümün yettiğini nasıl anlarım? Emdikten sonra sağınca ne kadar çıkmalı şuan oğlum 12 günlük bu arada
O emdikçe sütün artar sen yine onu tuttur zorla o çektikçe sütün de çoğalıcak pompa hiç deneme bence memeyi tutarsa o kendi ayarlicak zamanla ilk hafta 5dk sonraki hafta 10dk öyle öyle artıyo o çektikçe artıyo

Çok şükür hadi geçmiş olsun 😊Emzirdikten sonra sakinse mama verme öyle öyle bırakabilirsiniz canım.. Eğer durmazsa azaltarak vırakmayı dene her emzirmeden sonra veriyorsan 1 emzirmeden sonra ver birinde verme..

Gazlı bebeğim bide konak oldu ya yeni başladı iki gündr erken farkettim temizledik filan çok canım sıkıldı galiba süt ürünlerine de alerjisi var kızarık kızarık oluyoruz gaz yapıcı şeyler zatrn yemiyodum süt ürünlerini de kesersem ne kaldı ki geriye 😳

Bizim de sıkıntı aynı memeyi tam kavrayamadıgı için memeler acıyor.hemen agzından kacırıyor bir dakika ancak emiyor sonra tekrar tutturuyoruz tutmayınca sinir olup aglıyor. Siz dil bagını aldırırsanız bana mesaj atar mısınız fark olup olmadı diyerek.
Canım bugün dil bağını aldırdık biz. Ne kadar erken yapılırsa o kadar iyiymiş. Basit bir işlem. İşlemden 1 saat sonra emzirdim. Önceden emerken terliyordu şimdi terlemeden emiyor çok şükür. Tek sorun çok uyuyor. Zor uyandırıyorum emzirmek için.

Canım bugün dil bağını aldırdık biz. Ne kadar erken yapılırsa o kadar iyiymiş. Basit bir işlem. İşlemden 1 saat sonra emzirdim. Önceden emerken terliyordu şimdi terlemeden emiyor çok şükür. Tek sorun çok uyuyor. Zor uyandırıyorum emzirmek için.
Hastanede ebeler topuğunu sıktı hep uyandırmak için ben kıyamadım annem yapmıştı bizde dün bi video izledim uyandırma hareketlerini gösteriyordu bi bak istersen canım

Gozun aydin ,allah anali babali buyutsun cnm

Kizlar selam;
Bebegin odasi icin buhar makinasi almayi dusunuyorum. Kullananiz var mi memnun musunuz? Hangi markayi kullaniyosunuz? Birde soguk mu sicak mi buhar makinasi kullaniyosunuz? Bilgi verebilirseniz cok memnun olurum

Kizlar selam;
Bebegin odasi icin buhar makinasi almayi dusunuyorum. Kullananiz var mi memnun musunuz? Hangi markayi kullaniyosunuz? Birde soguk mu sicak mi buhar makinasi kullaniyosunuz? Bilgi verebilirseniz cok memnun olurum
Bende almak istiyorum kışın havalandrmak zor sürekli soğuk bizim buralar da ya

Kizlar selam;
bence iyi araştır ve doktoruna sor canım. pek önerilmiyor bu makinalar

X