2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ben 22 yaşındayım eşime azosperm teşhisi konuldu tüp bebek dediler araştırıyorum işte
Erken yaşta yapmak daha çok avantaj sağlıyor ben 24 yaşındaydım tedaviye başladığımda.. Benim gittiğim hastanede benim yaşlarımda hasta neredeyse yok denilecek kadar azdı benim çevrem de bana erken bekle diye baskı kuruyordu ben kimseyi dinlemedim anne olmak istiyorum diyerek yola koyuldum..
Hakkınızda hayırlısı olsun

mochi alıp diğerini de çektirsen iyi süt stoklarsın sen hee maşallahhh
Diğeri de akıyo ya o sıkıntı kalkanda baya birikiyo ama ona güvenemiyorum yatarak emiyoruz bi memeyi bide öyle alıştık yapış yapış her yerim mochi alsam mı diye düşündüm de eşim dicek artık yeter her şeyi aldırdın bıktı adam. 3dkda 60cc çıkıyo manuelle bıraktım daha çoğalmasın diye düzelir diyolar bir iki aya bu akma işi

Ben de uyandirmiyorum cnm,kendileri uyaniyor artik.
Gaz ,d vitamini kullanmaya basladiniz mi

Çok sevindim senin adına hamilesin dimi inşallah sağlıcakla alırsın kucağına

Çok sevindim senin adına hamilesin dimi inşallah sağlıcakla alırsın kucağına
Yok canım yeni doğum yaptım 6 yaşında 1 paşa 1 aylık ta ikizlerin annesiyim darısı senin ve tüm isteyenlerin başına
Erken gitmemin avantajı 25 yaşımda anne oldum 31 imde tekrar anne oldum

Yok canım yeni doğum yaptım 6 yaşında 1 paşa 1 aylık ta ikizlerin annesiyim darısı senin ve tüm isteyenlerin başına
Erken gitmemin avantajı 25 yaşımda anne oldum 31 imde tekrar anne oldum
Yaa çok şükür canım benim çok sevindim senin adına Allah bağışlasın inşallah darıso isteyen herkese banada. Bu yollardan bende geçicem sana sorular sorabilirim dimi

Doğum yapanlara hayırlı olsun iki bebeyle çok geriden geliyorum kusura bakmayın hunimi taktım
Reengarenk moonlovers ay bebekler sakin filan demeyin gittikçe huyları değişiyor ben artık zorlanıyorum valla keşfettikçe herseye ağlamaya başladılar ve gaz sancıları hiç bitmiyor ya uykuda bile sürekli ıkınıyorlar doktorumuz da bi tek biogai önerdi o da bi haftadan sonra etki eder dedi ama bariz azalma sağlayan ilaç yok baştan söyleyim çeke çeke bitecek dedi karın kasları gelişmediğindem oluyormuş hiç bi ilaç fazla işe yaramıyormuş o yüzden

Ben başıma gelecekleri biliyordum canım moonlovers 'i korkutmak istemedim 20 günden sonra başlıyorlar ilk günler çok rahat ama o zamanda ameliyatlı olduğun için zor sonradan gazıydı filan derken azıyorlar

Benimkiler cok sakin degil cnm ya
Biri memeyle savasiyor zor tutuyor agliyor,kucuk olaninda 3gundur gaz sancilari var.bugun biogaiye basladik bizde

Herkese merhabalar kizlar.
Ankarada tedavi olup memnun kaldığınız labratuvari iyi olan merkez öneriniz var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…