2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

hayırlı olsun. bir an önce sağlığına kavuşsun minik

Arkadaşlar sezaryen yapan arkadaşlara bir sorum olacak sezaryen önces lağma yapılıyor mu
planlı sezeryanda yapılmıyor. benim sabah 9daki sezeryanım için gece 12ye kadar yeme içme iznim vardı.
dış gebelik ameliyatına acil alınmıştım mesela öğleden sonraydı. onda tok olduğumdan lavman yapılmıştı

Kizlar selam;
Sali gunu dogum yaptim ve cok sukur kizimi kucagima aldim sezeryan sonrasi toparlanmaydi sut sorunuydu derken yazamadim.. ilk gun kizim gogus uclarini almadigi icin ve hastane mama vermemekte israr ettigi icin 240 gr kaybetti sonrasinda hastane silikon almami soyledi ve kendileri mama takviyesi yapti.. persembe gunu ciktik silikon meme ucuyla binbir ugrasla emzirmeye calisiyorum.. simdide sut sagma makinasiyla sagip biberonla vermeye basladim.. fakat goguslerim cok sisti ve cok sertlesti.. sut vermeye basladigim icinmi acaba sertlesti? Buarada bu emzirme gogus ile ilgili sorulari hangi doktora soracagiz? Kadin dogummu yoksa cocuk doktoruna mi? Birde sali dogum oldu carsamba lagman yardimiyla ancak buyuk wc ye ciktim ve sonrasinda cikamadim.. surekli hosaf fln iciyorum ama ise yaramadi.. sizdede bu durum var mi? Cok sikintiliyim

Doğum yapanlara hayırlısı olsun ben vakit buldukça gir çık yapıyorum unutmuşum valla bakmayı iyidir inşallah herkes. Biz 25 günlük olduk haftaya 1 aylık kontrolde merak ediyorum son durum ne sürekli görüyorum büyümemiş gibi geliyo bana kuzum ama ağırlaştı sanki. Gaz sorunumuz var arada tutuyo bi gün iyi iki gün ağlamalarla geçiyo ama çok güzel bakması yine de

Arkadaşlar sezaryen yapan arkadaşlara bir sorum olacak sezaryen önces lağma yapılıyor mu
bende olmadı. Lavmandan da korkmayın yaw. Hissetmiyosun bile. Serçe parmak uzunluğunda ve daha ince minik bi tüp sıvı veriyolar içeri sadece. 5. Dk sonra da tuvalete gidiyosun olay bu.
Yapılacaksa da tavsiyem yere çömelin öyle yaptırın. Anneniz falan bile yapabilir.

Güle güle büyüt yavrunu canım hayırlı olsun inşallah.
Bikaç gün bağırsakların uyuşukluğu devam ediyor canım. Sonrasında düzene girer lifli gıdaya devam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…