2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Evet emzirirken tipim aynen böyle çok canım sıkılıyo emzirirken bide yaprak dökümü bataklığına düştüm onla oyalanıyom arada ferhunde dedikodusu anlatıyorum ona öyle öyle gidiyo
Hahahha bende öğlen asi akşam hanımın çiftliğini izliyorum okadar yoğunum ki kendime adam gibi birşey açamıyorum emzirme, mama verme alt değiştirme süt sağma derken gün bitiyor

Hahahha bende öğlen asi akşam hanımın çiftliğini izliyorum okadar yoğunum ki kendime adam gibi birşey açamıyorum emzirme, mama verme alt değiştirme süt sağma derken gün bitiyor

Simdilik guzel gidiyor cnm.mesai uzun sursede alistik birbirimize
Sizde durumlar nasil
Bende ful time çalışıyorum mamayı azaltmak ve süt arttırmak için yoğun bir çaba sarfediyorum
Srnde durumlar nasıl sütün yetiyormu yoksa bizim gibi mama artı süt mü gidiyorsunuz?

chagiless emzirdikten sonra kalan sütü sağıyorum süt arttırmak için öyle aman aman süt kalmıyor iki bıldırcın beraber emince süzüyorlar beni
40dk emiyo boşaltıyo benim tek memeyi birini boşaltmadan diğerine geçmiyorum kalkanda birikeni de döküyorum zaten bi saatte doluyo memeler yine kalkan fayda etmiyo havlu koydurdu annem o da kesmedi ya senin ikisi birden ikisini bitirir o açıdan çok çok iyi bence

Bende ful time çalışıyorum mamayı azaltmak ve süt arttırmak için yoğun bir çaba sarfediyorum
Srnde durumlar nasıl sütün yetiyormu yoksa bizim gibi mama artı süt mü gidiyorsunuz?
Mama +sut cnm. hem emziriyorum hem sagim yapip biberonla veriyorum,arada mama bu sekilde gidiyoruz.
Tek isim onlar ,butun vaktimi aliyor bebeler ama sakinler cok sukur.

Oyle aman aman sut yok ama artar herhalde.
Ben bebelere mama verdigimde sagim yapiyorum ,sonra uyuyorlar ,uyaninca emzirme ,sonraki seans yine mama + sagma yapiyorum.
Sağma emzirme kadar etkili değil canım ben her 2, 2 buçuk saatte bir ikisini birden emziriyorum sonra mama ile doyuruyorum biraz zorluyor ama sütüm öyle öyle çoğaldı diyebilirim.. Geceleri uyandırmıyorum artık kendileri kalkıyor zaten öyle öyle devam ediyoruz..
İkizlere süt yettirmek biraz zor zaten canları sağ olsun biraz çekeceğiz..

mochi alıp diğerini de çektirsen iyi süt stoklarsın sen hee maşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…