2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Günaydın bu gece güzel uyumuşuz bi emmeye uyandık bir aylık kontrole gidicem cuma aşıya da gidicez o gün artık gaz işini sorucam ya üç gün kıvrandı resmen bi akşam iyiydi

oy 1 aylık olmuşlar da aşılarını bile vurulmuşlar

bizde 10günlük olduksarılık değerimiz en son 14küsürdü.bugün aslında tahlil yenilenecekti ama çok sık hastaneye girdik ptesi acayip kalabalıktı uyuz oldum çok. cuma işitme testimiz var onunla aynı gün kan veririz dedik.genel durumumuz iyi sarı görünüm azaldı gibi. sürekli uyumuyor uyanıyor emmek için. inş düşmüştür değerimiz.

Bizim 10. Gün 12 ye düşmüştü 14ten bi daha yaptırmadık yenile yine çok üzülüyor insan uyanmayıncA düşmeye başlamıştr uyanıyosa kıyamam minnoşa

Yaa ne kadar çok sarılık yaşayan varmış yalnız hissetmedim yine kendimi bizim 5.gün 16 idi 7.gün 10.5a düştü inşallah tamamen geçer

yaa 4 gün üst üste alındı içim gitti artık. bende durumuna göre belki de yaptırmam daha
İki gün arayla baktılar bizim de çok korktu dokundurmadı ayaklarına kaç gün. Düşünce bıraktık şimdi uyutuyorum uyanmıyorum zaten uyanıyo kndi 3.5 saati geçmiyo iki saatte bir emzirmek zordu

Yaa ne kadar çok sarılık yaşayan varmış yalnız hissetmedim yine kendimi bizim 5.gün 16 idi 7.gün 10.5a düştü inşallah tamamen geçer
Zaten en yüksek 5. Gün oluyomuş insan korkuyo bilmeyince geçiyo ama yenidoğan sarılığı sarılıktan sayılmıyomuş bile aslında inşallah iyi olsun bebişlerimiz

bizim elinin üstünden aldılar. morardı hep
Hadi ya bizim hep topuktan çocuk çok ağladı hele sağlık ocağındaki topuk kanı o ayrı felaketti resmen beni deştiler kağıdı kana buladılar aşıda inşallah çok ağlamaz uyurken mi götürsem

Hadi ya bizim hep topuktan çocuk çok ağladı hele sağlık ocağındaki topuk kanı o ayrı felaketti resmen beni deştiler kağıdı kana buladılar aşıda inşallah çok ağlamaz uyurken mi götürsem
bizimki de en çok topuk kanında ağladı. işitme testini geçtiniz mi peki?biz geçemedik cuma tekrar yapılacak.

Benimkiler iğneyi batırınca ağladılar kucağıma aldım iki pış pışladım sustular..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…