2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ya canım benim Allah ne derse o olur. Kafandan lütfen tüm kötü saçmalıkları sil. Allah a inan ve güven. Bu dünya çoook kısa. Ben bebeğim olmadığı zamanlarda kendimi şu ayeti telkin ediyordum.

Müminun 112.116 "(ALLÂH) 'Yeryüzünde kaç yıl kaldınız?' diye sorar. 'Bir gün veya bir günden de az kaldık. Sayanlara sor!' derler. 'Gerçekten çok az kaldınız. Keşke bilseniz!' buyurur."

Allah bebişlerimize sağlıkla, hayırla, mutlulukla kavuştursun hepimizi inşallah onları yine aynı şekilde gönlümüze göre büyütebilelim torun torbaya karıştıklarını görelim inşallah. Hepimiz birbirimize duacı olalım. Rabb im katından geri çevirmez inşallah 🤲😌💕
Amin canim allah razı olsun cok şükür inancimiz var diyorum bazen yoksa insan kafayi yer düşün düşün duanizda eksik etmeyin beni dualarim sizinle

Ben batil inancimdan dolayi sacimi bile kestirmedim😏 dogumdan sonra kirkim cikar cikmaz gidip hemen kisacik kestircem cok sikildim saclarimdan:) boya olayini da yapmiyorum zaten boyasiz geziyorum
Bende oyleyim canim herseyden korkar olduk hassas dönemdeyiz az daha sabır ne kaldı ki

Hamile insanlara boyle hikayemi anlatilir🤦🏼‍♀️ Merak etme normal dogum diye gidip sezeryan olan bisuru insan var. senin binbir emekle sahip oldugun cocugu kimse tehlikeye atmaz.. acil bi durumda sezeryana alirlar.. sakin kendini gerip tansiyonunu yukseltme
Canim icime oturdu aklimdan hic gitmiyor ki unutmam lazim haklısın ama ne bilim korku kaldi icimde.

Esrapembeli Esrapembeli Allah sabır versin, diyecek başka lafım yok... Oturdum hüngür hüngür ağladım. Rabb im gönlünüzü ferahlatsın. 😔

İnsanlar arasında ki bağ ortak özlemler olduğunda ve aynı mutluluk için mücadele edildiğinde daha da güçleniyor... Hiç tanımadan dili, dini, ırkı sosyal yaşam tarzının ne olduğunu bilmeden acılarda mutluluklardan paylaşılabiliyor.. Esrapembeli Esrapembeli acını sadece burada birbirini hiç tanımayan insanlar paylaşıyor dediğin gibi melek oğlun hep bir aylık kalacak ve dün geceden bu yana sadece Allah kimseye kaldıramayacağı yükü vermez diyebiliyorum yarın belkide kucağıma dahi alamadan küveze gidecek olan bebeğimi ben düşünürken annem de benim için kaygılanıyor anestezi risklerini duydukça ve ben anlıyorum ki annelik böyle birşeymiş yaşanan herşey bizler için yine de güçlü olmaya çalışıyor insan...

Esrapembeli Esrapembeli
Ah meleğim Nası da güzel....
günlerdir prematüre bebeklerimin başında nefes alıyolar mı diye korkuyla beklerken yaşadıklarımı biliyorum ve bu böyle bi korkuysa senin acını tahmin bile edemiyorum arkadaşım çok zor çok ama inşallah bu yaşadıklarını bir nebze olsa hafifletecek günler gelecek sağlıkla.Allah sabır ve dayanma gücü versin 🙏🏼

İnsanlar arasında ki bağ ortak özlemler olduğunda ve aynı mutluluk için mücadele edildiğinde daha da güçleniyor... Hiç tanımadan dili, dini, ırkı sosyal yaşam tarzının ne olduğunu bilmeden acılarda mutluluklardan paylaşılabiliyor.. Esrapembeli Esrapembeli acını sadece burada birbirini hiç tanımayan insanlar paylaşıyor dediğin gibi melek oğlun hep bir aylık kalacak ve dün geceden bu yana sadece Allah kimseye kaldıramayacağı yükü vermez diyebiliyorum yarın belkide kucağıma dahi alamadan küveze gidecek olan bebeğimi ben düşünürken annem de benim için kaygılanıyor anestezi risklerini duydukça ve ben anlıyorum ki annelik böyle birşeymiş yaşanan herşey bizler için yine de güçlü olmaya çalışıyor insan...
İyi haberlerini alacağız.

Esrapembeli Esrapembeli canım seni anlamamız mümkün değil Allahım kimseye evlat acısı göstermesin. Rabbim sana dayanma gücü versin benim hala kalbim sıkışıyor aklıma geldikçe 😢Neden ne oldu da melek oldu yavrun 😢

Cok üzgünüm sayfaya bakiyorum ama bisey yazamiyorum cok etkilendim hep dua ediyorum elimden bisey gelmiyor

Hayirlisiyla evladina kavusursun insallah canim dualarımız seninle bizi haberdar et durumdan

Esrapembeli Esrapembeli inan okadar uzuldumki sabahtan beri aklimdan cikmiyosun😔 ne yazilir ne soylenir hic bilemiyorum senin ve melegin icin bol bol dua ediyorum😔 Rabbim sabir versin sizlere🙏🏻

X