2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Gunaydin kızlar şafak 16 🤣🤣🤣 bugun sonunda evi temizletip kurtulacağım hersey hazir bir sekilde bebegimi beklemek istiyorum temizlik bitsin kurabiye börek falan yapcam buzluga dogum zamani gerek olur sizde durumlar ney safaklar ne durumda

Günaydın bende de şafak 2 ama sadece yarım saatlik uyku ile son doktor kontrölüne gidiyorum son kontrol olacak inşallah azıcık kilo almıştır.. Dün gece gerçekten sancının ne olduğunu nasıl olduğunu sabaha kadar keşfettim içimdeki minik mucize şimdiden böyleyse çıkınca ne yapacaz dedik eşimle birbirimize bakıp evdeki köpeğimiz dahi kapıda hazır olda bekledi belki dayanamam da hastaneye gideriz diye 🤣🤣

Günaydın kızlar son 3 benim de geçse artık şu günler. Dün camlar filan bitti bugün eşime mutfağı temizletcem 😂 sonra kalmıyo bi şey şükür. Ptesi her türlü geçicek bence. İnşallah kontrolü olanlar güzel haberle gelsin

Gidiyoruz geliyoruz aynı kilo doktor da artık dayanamadı nst de sancı da var hadi çık yukarı alalım bebeği dedi bir an gerçek sandım 🤣🤣 pazartesi sabaha kadar dayanır dedi bakalım.. Bugün prematüre hastane çıkışı alacam ama bilemedim bir tane de beşli set mi alsam normal hastane çıkışlarım büyük mü gelir ki

Gidiyoruz geliyoruz aynı kilo doktor da artık dayanamadı nst de sancı da var hadi çık yukarı alalım bebeği dedi bir an gerçek sandım 🤣🤣 pazartesi sabaha kadar dayanır dedi bakalım.. Bugün prematüre hastane çıkışı alacam ama bilemedim bir tane de beşli set mi alsam normal hastane çıkışlarım büyük mü gelir ki
prematüreye gerek olmaz bence ya. yenidoğan al direk

Bence de gerek yok patikli değilse kıvrılır hemen her türlü büyicek zaten bebiş

Günaydın bende de şafak 2 ama sadece yarım saatlik uyku ile son doktor kontrölüne gidiyorum son kontrol olacak inşallah azıcık kilo almıştır.. Dün gece gerçekten sancının ne olduğunu nasıl olduğunu sabaha kadar keşfettim içimdeki minik mucize şimdiden böyleyse çıkınca ne yapacaz dedik eşimle birbirimize bakıp evdeki köpeğimiz dahi kapıda hazır olda bekledi belki dayanamam da hastaneye gideriz diye 🤣🤣
Hadi hayirli haberlerle gel canim insallah 3u gecmistir bebisin 😍😍

Günaydın kızlar son 3 benim de geçse artık şu günler. Dün camlar filan bitti bugün eşime mutfağı temizletcem 😂 sonra kalmıyo bi şey şükür. Ptesi her türlü geçicek bence. İnşallah kontrolü olanlar güzel haberle gelsin
Ohhh sen kurtardin temizliktende bebisinde geliyor bizde hersey karanlik 🤣🤣🤣 haftasonu bitirebiliriz insallah temizligi sonrasida allah kerim

zamanlarınız yaklaştı valla ne kaldı şunun şurasında😁
bizi de gören herkes soruyor heyecan varmı diye. aslında heyecan değil de o ameliyat ve hastane ortamı biraz geriyor beni🤐
Aynen canim suan o kadar gerginimki anlatamam dün kötü bir normal dogum hikayesi dinledim dogum yapacak birine neden böyle kötü hikayeler anlatirlarki anlatamam sabaha kadar uyuyamadim düşün düşün normal dogum istemiyorum diyorum eşime korkuyorum vallahi kanala sıkışmış oksijensiz kalmış ve sonunda 😭😭😭 bu hikaye anlatılır mi

Günaydın kızlarrrrr ay yazdıklarınızı okudum içim açıldı. Bu hafta bebişlere kavuşacak annelerimiz var maaşallah 🧿 hadi hadi siz doğurunda sıra bize gelsin. 🥰 dükkanı kapatalım
Acele etmeyelim please 🤣🤣🤣🤣 sıranızı bekleyin diyecemde bu bebisler pek sıra beklemiyor rabbim sag salim kucagimiza almayi nasip etsin insallah

Canim ne kadar olmuş kilosu ultrasonda dogru olmayabilir her ihtimali düşün yinede olurken bende doguma aliyorlar dedim sonrasını okuyunca pazrtesiye ne kaldi surda dayansin minnos

Bence prematüre set bulundurmalısın bebeğin üstüne göre kıyafetinin olması sana da iyi hissettirir 🌸

Aynen canim suan o kadar gerginimki anlatamam dün kötü bir normal dogum hikayesi dinledim dogum yapacak birine neden böyle kötü hikayeler anlatirlarki anlatamam sabaha kadar uyuyamadim düşün düşün normal dogum istemiyorum diyorum eşime korkuyorum vallahi kanala sıkışmış oksijensiz kalmış ve sonunda 😭😭😭 bu hikaye anlatılır mi
Yaaa bu kötü hikayelerini acımasızca birde zevk alarak anlatanlara uyuz oluyorum gerçekten😡

X