2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bana da şu sıra hep kötü şeyler denk geliyo ister istemez etkileniyo insan sürekli hareketlerini takip ediyorum son dk bşy olcak diye ödüm kopuyo

Aynen canim suan o kadar gerginimki anlatamam dün kötü bir normal dogum hikayesi dinledim dogum yapacak birine neden böyle kötü hikayeler anlatirlarki anlatamam sabaha kadar uyuyamadim düşün düşün normal dogum istemiyorum diyorum eşime korkuyorum vallahi kanala sıkışmış oksijensiz kalmış ve sonunda 😭😭😭 bu hikaye anlatılır mi
E sen de bize anlattın şimdi

Aynen canim suan o kadar gerginimki anlatamam dün kötü bir normal dogum hikayesi dinledim dogum yapacak birine neden böyle kötü hikayeler anlatirlarki anlatamam sabaha kadar uyuyamadim düşün düşün normal dogum istemiyorum diyorum eşime korkuyorum vallahi kanala sıkışmış oksijensiz kalmış ve sonunda 😭😭😭 bu hikaye anlatılır mi
Ya canım benim Allah ne derse o olur. Kafandan lütfen tüm kötü saçmalıkları sil. Allah a inan ve güven. Bu dünya çoook kısa. Ben bebeğim olmadığı zamanlarda kendimi şu ayeti telkin ediyordum.

Müminun 112.116 "(ALLÂH) 'Yeryüzünde kaç yıl kaldınız?' diye sorar. 'Bir gün veya bir günden de az kaldık. Sayanlara sor!' derler. 'Gerçekten çok az kaldınız. Keşke bilseniz!' buyurur."

Allah bebişlerimize sağlıkla, hayırla, mutlulukla kavuştursun hepimizi inşallah onları yine aynı şekilde gönlümüze göre büyütebilelim torun torbaya karıştıklarını görelim inşallah. Hepimiz birbirimize duacı olalım. Rabb im katından geri çevirmez inşallah 🤲😌💕

Sende bize anlatmayaydın keşke:)))

Benimde ihtiyacim var ama korkuyorum sonuc olarak kimyasal bir zarari falan olur hic riske atamam bir süre daha idare edecez artik

Ben batil inancimdan dolayi sacimi bile kestirmedim😏 dogumdan sonra kirkim cikar cikmaz gidip hemen kisacik kestircem cok sikildim saclarimdan:) boya olayini da yapmiyorum zaten boyasiz geziyorum

Hamile insanlara boyle hikayemi anlatilir🤦🏼‍♀️ Merak etme normal dogum diye gidip sezeryan olan bisuru insan var. senin binbir emekle sahip oldugun cocugu kimse tehlikeye atmaz.. acil bi durumda sezeryana alirlar.. sakin kendini gerip tansiyonunu yukseltme

Bu sabaha karşı oğlum ertekin i kaybettik, Allah tüm bebekleri korusun. Kaderimiz buymuş , içim yanıyor

Oğlum hep 1 aylık kalacak

E01CC20E-C336-4E01-BBDC-CC29591145F6.jpeg

X