2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar ben takip edemiyorum bebeklerin durumları çok değişiyor bazı sağlık sorunları oldu filan çok dağıldık giremedim hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum giremesem de aklımdasınız ❤🙏🏼🙏🏼
Valla bizde seni merak ettik canım iyi ol da haber alamasak da olur. İki tane olunca zordur inşallah atlatalım bu zor zamanları hep birlikte

Sen nasıl oldun canım var mı ağrım sızın
Dün akşam taburcu olduk canım. Ağrı sızı kalkarken ve otururken var. Onun dışında emzirme için cebelleşirken geçiyor zaman🙈😂. Sütüm ilk emzirme de geldi sonra bi daha gelmemişti. Bebeğim boş boş emiyormuş anlamamışım.3 saat durmadan ağlayınca mama vermeyi kabul ettim. Zorla emdirmeye çalışıyorum. Doktor 2 saatte bir gelse de gelmese de emzir 1 haftaya toparlar dedi. Bugün az da olsa gelmeye başladı ama memeyi tutturana kadar savaş veriyorum, resmen kan ter içinde kalıyorum.O küçücük haliyle nasıl kafa tutuyo anlatamam. Bir de kilo ve boyu öğrenince şoka girdik. 2 ayrı doktor da önde gidiyor derken kendisi 2650 doğdu. Üstüne üstlük baba da kumral,ben sarışın olmamıza rağmen kapkara bir kızmız oldu. narkozdan uyanınca ilk söylediğim bizim çocuk karıştı oldu😂😂😂

Dün akşam taburcu olduk canım. Ağrı sızı kalkarken ve otururken var. Onun dışında emzirme için cebelleşirken geçiyor zaman🙈😂. Sütüm ilk emzirme de geldi sonra bi daha gelmemişti. Bebeğim boş boş emiyormuş anlamamışım.3 saat durmadan ağlayınca mama vermeyi kabul ettim. Zorla emdirmeye çalışıyorum. Doktor 2 saatte bir gelse de gelmese de emzir 1 haftaya toparlar dedi. Bugün az da olsa gelmeye başladı ama memeyi tutturana kadar savaş veriyorum, resmen kan ter içinde kalıyorum.O küçücük haliyle nasıl kafa tutuyo anlatamam. Bir de kilo ve boyu öğrenince şoka girdik. 2 ayrı doktor da önde gidiyor derken kendisi 2650 doğdu. Üstüne üstlük baba da kumral,ben sarışın olmamıza rağmen kapkara bir kızmız oldu. narkozdan uyanınca ilk söylediğim bizim çocuk karıştı oldu😂😂😂
Sağlıklı olsun da canım bizde düşünüyoruz ikimizde sarıyız kap kara bişey çıkar mı diye 😂😂 sen emzirmeyi öğrencen o emmeyi öğrencek böyle böyle alışcaksınız. Evinde daha rahat edersin inşallah analı babalı büyüsün

sizindir sizin😁
biberon mu verdiniz canım?o sebeple biraz memeye direnebilir

Merhabalar ben yeni toparlıyorum azıcık zorladı maalesef beni bebeğim daha düşük kiloda doğdu 1.800 ama hemen emmeye başladı 1 saat içinde 3 defa emdi şimdi kuvezde kuzum
Şükür canım buna da iyisiniz ya hemen toparlanır yavrun emdiyse merak etme. Allah analı babalı büyütsün inşallah

Canim senin gunun belli degilmiydi? 20 si demisti dr sana diye hatirliyorum. Bana 20 si sezeryan demisti ama degisirmi bilmiyorum:) 15 guncuk kaldi😌
Yok canim benim gun belli degil normal dogum dedi ne zaman olursa 40.hafta ayin 20sinde doluyor tahmini dogum tarihimdi o

🤣🤣🤣🤣🤣 o daha cok degisir canim rengide 1 haftaya belli olur hep korkmusumdur ya bebegim karışırsa diye ultrason ölçümlerinde ilk defa yanilan senin doktor cikti galiba herkese soruyorum ama ortalama en fazla 100 grm oynamis

Saglikli olsunda canim insallah henen toparlar o baksana masallah ne guzel emmis kac gun kalacagi belli mi kuvezde
Bebek yoğun bakımda birkaç tanıdık vardı onlarla konuştuk tek derdimiz düşük kilo doğması onun haricinde kıpır kıpırmış benim minik şükür şeker vs. De çıkmadı kesin belli değil ne zaman çıkacağı ama bence sütüm de varken çok bırakmazlar yani inşallah.. Bu arada bol kafeinli filtre kahve candır gaz için birebir

Bebek yoğun bakımda birkaç tanıdık vardı onlarla konuştuk tek derdimiz düşük kilo doğması onun haricinde kıpır kıpırmış benim minik şükür şeker vs. De çıkmadı kesin belli değil ne zaman çıkacağı ama bence sütüm de varken çok bırakmazlar yani inşallah.. Bu arada bol kafeinli filtre kahve candır gaz için birebir
İnşallah tez vakitte çıkar yavrun sütün geliyorsa çabucak toparlar. Şekerden korkuyorum ben annem de şekerli su vercem deyip duruyo çok kavga etcez kesin. Kahve makinası aldım türk kahvesi içerim diye düşündüm. Gaz çıkar umarım inşallah. Uyku da tutmaz beni inşallah sabah olsun bi an önce stres tavan bende

İnşallah tez vakitte çıkar yavrun sütün geliyorsa çabucak toparlar. Şekerden korkuyorum ben annem de şekerli su vercem deyip duruyo çok kavga etcez kesin. Kahve makinası aldım türk kahvesi içerim diye düşündüm. Gaz çıkar umarım inşallah. Uyku da tutmaz beni inşallah sabah olsun bi an önce stres tavan bende

Hayirli dogumlar dilerim🙏🏻 İnsallah saglikla evladini kucagina alirsin🙏🏻🙏🏻 Bizi haberdar et😌

chagiless chagiless beklenen gün geldi. şu an eminim uyku tutmamıştır seni. duşunu alıp dinlen bari. ben bir de şükür namazı kılmıştım ilk doğum öncesinde oturduğum yerden. yasin falan okuyup rahatlamaya çalıştım.
haberdar et bizi şimdiden hayırlı doğumlar

X