2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar çok şükür bebeğime kavuştum❤️❤️❤️ Beklediğimizden çok daha minik geldi. Ölçümlerde 3050 idi,2650 doğdu. Boyu da 49cm. Bende yürüyüşümü idrarımı yaptım. Geriye gaz çıkarmak kaldı. Detayları sonra yazıcam. İyi dilekleriniz için sağolun. Gerçekten dünyanın en güzel duygusu. Darısı sizlerin başına. 🙏🙏🙏

Kızlar çok şükür bebeğime kavuştum❤❤❤ Beklediğimizden çok daha minik geldi. Ölçümlerde 3050 idi,2650 doğdu. Boyu da 49cm. Bende yürüyüşümü idrarımı yaptım. Geriye gaz çıkarmak kaldı. Detayları sonra yazıcam. İyi dilekleriniz için sağolun. Gerçekten dünyanın en güzel duygusu. Darısı sizlerin başına. 🙏🙏🙏
Hadi gözün aydın canım saülıcakla büyüt kuzunu😍

Kızlar çok şükür bebeğime kavuştum❤❤❤ Beklediğimizden çok daha minik geldi. Ölçümlerde 3050 idi,2650 doğdu. Boyu da 49cm. Bende yürüyüşümü idrarımı yaptım. Geriye gaz çıkarmak kaldı. Detayları sonra yazıcam. İyi dilekleriniz için sağolun. Gerçekten dünyanın en güzel duygusu. Darısı sizlerin başına. 🙏🙏🙏
Çok sevindim canım sağ salim gelmiş İkinizde iyi olun da gerisi mühim değil Allah analı babalı büyütsün inşallah 😍 yürüyüş nasıldı zorlandın mı kaç saat sonra kaldırdılar ayağı bide.

Kızlar çok şükür bebeğime kavuştum❤️❤️❤️ Beklediğimizden çok daha minik geldi. Ölçümlerde 3050 idi,2650 doğdu. Boyu da 49cm. Bende yürüyüşümü idrarımı yaptım. Geriye gaz çıkarmak kaldı. Detayları sonra yazıcam. İyi dilekleriniz için sağolun. Gerçekten dünyanın en güzel duygusu. Darısı sizlerin başına. 🙏🙏🙏
Allah analı babalı büyütsün ☺️

Kızlar şoka baya bebek ürünleri geliyomuş şimdi gördüm haberiniz olsun eksiği olanlar 😍

Gözün aydın canım sağlıcakla büyüsün inşallah🙏🌸

Gozun aydin canim gule gule buyut bebeginii 😘

Cok sevindim canim hayirli evlat olur insallah kilosu önemli degil saglikli sihhatli olsunda insallah hemen iyilesirsin insallah canim sende

Arkadaslar meraba. Benim gibi durumu olan var mı ? Oldu mu yardımcı olur musunz lütfen. Eylül 19 da iki embriyo transveri oldu. Taze dördüncü gün embriyosu. Dokuzuncu gün test yaptrdım 33 cıktı. İki gün sonra 44 bugünde 63. Testler aynı hastanede iki güne bir yaptrdım. Yükseliş olmuyor. Daha sonra düzene binen yada ne biliyim böyle bisey yaşayan arkadaslar var mı? Lütfen yardımcı olur musunz

Arkadaslar meraba. Benim gibi durumu olan var mı ? Oldu mu yardımcı olur musunz lütfen. Eylül 19 da iki embriyo transveri oldu. Taze dördüncü gün embriyosu. Dokuzuncu gün test yaptrdım 33 cıktı. İki gün sonra 44 bugünde 63. Testler aynı hastanede iki güne bir yaptrdım. Yükseliş olmuyor. Daha sonra düzene binen yada ne biliyim böyle bisey yaşayan arkadaslar var mı? Lütfen yardımcı olur musunz
sağlıklı bir gebelik olmayabilir. merkezin ne diyor?

Böyle bir tecrübesi olan arkadas varsa yardımcı olursa sevinirm😔
Düşürme yüzünü kıyamam ☺️ Her şey yoluna girer . Forumlar da böyle olanları görmüştüm geç tutunma olmuştu. Ama tabi ki umut tacirliği de yapmak istemem. İyi yönden düşündüğüm de demek ki tutunma olayı oluyor sen de . Rabbim yüreğine su serpsin inşallahh güzel haberlerini en kısa sürede duyarız

Düşürme yüzünü kıyamam ☺ Her şey yoluna girer . Forumlar da böyle olanları görmüştüm geç tutunma olmuştu. Ama tabi ki umut tacirliği de yapmak istemem. İyi yönden düşündüğüm de demek ki tutunma olayı oluyor sen de . Rabbim yüreğine su serpsin inşallahh güzel haberlerini en kısa sürede duyarız
Ya inşallah. İnşallahh cok güzel sekilde hersey yoluna girer. O kadar umutsuzm ki. Sanki hiç anne olamıcakmışım gibi. Dört senedir istiyorz. Bir kürtaj bir kimyasal gebelk yaşadım. Şimdide tüp bebek yaptrdık. Dondurulmus embriyoda yok geride kalanda yok. Yakın zamanda hemen yaptıramamda

Ya inşallah. İnşallahh cok güzel sekilde hersey yoluna girer. O kadar umutsuzm ki. Sanki hiç anne olamıcakmışım gibi. Dört senedir istiyorz. Bir kürtaj bir kimyasal gebelk yaşadım. Şimdide tüp bebek yaptrdık. Dondurulmus embriyoda yok geride kalanda yok. Yakın zamanda hemen yaptıramamda
Rabbim sesini duysun canım Allahtan ümit kesilmez inşallah değerinde artış olacak senin için dua edeceğim 🤲🤲

X