2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ca
Şimdi muayne oldum çok hafif bir açılma var ama pazartesiye kadar dayanır dedi😅🙏
Ağrı için nst ye giricem şimdi bişeyler yiyip bakalım ordan be çıkacak. Vallahi bi an dedim benimki de durmayacak erkenci bunların hepsi
Canim son durumun ne yatış yaptinmi hastaneye hayirli haberlerini ver insallah sag salim kavus bebegine allahin izniyle

Şimdi muayne oldum çok hafif bir açılma var ama pazartesiye kadar dayanır dedi😅🙏
Ağrı için nst ye giricem şimdi bişeyler yiyip bakalım ordan be çıkacak. Vallahi bi an dedim benimki de durmayacak erkenci bunların hepsi

Ufaklik hayirla saglikla gelsin insallah🙏🏻🙏🏻🙏🏻 İnsallah bir avazda kurtulursun🙏🏻

Kizlar selam;
Bugun tum gun kasiklarimda agri oldu bacaklarima kadar vuruyo vajinama baski yapiyor.. normal mi acaba? Yoksa doguracak miyim diye aklimdan gecti:) suan 35+5 teyim.. sizde de boyle agrilar oluyor mu?

Kizlar selam;
Bugun tum gun kasiklarimda agri oldu bacaklarima kadar vuruyo vajinama baski yapiyor.. normal mi acaba? Yoksa doguracak miyim diye aklimdan gecti:) suan 35+5 teyim.. sizde de boyle agrilar oluyor mu?
Bende olmadı öyle ayakta durunca kasıklarda yanma oluyo sadece başka bişey yaşamadım ama bnce belli eder kendini doğum olsa korkma derim

Kizlar selam;
bende de olmadı. kontrolün ne zaman acaba farkında olmadan sancın mı oluyor

Kizlar selam;
Dikkat et canım benimki de öyleydi doktorum bebek vajinaya baskı yapıyor dedi servik uzunluğuda kısalmış 27 mm olmuş doktorum sürekli dinlen dedi bana..

Kizlar selam;
Canim 2 gündür ayni ağrılar bendede var belime bacağıma vurann agrilar hergun diyorum kesin bugun doguracam diye sanirim bunlar normal agrilar

İnsallah dedigin gibidir🙏🏻🥰daha erken cunku ya simdi dogsa Allah korusun kuveze fln girebilir😞
Kilosu iyiyse kuveze almıyorlar için rahat olsun 2.500 gram altı önlem amaçlı alınıyor genellikle.. Bende de kasıklaeda batma oluyordu bebek dönerken yaşanıyor demişti doktorum dönünce azaldı ama baskı arttı bu defa büyüdükçe alanları daralıyor ama kasıklaeda batma basınçla birlikte bebek bir yerde gün içinde sürekli toplanıp kasılıyorsa bu sancıları ilk başlangıcıymış sonra kişiden kişiye değişerek devam ediyor hareketleri kontrol etmeni öneririm sola yatınca hareket ediyorlar sırt üstü yatınca kasılıyorlarsa normal sayılıyor

Biraz önce benim de sancılar düzenli gibi oldu sanki eşim hadi kalk gidelim demeye başladı bende sürekli benimkine sesleniyorum zaten büyümedin sıpa pazartesiyi bekle işte usul usul diye 😁planlasak olmazdı heyecandan daha geçen gün farkettik 5 Ekim eşimin doğum günü gerçi zamanında takvime göre gelseydi 26 ekimde ilk evlilik yıldönümüzdü her açıdan özel gün seçiyor benim ufaklık

Gecen hafta gittigimde servik uzunlugu iyi demisti.. bugun biraz yurudum acaba yoruldum bu agri ondanmi acaba
Yorulunca oluyo normal ama uzanıyorum geçiyo ondan korkulacak bişey olmadığıjı anlıyorum canım dert etme yorulunca oluyo o

Kızlar yatışım yapıldı 1 saat sonra sezaryene giriyorum. Stresten mideme vurdu bütün gece geğirip durdum🙈 Hepinize çok teşekkür ederim, sağlıcakla yazacağım inşallah kendime gelince 🤗
bir erkenci bebiş daha sezeryan gününü beklemedi😁almışsındır kucağına bebişini. iyi haberlerini bekliyoruz.

Kızlar yatışım yapıldı 1 saat sonra sezaryene giriyorum. Stresten mideme vurdu bütün gece geğirip durdum🙈 Hepinize çok teşekkür ederim, sağlıcakla yazacağım inşallah kendime gelince 🤗
Hadi inşallah sağ salim al bebişini de güzel haberle gel kuzum 🥰

X