2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar dün mobilyalar geldi çok fena mobilya kokusu var. Gece de o odanın kapısını açık bıraktık koku çıksın diye ama bugün hala çok kokuyor. Ne kadar zaman da çıkarki bu koku?

Sevilayerdogan gözün aydın canım. Nasılsınız çıktınız mı hastaneden?
Sağol canım çok teşekkür ederim dün çıktım ama baya bi agrı ve sancılarım var sütüm gelmedi onun stresi var bide ama en güzeli bin şükür ki dünya tatlısı bi kızım varki bütün acılara bedel

Geçicek hepsi acılar sızılar, öyle düşün. Güle güle büyüt inşallah:)

Emzirmeye devam ettikçe geliyormuş sanırım ilk hafta olabiliyormuş öyle okuyorum. Ne güzel minik kuzuya sevmeye doyamaz insan

Kızlar dün mobilyalar geldi çok fena mobilya kokusu var. Gece de o odanın kapısını açık bıraktık koku çıksın diye ama bugün hala çok kokuyor. Ne kadar zaman da çıkarki bu koku?
canım inş 2-3güne çıkar. ama çoğunlukla çıkmıyoren az 10-15gün o koku geliyor. yumuşatıcılı su ile silip sirkeli su ile durulamıştım. içine vanilya döküp koymuştum tabaklarda. tüm kapıları açık olacak ve mümkünse camın da açık olması lazım

Sancı varmış bende de anlamamışım plates yapıyordum geçiyordu dedim doktora işte Bi an gelecek geçmeyecek demişti gerçekten kişiden kişiye değişiyor ben 82'liyim o zaman sağ sol davası yeni yeni durmaya başlamış annem diyor ki ağustos sıcağı dışarı çıkamıyoruz serinlemek için eltimle halı yıkarken suyum geldi arabaya bindik kapıda doğum başlamış babamda ben doğar doğmaz annemi hastenede bırakıp beni kaçırırlar diye eve getirmiş kadıncağız lohusa haliyle benim kaçırıldığımı falan sanmış 15 gün küsmüş babama... Bizim kız böyleyse onun çocuğu da öyle olur diyor babam da çok az kaldı o kadar heyecanlı ki mucize işte

Hahahah efsane bir hikaye tam filmlik konu

Çok güzel hikayesi varmış doğumunun bence gününü beklicek senin ki ama hiç stres yapma

Cam açık birde sirkeyle sileyim vanilya aklıma gelmezdi geçmezse onu da koyayım

Sanki zaman geçmiyo hep aynı günde sayıyo gibiyim. Yağmurdan camlar battı zaten yapaym zaman geçsin dedim eşim mik mik etti. Haftasonu beraber yapıcaz uğraş bulamıyorum kendime resmen. Son günde yemek hazırlayım diyorum eve gelince uğraş olmasın filan. Arada kaldım böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…