2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

şimdi bekleme zamanı

Bende dün nst deyken bir ebe vardı odada okadar okadar pozitif şeyler söylediki içim açıldı
Emzirme yastığı al ikisini beraber emzir hem daha çok sütün gelir hemde uyumaya zaman kazanırsın dedi bana da bir öz güven geldiki sormayın
Mümkünse yanımda böyle pozitif insanları görmek istiyorum

şimdi bekleme zamanı
Aynen, çok şükür darısı başına

Hadi hayırlısı rahatlamışsın bari iyi gelmiştir ruhen de sana genel mi yapıcaz dedi doktor bşy dedi mi neden genel sen mi seçtin? Bide sondayı ayıkken mi takıcaklarmış yanlış mı anladım
Genel canım, ben istedim panik atağım var. Sondayı ayıkken takıcaz dedi evet. Herşeyi hazırlayıp kesmesi kalacak anladığım

Oh ne güzel hangi hastane bu öyle merak ettim valla
Acıbadem canım doktorum dışardan ama kendi merkezine en yakın lokasyon orası olduğu İçin orada doğurtuyormuş. Ben bırakmadım tüp bebek doktorumla devam ettim

Gerçekten öyle hemen motivasyonumuz artıyor böyle insanlarla karşılaşınca Mesela bende süt sağma makinası almamıştım onu sordum hemen alayım mı diye. Hiç gerek yok lazım olursa burada çok profesyonel makinalarımız var. Sonrasında isterseniz de firma ile görüşüp kiralama yapabilirsiniz dedi. Lazım olmasa da boşa para verecektim

bende koyayım ozaman.. hastabakıcının yıkadığını ilk defa duydum.. duş alıp gıderım 2 gun idare ederim ya eve gelınce duş alırım.. hayırlısıyla o gunler geleydı zaman cok yavas gecıyo gıbı gelıyor

Acıbademse bi zahmet okadar ilgilensinler az para almıyorlar
Hangi merkezde yapmıştın tedavini?
Benim doktorum da acıbademde doğımu yaptırıyorum dedi ama bize pahalı geldi sadece hastane ücreti 9000 birşeydi

Acıbademse bi zahmet okadar ilgilensinler az para almıyorlar
Hangi merkezde yapmıştın tedavini?
Benim doktorum da acıbademde doğımu yaptırıyorum dedi ama bize pahalı geldi sadece hastane ücreti 9000 birşeydi
Benim Dr Aret Kamar İstanbul Tüp Merkezinden. Hastaneden hiç fiyat almadım canım. Doğum poliçem var 3 senedir ödüyordum olursa diye. Çok şükür sigorta karşılıyor hastaneyi de doktoru da

Benim Dr Aret Kamar İstanbul Tüp Merkezinden. Hastaneden hiç fiyat almadım canım. Doğum poliçem var 3 senedir ödüyordum olursa diye. Çok şükür sigorta karşılıyor hastaneyi de doktoru da
Benim eski doktorum
Paşamı önce Allah sonra aret bey sayesinde kucağıma aldım
İyi bari sigorta varsa daha uygundur

Iyi geceler kızlar kimler uykusuz burda acaba bugun acayip gaz sancim var gecmiyor da sanirim ayaktan usutuyorum ben annem oyle diyor hergun dus alıyorum ayagim yaniyor diye beton arıyorum sonuc uykusuz kivranilan geceler bu arada şafak 18

Günaydın kızlaar Ben 32+6da gitmiştim en son doktoruma 10 gün sonraya tekrar randevu alabilirsiniz demişti. Bugün 34+1 bende arası çok kısa diye 35e almak istiyorum randevuyu kafam karışık napsam bilemedim su takibim yapıldığı için sık kontrollerim, son gittiğimde bebeğe yetecek kadar su var şuan demişti

Bence erken al canım bi iki gün fark etmez için rahat etsin en azından

Günaydın su takibi için benim kontroller 3 güne bire inmişti son birkaç haftadır çok önemliymiş bebişler için ne kadar sık olursa o kadar rahat ediyor insanın içi bende en son dün anestezi şekline karar vermek için kurula girdim covid testi yapıldı cumartesi son kez suyuna bakacak hala sorun yoksa pazartesi artık doğum dedik bence sende erkene al benim sancılar başlamış meğersem farkına bile varmadım

Bu arada covid testi yaptıracaksanız çok rahat olun boğazdan ya da burundan kültür aldırmak gibi kendisini kasanların canı çok acıyor bence önce girenlerde gördüm ama kasmazsanız üç beş saniyelik bir olay banada çok zor diye anlattılar test yaptıranlar ama oldu bitti sonuçta çıktı negatif şimdi heyecan korku karışık pazartesiyi bekliyorum.. Daha hastane çantam hazır değil eşim benden heyecanlı bugün alışveriş yapalım bende kendime yeni ayakkabı falan almalıyım kızım babasını yakışıklı görsün diyor ben daha kendime lohusa geceliği alamadım yaaa

Hadi hayırlısı olsun canım rahat rahat girersin bebişini almaya :) çok güzel modeller çok indirimler var seçersin bi tane :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…