2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Nişandır canım o doğum başlıyo demek ki ay hadi sağ salim gelsin bebiş haber et bize de
Korkma canım nişan olabilir bizi haberdar et durumdan..

Şimdi muayne oldum çok hafif bir açılma var ama pazartesiye kadar dayanır dedi
Ağrı için nst ye giricem şimdi bişeyler yiyip bakalım ordan be çıkacak. Vallahi bi an dedim benimki de durmayacak erkenci bunların hepsi

Çık şükür canım az kaldı sık dişini

Ne kaldı ptesine şunun şurasında sen dedin koştur koştur kendime baktım eşim de diyo herkes doğurdu sen doğuramadın

Tam kaç haftalıksın şuan? daha erken ama erkekler bizden daha çabuk gelmelerini istiyorlar bence kıskanıyorlar bizi
Bugün 37+4 erken bnce zaten de sabırsızlar doğru habire karnımda bitiyo sevcek güya sıkıntı basıyo zaten söyleniyorum bu sefer. Doğsun bakalım bakabilcek mi

Bugün 37+4 erken bnce zaten de sabırsızlar doğru habire karnımda bitiyo sevcek güya sıkıntı basıyo zaten söyleniyorum bu sefer. Doğsun bakalım bakabilcek mi
O sıkıntı basması bir tek bende yokmuş demek ki zaten yapım gereği sarılmayı falan pek sevmem karnımı bile arada okuyorum duygusuzsun diyor bana eşime kalsa bütün gün evde yolda eli karnımda gezecek.. Bazen hele ki taş gibi olduğunda karnım hiç dokunmasını istemiyorum. Bugünü saymazsak 3 gün kaldı bakalım şimdiden eli ayağına dolaşıyor doğunca bakımında da böyle hevesli olacak mı

Hahaha bende öyle hiç sevmem sırnaşık gibi üstümde dursun. Geçen bide annesinin yanında yapıyo yatıyo karnıma filan kadın dedim bana bilencek yapma ddm öyle şeyler. Gece de sevmem ben dipdibe afakanlar basıyo yapıyla alakalı demek ki canım bu da

Aaa lekelenme sende de mi oldu niye gitmedin doktora haber ettin mi
Haber verdim kıpkırmızı olmadığı sürece korkma dedi lekelenme olabilirmiş sancıyla beraber.. Sancıları kontrol ediyorum şu an için bir de suyu gelirse gel dedi. Kronik hasta olunca istemiyor acile vs. Gelmemi o yüzden hastanede de bir gün yatıracak bizim buralarda iyice patladı vaka sayısı

Sancı yapıyo mu peki? Benim hiç bşy yok sancı filan hiç bilemicem ben heralde sancıyı. Arada kasıklarım ağrıyodu geçen hastanede de vardı nstde 20 bile olmadı sancı. Demek ki o sancı değil. Kimisinin olsa bile leke başlamıyormuş doğum zaten az kaldı gelseler bir an önce rahatlasak. Bizim burda yok fazla vaka ondan rahatım biraz o açıdan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…