2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar yatışım yapıldı 1 saat sonra sezaryene giriyorum. Stresten mideme vurdu bütün gece geğirip durdum Hepinize çok teşekkür ederim, sağlıcakla yazacağım inşallah kendime gelince
Canim allah yardimcin olsun sag salim kucagina alirsin insallah bu saate çıkmışsındır kesin rabbim hayirli evlat etsin insallah bizede haber ver anlat hikayeni

günaydınnnn

bu akşam nstye giricem ilk nst. hastaneye gideceğimden kontrolüm yok. nst yi yaptırıp atıcaz doktora. kontrolüm 8inde
Gunaydin canim muayene etmiyor mu canim sadece nst yeterlimiymis ben bundan sonra her hafta hatta haftada 2 kez gel dedi

Benim ki de son son muayene etmedi bnce etmesi lazımdı ya. Neyse zaten 3 gün kaldı salıyı saymıyorum

Gunaydin canim muayene etmiyor mu canim sadece nst yeterlimiymis ben bundan sonra her hafta hatta haftada 2 kez gel dedi
benim doktor hastanede değil ya. özel muayenehanesi var. hastaneyi işlemleri için kullanıyor. beni de nst ye hasta katına yolluyor ve akşam gönderiyor ki kalabalık olmasın aşağılarda sıra bekleme diye. direk çıkıp hemşirelere söylüyorum boş odada yapıp doktora atıyorlar nstyi. eğer sıkıntı görürse ctesi çağırır zaten. gitmişken oda da seçeyim diyorum az geniş olsunpandemi olmasa suit alıyorduk rahat oluyordu şimdi gerek yok gelen giden olmaz nasılsa

Benim ki de son son muayene etmedi bnce etmesi lazımdı ya. Neyse zaten 3 gün kaldı salıyı saymıyorum
Bana da o garip geliyor arkadasi doguma alana kadar muayene etti doktoru son dk bile son hafta nerdeyse 2 gunde bir gitti muayeneye neyse bakalim artik safak 3 mu masallah size bitirdiniz koca 9 ayi

Anladim canim hersey yolundadir insallah 1 gece kalacaksin zaten süiti ne yapacan gelen giden de yok

Bana da o garip geliyor arkadasi doguma alana kadar muayene etti doktoru son dk bile son hafta nerdeyse 2 gunde bir gitti muayeneye neyse bakalim artik safak 3 mu masallah size bitirdiniz koca 9 ayi
Bitti mi yoksa yeni mi başlıyor görücez sağ salim gelsin de hep bi korku ya

Günaydın kızlar , benim günlerim miniğimle geçiyor. Pandemi yüzünden bana yardıma kimse gelemedi. Bebeğim 31. Haftada doğdu şu an 36. Haftasında olacaktı doğmasaydı. Ortalama 2 saatte bir önce altını al sonra emzir zaten hep uyuduğu için uyandırmakta zorluk çekiyorum. Benim eşim elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor ama yaptığı yeterli değil. Yemek, bulaşık, çamaşır, ütü, sağma aparatı yıka kurula, bebekle ilgilen derken kendime hiç vakit ayıramıyorum ve çok yorgunum. Uykular kısa ve tavşan .Bazen ben nerdeyim ne yapıyorum diye uyanıyorum. Gece emzirmelerinde zorlanıyorum, ve acaba sütüm yeterlimi, az mı geliyor, bebeğim büyüyecek mi diye endişeleniyorum sürekli. Annelik benim için hep endişeli olmak sanırım, bebeğim için hep endişe ediyorum , yetersiz olmaktan korkuyorum.zor ama tarifsiz bir duygu “Annelik”

Maşallah size canım
Annelik tam olarak bu işte sürekli yetemiyorum diye kendini suçlamaktır annelik.. Halbuki bütün herşeyini bebeğe adıyorsun ama hep az yapıyorum diye kendini suçluyorsun

Bebeğinle birlikte uzun sağlıklı ömürleriniz olsun inşallah. En azından yanında bunlar tatlı yorgunluklar canım geçicek düzen gelicek merak etme

Yorulunca oluyo normal ama uzanıyorum geçiyo ondan korkulacak bişey olmadığıjı anlıyorum canım dert etme yorulunca oluyo o

aslında sadece 15 dakıka fln yurudum ve markete gitmiştim aşırı bi yorulma olmadı ama kısa yurumek bıle artık aşırı yorucu oluyor demekı

aslında sadece 15 dakıka fln yurudum ve markete gitmiştim aşırı bi yorulma olmadı ama kısa yurumek bıle artık aşırı yorucu oluyor demekı
Yok yok eskisi gibi değil ben dün öğlen 5dk mutfakta bşy hazırladım bi saat ağrı çektim

sürekli uyumak istiyorum yada uznaıyorum Allahtan 33. haftaya kadar çalışmışım yoksa 30 kg alırmısım
Benim canım da hep bşyler yemek istiyo gözüm dönüyor resmen uyumak kilo aldırmaz uyu uyuyabildiğin kadar

Yaaa gerçekten mi anlaşılmıyor mu sancılar korktum şuan ben de alayım o zaman erkene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…