2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ben bıraktım 4. Gün leke geldi canım bnm dha 6. Haftada biraktirdi ama
Anladım kuzum zaten genelde kalp atışından sonra bıraktırıyorlarmış 8.haftadan sonra kesiyormuş bazıları yan etkisi çok olduğu için kendi tüp doktorumada sordum oda bırakabilirsiniz artık dedi sana yan etki yapmışmıydı sende bırakınca fark ediyor insan

Bende yan etki yapmadı hiç bana 3 ay devam dedi ben doktoruma aslinda çok güveniyorum ama galiba güvenim sarsılıyor biraz
Korkudan sarsılıyor canım biz çok panikleyiz haliyle onlarda bu işin içinde oldukları için alışmışlar ve çok rahat davranıyorlar

Yok bende bsy yapmadı zaten bırakırken çok belirti de yoktu bende 7. Haftada başladı bulantı nerdeyse yoktu onun dışında bsy fark etmedim. Surda iki hafta dha dayanaym da diğerlerini de bıraksam iyi oluck artık. Özellikle glifor kullanıyorum ben burdaki doktorum bırak onu fln ddi tüp bebek doktorum ne der bilmem

Korkudan sarsılıyor canım biz çok panikleyiz haliyle onlarda bu işin içinde oldukları için alışmışlar ve çok rahat davranıyorlar
Beni rahatlatmasi gerekir aslında aman ne bileyim 23 ünde tekrar kontrolüm var o gun nasıl gelecek bilmiyorum

Glifor neydi ben hiç kullanmadım ondan

Kızlar benim yine lekelenme oldu biraz çok korkuyorum
Benimde şimdi oldu peçeteye çok hafif beyaz akıntı ile karışık.. Doktor hep mantıklı sişeyler söylüyor bana da.. Boşuna gelme dedi tansiyon düşüklüğü terleme gibi şeyler yaşarsan parça görürsen gel dedi.. Zayıf insanlarda biraz daha fazla olabiliyormuş 8.haftadan sonra akıntı artarmış bazende az birşey açık renk pempemsi leke görünürmüş.. Biraz daha kilolu ise hamile bu kan rahimde biraz beklediği için kahverengi dönüşebilirmiş..böyle anlatınca da rahatlıyor gibiyim sanki birazcık ama

Aynen öyle daha koskoca 1 hafta var ve içimde de böyle büyük bir korku şu 1 hafta geçmezken 9 ay nasıl geçer acaba
Korku hep var hepte olacak bence bizlerde riskli olduğu için bide bu lekeler korkutuyo şimdi gene çok gidioz 1 ayda bi gidince nası olcak bakalım

Kızlar iki gündr hc bsy yoktu bugün yine adet sancısı gibi yokluyor sanki idrar yollarımda da bsy var çok su içiyorum azıcık Bi tuvaletim gelsin ağrı yapıyo yapınca geçiyor. Taktım şimdi ona ben sizde de oluyor mu arada adet sancısı gibi normal dimi bu

Ay benimki hiç hiç açıklama yapmıyor ya. Ben biraz kiloluyum ondan mı o zaman kahverengi geldi

Korku hep var hepte olacak bence bizlerde riskli olduğu için bide bu lekeler korkutuyo şimdi gene çok gidioz 1 ayda bi gidince nası olcak bakalım
Ben bu doktora devam edersem hep 15 günde bir çağırıyor ama güvenim sarsıldı biraz bilmiyorum né yaparım 3 aydan sonra

Ben bu doktora devam edersem hep 15 günde bir çağırıyor ama güvenim sarsıldı biraz bilmiyorum né yaparım 3 aydan sonra
3 ay önce 15 günde 1 sonra 1 ayda bir dedi benimki duruma göre tabi. Çok güvensizsen değiştir doktor çok önemli bu durumda tüp bebek doktorun mu bu

Ay benimki hiç hiç açıklama yapmıyor ya. Ben biraz kiloluyum ondan mı o zaman kahverengi geldi
Bende kiloluym canım bnm de pembe gelmişti şeffaf akıntıyla karışık. Bk seninde aktif değil kanama duruyor bu iyi bsy merak etme

Kan gelmeden önce renk değiştirirmiş vajinadan geçerken o kahverengi de kanmış içerde kuruyan kanda o şekilde gelirmiş

3 ay önce 15 günde 1 sonra 1 ayda bir dedi benimki duruma göre tabi. Çok güvensizsen değiştir doktor çok önemli bu durumda tüp bebek doktorun mu bu
Evet tüp doktorum ilk 3 ay devam edicem mecbur ama sonrasında sanırım değiştiricm güvendiğim kadın doğum.doktorum var muhtemelen onunla devam ederim tüm. Hastaları çok memnun ondan

Bende kiloluym canım bnm de pembe gelmişti şeffaf akıntıyla karışık. Bk seninde aktif değil kanama duruyor bu iyi bsy merak etme
Çok şükür aktif degil valla burda sizlerle konuşmak doktorla konuşmaktan daha çok rahatlatti beni. Benim genital bölge de ufak bı sızı var sende de oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…