2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kesinlikle onca emekten sonra pozitifi görünce ruhsal ve fiziksel daha hassas ve dikkatli oluyoruz. Eşimle yürüyüş yaptık bugün önünde kaldırım var dikkatli ol, önünde şu var, önünde bu var dedi durdu...

Aynen öyle valla bizler zor elde ettik pimpiriklik var haliyle normal yoldan kalanlar okdr rahatki hoplaya zıplaya geçiriyorlar günlerini her işlerini yapıyorlar ayda bir muayene ne kdr rahat bize kalsa doktorun kapısında yatcaz

Yaa benim ilk hamileliğimde eşim öyleydi ama ben sinir oluyordum beni değil bebeği düşünüyor diyordum
Cadde tarafında yürüsem kaldırıma geç diyordu kaldırıma geçtiğimde acaba yukarıdan bişey düşermi diye endiseleniyordu

ben günlük hayatıma devam ediyorum kızlar eşimle bugün temizlik yaptık hatta. Ama süpürge vileda eşim yaptı ben silme işleri tuvalet banyo filan çok şükür bi sıkıntı olmadı

ben günlük hayatıma devam ediyorum kızlar eşimle bugün temizlik yaptık hatta. Ama süpürge vileda eşim yaptı ben silme işleri tuvalet banyo filan çok şükür bi sıkıntı olmadı
Onları bende yapıyorum canım dediğin gibi süpürge vileda yapmıyorum onlar karına baskı yapıyor ne olur ne olmaz... Bide benim süpürge halıya yapışıyor resmen düşük ayarda bile güç istiyor eşim de hiç beceremez... sağolsun kardeşim iki günde bir gelip silip supuruyor.. Kıyafetleri yıkayıp asiyor ütü varsa yapıp gidiyor.. Gerisi bende yemekte pek yapamıyorum kolaya kaçıyorum ama düzen otutrmam lazım oğlum zaten yemeyen biri böyle olunca hepten yemiyor..

Çamaşır işimi de hallediyorum ütü yapmadım daha ama zararı olur mu ki evet yaa yeni süpürgeler hep çok kuvvetli artık. Sizde bulantı aşerme hepsi var bende hiç bişey yok daha doktora da gitmedim hiç. Sadece midem kötü sürekli herşey dokunuyo desem yeri

Ben arada ayakta bulasik yıkıyorum yemekte kokudan huylanmazsam ve kusmazsam yapiyorum onun dışında bir is yapmiyorum doktorum süpürüp silme demisti dayanmamiz lazim 1 ay daha en azindan

Aynen ya sen şöyle diğer tarafımdan yürü insablar sana çok yakın geçmesin ağzını da açma burnundan nefes al....vs. Bir sürü birşey...onca yıldan sonra heyecanına veriyorum

Ya gel falan demedi dün bişey olmaz dedi acaba doktorum mu çok rahat benim
Bnm ki de rahat biri aslında ama şu sıra ufacık bsye çok takıyor beni de geriyor. Ufak bir akıntı da bile haber ver dediler bize mesela arıyorum ben hemen canım bir kere dha zor iki kere oldu ya belki ilaç keser değiştirir

Az önce söyledim tedirgin oluyorum dedim rahat olun diyo. Bide kendi doktoruma devam ediyorum güya ama çok aşırı rahat takılıyor

Az önce söyledim tedirgin oluyorum dedim rahat olun diyo. Bide kendi doktoruma devam ediyorum güya ama çok aşırı rahat takılıyor
Takip konusunda iyiler mi bilmem bnm burdaki doktorum da 12. Haftadan snra gel tüp bebek doktoruna devam et dedi. Ama hc test fln yapmadı bna gönderdi mesela bnce takip işini yapmamaları lazım. Sen dinlen o zaman yat güzelce iğneni de yap dik ayaklarını da gelmez İnş gene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…