2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Evet tüp doktorum ilk 3 ay devam edicem mecbur ama sonrasında sanırım değiştiricm güvendiğim kadın doğum.doktorum var muhtemelen onunla devam ederim tüm. Hastaları çok memnun ondan
Ozaman öyle yap kime güveniyorsan o olsun bende güvenmediğim doktora gidemem

Kan gelmeden önce renk değiştirirmiş vajinadan geçerken o kahverengi de kanmış içerde kuruyan kanda o şekilde gelirmiş
Kontrolé gittgimde detaylı sorcam bakalım böyle telefonda geçiştiriyor gibi geldi bana çokta bişey demek istemiyorum mecbur 3 ayı atlatana kadar onunla devam edicem. Tedavim boyunca aşırı güven vermişti bana ko yine tüp yaptircak olsam yine ona yaptırırım. Ama bu kanama konusunda beni hiç rahatlatmadi

Kontrolé gittgimde detaylı sorcam bakalım böyle telefonda geçiştiriyor gibi geldi bana çokta bişey demek istemiyorum mecbur 3 ayı atlatana kadar onunla devam edicem. Tedavim boyunca aşırı güven vermişti bana ko yine tüp yaptircak olsam yine ona yaptırırım. Ama bu kanama konusunda beni hiç rahatlatmadi
Yüz yüze bi bak bakalım ne diyecek ozamana öyle yaparsa sende ona göre yön verirsin ama bu kanama leke konularında hepsi böyle doktorların herlde çok rahat davranıyorlar

Çok şükür aktif degil valla burda sizlerle konuşmak doktorla konuşmaktan daha çok rahatlatti beni. Benim genital bölge de ufak bı sızı var sende de oldu mu?
Sizi sabah vardı idrar yollarımdan o belli canım su içince geciyo gece susuz kalıyor vücut galiba. Adet sancısı gibi oluyor arada benim geçiyor birden bnde ona sıkılıyorum

Kızlar iki gündr hc bsy yoktu bugün yine adet sancısı gibi yokluyor sanki idrar yollarımda da bsy var çok su içiyorum azıcık Bi tuvaletim gelsin ağrı yapıyo yapınca geçiyor. Taktım şimdi ona ben sizde de oluyor mu arada adet sancısı gibi normal dimi bu
Iki gundur adet agrilarim var ,acik kahve akinti ile birlikte .rahim mi buyuyor anlamadim🤨

Açıklama yapması gerekiyor ama.. Benim doktorun açıklamasına uyuyor sanki kan akışı geç okursa içerde kahverengi döner demişti
Yapmıyor ya ne bileyim böylesi iyi mi kötü mü anlamıyorum. Ben en başta demişti bilmen gerekenleri ben sana söylerim zaten. Ben boşuna o kadar kitap okumadım. Önce kadın doğum sonra tüp bebek boşuna burda degilim demişti

Yüz yüze bi bak bakalım ne diyecek ozamana öyle yaparsa sende ona göre yön verirsin ama bu kanama leke konularında hepsi böyle doktorların herlde çok rahat davranıyorlar
Sizinkiler yine iyi kötü bi açıklama yapmış ben bugün mesaj attım bana dedigi tek şey rahat olun

Iki gundur adet agrilarim var ,acik kahve akinti ile birlikte .rahim mi buyuyor anlamadim🤨
Ben estrofemi bıraktım bırakalı neredeyse kupkuruyum hiç yok akıntım ama sancı oluyor mesela iki gündr hc yoktu bugün yine var. Bebişim iyi onu anlıyorum goguslerimdrn ama sancı sanki her an kanama olck gibi korkutuyor beni.

Sizi sabah vardı idrar yollarımdan o belli canım su içince geciyo gece susuz kalıyor vücut galiba. Adet sancısı gibi oluyor arada benim geçiyor birden bnde ona sıkılıyorum
Yaa o adet ağrısı gibi bende de ara ara oluyor bide bacağımda çekilme oluyor benin adet zamanim da olurdu bacak çekilmesi

Ben estrofemi bıraktım bırakalı neredeyse kupkuruyum hiç yok akıntım ama sancı oluyor mesela iki gündr hc yoktu bugün yine var. Bebişim iyi onu anlıyorum goguslerimdrn ama sancı sanki her an kanama olck gibi korkutuyor beni.
Bendede akıntı yok hiç. Sancıda hiç yok olsa dert olmasa dert valla bu belirtiler de ya

Sizinkiler yine iyi kötü bi açıklama yapmış ben bugün mesaj attım bana dedigi tek şey rahat olun
Sen msj da atiyon bari ben direk hemşireyle konuşuyorum o doktora soruyor mesela şuan pazar bsy olsa Allah korusun kimseyi bulamicm uzak zaten. Şu 2 3 hafta geçse de burdaki doktora devam etsem ha deyince burda bari

Aynen heran adetim baslayacak gibi hissediyorum bende.
ikiz oldugu icin daha cok mu hissediyorum agriyo acaba ?

X