2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Benim ki aynı zamanda doğum falan da yapıyor takipte yapıyor o yüzden onunla devam ediyorum tahlillerimi falan erkenden yaptı bilelim ne var ne yok dedi herşey gUzel çıktı bi tek içerde ufak bi kanama vardı onun dışında bir sorunumuz çok şükür yoktu ta ki bu lekelenme olana kadar işte

mutlu pazarlar
of ilk gebeliğimde bu zamanlarda benim de lekelenmelerim oluyordu çok endişe ediyordum. benim doktorum da rahattır. ama leke falan olursa gelirsin bakarız diyor. şu ana kadar slklntlslz geldim ama yine de korkuların oluyor. ıslaklık hissedince wcye koşuyorum bakıyorum jel pütür pütür geri gelmiş. bir oh çekiyorum. tedirginlikler hiç bitmiyor maalesef. 12.haftalara kadar sürüyor. ından sonra da hareket takibi başlıyoryani bitmiyor emin olun.
dün bir arkadaşımın oğlu 2 yaşına girdi doğumgününe gittik. aynı zamanda 4aylık hamile peşine cinsiyet öğrendi. o da erkek. ama bakıyorum eğil kalk çocuk kucağında tedirginlik yok bizim gibi

Yaa benim doktorum gel bakalım bile demiyor rahat ol bişey olmaz biz elimizden geleni zaten yapıyoruz diyo. Kullanabileceğim tüm ilaçları kullanıyorum sanırım doktor bu kadar rahat olunca bende kendi kendime doktorluk yapıyorum içerde kanaman vardı o kanama dışarı çıktı rahat ol bebekle alakalı yok zaten diye kendimce kendime cevaolar buluyorum:/ ya Allah kimseyi evlatla sınamasın ne çok isterdik hepimiz öyle rahat olmayı ama yine de şükürler olsun derdi veren Allah dermanimizida veriyor sadece biraz daha uzun bir yoldan geçiyoruz

Canım içerdeki alandan geliyordur benimde aynısı oldu doktor o alan ya dışarı atar yada rahim emer dedi 2 hafta boyunca geldi benim ilaçlarını iç dinlen dedi sen gene bi sor ama bişey yapmıyorlar benim 2 doktorumda aynısını söyledi hatta 3.bi doktora gittim oda bşey yok içerde görünmüyor dedi yani bşey yapmıyorlar bi kere serum vurdular ilk hafta kanda geldi iki kere ilaç iğneyle idare ettim

Benim doktor bakmadı bile söyledim biz herşeyi yapıyoruz bişey olmaz dedi bu sabah yine oldu söyledin rahat olun bişey olmaz dedi. Gerçi cuma günü devlette doktora gittim bişey olsa görmüş olurlardı herhalde

aslında o lekelenmeler normal. kanama alanı varsa eğer vücut atıyor bir şekilde. kullandığımız ilaçlar dışında çok da extra birşeye gerek yok. kıpkırmızı olmadığı sürece normal

Ondan geliyodr canım lekeler o zaman korkma hiç bnce geçer yine bak dünde geçti

Yoğun bir kanama ağrılı kramplı parçalı olmadığı sürece korkma dedi bana bunlar gelicek dedi kendi tüp doktorumda aynısını demişti ilaçları kullan yat dinlen dedi onlar normal karşılıyor bu lekeleri ufak kanamaları tabi bizim ödümüz kopuyor ama

aslında o lekelenmeler normal. kanama alanı varsa eğer vücut atıyor bir şekilde. kullandığımız ilaçlar dışında çok da extra birşeye gerek yok. kıpkırmızı olmadığı sürece normal
Çok şükür kipkırmızı değildi ama korkuyor insan işte yine de

Sende bıraktın dimi kuzum estrofemi kaç gün oldu var mı kanama şimdi

Lekelenme tarzında oldugu icin demek takmıyor hiç

Estrofem kanama yapıyor mu? Ben hala günde 4 tane kullanıyorum bide üstüne östrojdn içeren bant kullanıyorum
Orasını bende bilmiom ama kanama oldu bu hafta gittiğimde doktor cumadan sonra içme dedi niye dedi sormadım hiç estrofemin çok nadir görülen yan etkilerinde anormal vajinal kanama yazıyor ama bizde kanama alanı olduğu için ordan gelmiştir bence.Bende 4tane içiodum ve çok fena dokunuyordu son zamanlar bulantı iştahsızlık hat safhada ve yutamıyordum hiç bşey baygınlık geliyordu belirtilerinde bunlarda var herlde dokundu artık çok geldi östrojen çok yükseldiği için şimdi daha iyiyim son içtiğim iki gün çok çarptı beni estrofem

Bende yan etki yapmadı hiç bana 3 ay devam dedi ben doktoruma aslinda çok güveniyorum ama galiba güvenim sarsılıyor biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…