2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Yaa o adet ağrısı gibi bende de ara ara oluyor bide bacağımda çekilme oluyor benin adet zamanim da olurdu bacak çekilmesi
Bacak çekilmesi magnezyum eksikliğiydi galiba tam bilmiyorum da bnm kas seğirmesi oluyor ordan progesteron yeterli anlıyorum vücutta. Kas gevşetici varmış içinde progestanlarin

Sen msj da atiyon bari ben direk hemşireyle konuşuyorum o doktora soruyor mesela şuan pazar bsy olsa Allah korusun kimseyi bulamicm uzak zaten. Şu 2 3 hafta geçse de burdaki doktora devam etsem ha deyince burda bari
Ben de doktorlara mesaj atıom cevap veriyorlar gene bişeyler söylüyorlar sağolsunlar

Aynen heran adetim baslayacak gibi hissediyorum bende.
ikiz oldugu icin daha cok mu hissediyorum agriyo acaba ?
Olabilir rahim daha çok genişliyordir haliyle ikiz olunca. Kanama fln yok şükür ama arkds da kanama olmazsa korkma diyo ama ne blym sanki sökülecek adet gidiyo sonra çok saçma üçüncü aydan sonra onlar da geçer mi acaba

Ben de doktorlara mesaj atıom cevap veriyorlar gene bişeyler söylüyorlar sağolsunlar
Ne gzl ya bnm ki yok zaten muayene bile 5dk surmuyo bzm konuşamıyoruz bile alıştım aslında ama baştan çok ağlıyordum hc konuşturmuyor elini kaldırıyor sus diye ilk transfere ağlayarak girdim çıktım valla sonra duzeldi biraz

Bacak çekilmesi magnezyum eksikliğiydi galiba tam bilmiyorum da bnm kas seğirmesi oluyor ordan progesteron yeterli anlıyorum vücutta. Kas gevşetici varmış içinde progestanlarin
Ben tüm adet belirtileri mi yaşıyorum zaten zaman olarak da ikinci adet zamanim. Böyle lekelenmelerim de adet oncesin de olurdu

Ben dun doktora gittim hersey yolundaydi ,eve geldim agrilarim basladi adet oncesi agrilarin aynisi ve lekelenmem oldu .Anormal bir dirum olsa kontrolde belli olurdu sanirim.
3aydan sonra geciyormus sanirim.Valla pozitifi alayim rahat olcam diyordum nerdee daha kotu hissediyorum kendimi ,huzursuz moralsiz

Bazıları kendinden ödün vermiyorlar

Aynen ya günler de geçmiyor sanki hani şöyle bebis kimildasa ha dcz her şey yolunda o zamanlara gelmek istiyorum

Bende aynı habire eşime soruyom bugün şu oldu bu olmadı kendi kendime fikir yürütüyom paranoyak olduk iyice ya
Benim ki alıştı heralde az önce diyorum ki iki gündür midem bulanmiyor geçen günde oyle diyordun diyo umursamıyor artık

Benim ki alıştı heralde az önce diyorum ki iki gündür midem bulanmiyor geçen günde oyle diyordun diyo umursamıyor artık
Bende aynı midem bulanmıyo neden acaba diye soruyom dünden beri annem geldi annemde diom midem bulanmıo şimdi ona taktım annemde aaa bi gün olur bi gün olmaz hergün olcak diye bşey yok dio valla herşeyi takıoz ya

Bende aynı midem bulanmıyo neden acaba diye soruyom dünden beri annem geldi annemde diom midem bulanmıo şimdi ona taktım annemde aaa bi gün olur bi gün olmaz hergün olcak diye bşey yok dio valla herşeyi takıoz ya
Sağ salim atlatalım şu zor günleri de aliscaz heralde hamileliğe de ya ondn bnce

Sen msj da atiyon bari ben direk hemşireyle konuşuyorum o doktora soruyor mesela şuan pazar bsy olsa Allah korusun kimseyi bulamicm uzak zaten. Şu 2 3 hafta geçse de burdaki doktora devam etsem ha deyince burda bari
Senin ki daha kotu desene bende özel telefonu var asistanın bilmeyeceğini bildiğim şeyleri direk doktora soruyorum. Ama sağolsun pekte iç açan cevaplar vermiyor kendisi

Senin ki daha kotu desene bende özel telefonu var asistanın bilmeyeceğini bildiğim şeyleri direk doktora soruyorum. Ama sağolsun pekte iç açan cevaplar vermiyor kendisi
Bnm hemşireler ona sorup cvp aliyo valla o da zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…