2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

O korkuyu bende bir defa yaşadım gerçekten tarifi yok bir daha yaşamazsın umarım. Doktorum bana mantıklı açıklamalar yaptı regl döneminde olduğumuzda bazen böyle kanamalar olabilirmiş, rahim genişlerken kılcal damarlar da kanama olabilirmiş parça parçalı kanama olmadığı sürece korkma demişti bana

İnşallah kuzum gerçekten çok korktum tam olarak kanama da değil kanlı akıntı gibiydi bide içerde de kanama görmüştü zaten insallah tekrar olmaz
Benimde geçen hafta geldi bi kere peçeteye pembe akıntıyla karışık hemen ddi gel bakalım gittik icerde bsy yok mesela yani içeride görmedi iki doktorda yine de geldi o da olabilir ondan takılma aktif olmadıkça

Peki ağrın oldu mu hafif?

Benimde geçen hafta geldi bi kere peçeteye pembe akıntıyla karışık hemen ddi gel bakalım gittik icerde bsy yok mesela yani içeride görmedi iki doktorda yine de geldi o da olabilir ondan takılma aktif olmadıkça
İnşallah hayırlısıyla kucaklarimiza alırız elimden olmadan tedirgin oluyorum :/

Çok hafif sağ kasığımda oldu.. Şimdi kanama vs yok ama gün içinde ara ara ağrıyor açıkçası gaz sancısımı Kasık ağrısı mı ayırt edemiyorum bazen
Benimde bel ve kasık ağrım var ara ara da karın ağrısı hissediyorum çok şükür tekrar kanama olmadı inşallah olmAzda

Benimde bel ve kasık ağrım var ara ara da karın ağrısı hissediyorum çok şükür tekrar kanama olmadı inşallah olmAzda
O durumu 2 haftadır yaşıyorum iki kere kan geldi diğerleri lekelenme kanama alanı varmş ilaçları içip yatıyorum aktif kanama olmadığı sürece ilaçları için dinlenin diyor doktorlar

O durumu 2 haftadır yaşıyorum iki kere kan geldi diğerleri lekelenme kanama alanı varmş ilaçları içip yatıyorum aktif kanama olmadığı sürece ilaçları için dinlenin diyor doktorlar
Agrin da var mi?
Bugun cok karin agrim var benim de

Çok şükür benimde aktif kanama değil akıntı gibiydi tekrar olmadı inşallah hiç birimizin de olmaz

Ben şahsen şişmesinden memnunum erkek çocuğu gibiydim ağrı azaldı bende sadece biraz hassaslaştı
bakalım nasıl olacaklar dahada büyüdükçe bazen çok şiş oluyor bazen biraz yumuşuyor bi gün çok ağrı oluyor bi gün az

bakalım nasıl olacaklar dahada büyüdükçe bazen çok şiş oluyor bazen biraz yumuşuyor bi gün çok ağrı oluyor bi gün az
Aslında hepimizin yaşadıkları hemen hemen aynı normal gebelik yaşayanlar herşeyi normal görüyor ama bizim o kadar çok emeğimiz var ki iğneler beslenme psikolojimiz herşey bizi çok farklı hissettiriyor. Arkadaşım 7 haftadır hamileymiş daha yeni öğrendi 5 yaşındaki çocuğu kucağında bana hamile olduğunu söylüyor eşim elinden gelse sürahi taşıtmayacak bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…