2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Benim minnoşlar biraz geriden geliyor sanırım, 6+4 te 6.9 diğeri 6.8mm dedi. Ben normal mi dedim , sorun yok dedi.Ama toparlarlar büyüdükçe inşallah

Kızlar havalar mis gibi evde sıkıldım artık gezmk istiyorum surda üç hafta dha dolsun sağ salim de gezeyim diye gün sayıyorum geçmiyor günler.

Canim az daha sabır virüs dolu ortalık suan icin hic kendinizi ve bebisinizi tehlikeye atmayın oturun evinizde bizde bugun 8 haftalik olduk icinizde kilo olan veren varmi bende hicbir degisiklik yok

Canim az daha sabır virüs dolu ortalık suan icin hic kendinizi ve bebisinizi tehlikeye atmayın oturun evinizde bizde bugun 8 haftalik olduk icinizde kilo olan veren varmi bende hicbir degisiklik yok
Valla canım sırf bsy olck diye cikmyrm da çok skldm artık ben iki insan göresim var. Bnde ptesi 10. Haftaya gircem artık tutunmuş tr dimi ya bebis iyice. Ben iki kilo verdim çok az yiyorum zaten dahw fazla veririm diyodum da beklediğim gibi olmadı bulantı

Ben verdim gibi ama kesin değil tartım bozulmuş herkes zayıflamışsın diyor..

Seninle aynı gün transfer olduk diye hatırlıyorum 3 şubat da oldu benim 1 kilo almışım sanırım o da gögüslerden fena halde şiş kiloları sanırım 2.üç ayda alacaz

ya kendinizi hayattan soyutlamayın. Allahın izniyle bebişlerinize birşeycik olmaz. çıkın dolaşın havanız değişsin. sürekli evde olmak psikolojiyi bozuyor. ben zaten haftaiçi işteuim sabah 9 akşam 6.haftasonu da işleri bitirip çıkıyoruz dolaşıyoruz.

Kızlar mide bulantısı ve yanması için yaptığınız bir şeyler var mi..
benim sabahtan yatana kadar yüzüm hep ekşi midem ya yanıyor gibi ya da bulanıyor..

Seninki tam olarak kac hafta kac gunluk canim seninle trasferimizde 2 gun var sanki aramızda bende cok yiyemiyorum ama kilomda azalma yok

Seninle aynı gün transfer olduk diye hatırlıyorum 3 şubat da oldu benim 1 kilo almışım sanırım o da gögüslerden fena halde şiş kiloları sanırım 2.üç ayda alacaz
Evet canim benimde 3 subat transfer senin bebis ne kadar herkes verdim diyor bir sen almisin bende almamisim bizde bisey var demekki

Evet canim benimde 3 subat transfer senin bebis ne kadar herkes verdim diyor bir sen almisin bende almamisim bizde bisey var demekki
Ben diyetle alıyorum canım çölyak hastasıyım o yüzden zaten zayıftım birde çok şükür mide bulantısı vs. yok bende menüde ne varsa silip süpürüyorum işe de gitmeyince evde film izlerken kilo vermem zor. Bir kilo dahi alsam etrafımdaki herkes farkediyor alışmışlar beni hep iskelet gibi görmeye

Kızlar merhaba az önce tuvalette silindim ve kanlı akıntı geldi peçeteye doktorumu aradım bişey olmaz korkma biz tüm önlemleri aldık artarsa beni ara dedi ama içim hiç rahat değil çok korkuyorum çok tedirginim

Korkuluyor canım ister istemez yapılck bsy yok şimdilik iğneni yap dinlen olmaz bsycik

Korkuluyor canım ister istemez yapılck bsy yok şimdilik iğneni yap dinlen olmaz bsycik
İnşallah kuzum gerçekten çok korktum tam olarak kanama da değil kanlı akıntı gibiydi bide içerde de kanama görmüştü zaten insallah tekrar olmaz

Sen iyiymisin ben cok kiloluda degilim ama zayıf hic degilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…