2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ben geldim öldüm ya her tarafım ağrıyor kontroller çok yorucu geliyor artık🥴
Bebekler gayet iyi hafif sancı çıktı nst de zaten bugün hafif regl sancısı gibi sancı ile uyandım tahmin ettim sancı çıkacağını..
2 doz ciğer geliştirici iğne yazdı doktorum, doğum şekli genel anestezi olacak veee 12 ekime gidebilirsek 12 ekimden sonraki herhangi bir gün doğum olacak🙈🙈🙈
Insallah gidersin canim cok şükür iyisin hafif sancilarin varsa sürekli yat ne kaldiki şunun şurasında bebisler ne kadar olmus canim

Insallah gidersin canim cok şükür iyisin hafif sancilarin varsa sürekli yat ne kaldiki şunun şurasında bebisler ne kadar olmus canim
zaten artık pek birşey yapamıyorum bu hafta yeğenim kalacak sağolsun o yapıyor işleri haftaya da kardeşim gelecek doğuma kadar bende kalacak..
Iyi masallah az daha dayanirlarsa kuveze girmeden kucagina alirsin allahin izniyle canim
Acaba nekadar doğru bu ölçümler🤔 birinin kafa çapına 40 haftayı gösteriyor dedi daha 34+3 teyiz düşün 😂😂

Kızlar bende son kontrolümden geliyorum 🥰 51 cm, 3050 gram olmuşuz. 5 ekime sezaryen günü aldım. Bir gece önceden yatışım yapılacakmış. Ay daha konuşurken bile heyecandan bayılacaktım kendimi hastanede filan düşünemiyorum🙈 2 ekimde de covid testi yaptırıp anestezi uzmanı ile görülecekmişim

Kızlar bende son kontrolümden geliyorum 🥰 51 cm, 3050 gram olmuşuz. 5 ekime sezaryen günü aldım. Bir gece önceden yatışım yapılacakmış. Ay daha konuşurken bile heyecandan bayılacaktım kendimi hastanede filan düşünemiyorum🙈 2 ekimde de covid testi yaptırıp anestezi uzmanı ile görülecekmişim
Aramızda bi gün vardı zaten tam 38+1 de gelmiş olcaklar demek ki 😍 benimki testler için 28inde çağırdı covid bakılmıyo sanırım bizde o gün anestezist ile görüşcem bende bakalm ne dicek spinal der büyük ihtimal. Ay çok az kaldı ya. Sen kan sulandırıcı kullanıyo muydun? Biz iğneleri kesmiştik hapı kullanıyorum onu da bi hafta önce kescez

Pozitif haberi alanlar olarak burada toplanıp dertleşelim taze anneler bizler anlıyoruz birbirimizi 😍😍 kese görmeyi bekliyoruz heyecanlı sonra inşallah kalp atışı için beklicez. Burdan destek olalım birbirimize... Benim bugün sata gore 5+1 cuma kese randevum var çok stresliyim ayrıca heyecanlı... Kimler pozitifi gördü toplanalım 😍
Selam kızlar🙋🏼‍♀️ Ben de sizdenim. Benim size bir sorum olucak ben markette çalışıyorum ve işim ağır, 15-20 belki de daha fazla yüklü paletler çekiyoruz sürekli ağır kaldırıyoruz bu bebişimi etkiler mi ağır iş yapılmaması gerekiyor mu bu süreçte

Ooo neguzel gunler belirleniyor.Darisi bize insallah.Bebiste gayet guzel buyumus masallah ona

Selam kızlar🙋🏼‍♀️ Ben de sizdenim. Benim size bir sorum olucak ben markette çalışıyorum ve işim ağır, 15-20 belki de daha fazla yüklü paletler çekiyoruz sürekli ağır kaldırıyoruz bu bebişimi etkiler mi ağır iş yapılmaması gerekiyor mu bu süreçte
Bizler sonlara yaklastik artik.Senin kac haftalik ?

Aramızda bi gün vardı zaten tam 38+1 de gelmiş olcaklar demek ki 😍 benimki testler için 28inde çağırdı covid bakılmıyo sanırım bizde o gün anestezist ile görüşcem bende bakalm ne dicek spinal der büyük ihtimal. Ay çok az kaldı ya. Sen kan sulandırıcı kullanıyo muydun? Biz iğneleri kesmiştik hapı kullanıyorum onu da bi hafta önce kescez
Aslında bana 7 ekim dedi doktor ama eşim 05.10.20 çok havalı oluyo filan demeye başlayınca doktorum e peki 5 i olsun dedi. Bende 2 gün daha stres olmayım diye kabul ettim. Ben genel dışında hiç bir şeyi kabul etmiycem valla atak geçiririm biliyorum kendimi. Ben kan sulandırıcı hala kullanıyorum canım. 1 gün kala kes dedi. Doğumdan sonra da bi 15-20 gün daha kullanacakmışım😳 Bu arada benim ki refakatçi yasak filan dedi nasıl yani tek mi kalıcam dedim yok tek eşin dedi ama hastaneyle görüş bakalım dedi

Kesinlikle ağır kaldırmayan gerekiyor. 3 kg fazla ağırlık kaldırmanı tavsiye ederim. Kaç haftalık hamilesin?

X