2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

canım acaba magnezyum eksikliği mi var diyorum sade soda içmek sakıncalı mı bu döenmde
Onu bende görmüştüm canım ağrıdığı zamanlar araştırdım soda için diyordu sonra geçince alıp içmedim doktora bi sormak lazım içilirmi diye

Kizlar bende gebeligi ogrendigim hafta dizlerim bacaklarim cok kotu agriyordu normal degildi sukur gecdi ara ara oluyo bazen
Evet canım benimde çok ağrıdı o haftalarda eşime sıktırıyordum herlde kan akışı hızlandığı içi oluyor yada magnezyumdan dio nette

Ah canım şimdi gördüm gözün aydın çok sevindim inşallah kucağına almakta nasip olsunn

Gozun aydin canim masallah minnoslara rabbim saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin insallah❤

Günaydın, kızlar dün gece kanamam oldu , pembemsi ama normal pedin yarısı kadar. Sabahı sabah ettim korkudan. Şu an kanama yok gibi ,çok tedirginim Allah yardımcımız olsun , çok zor bir dönemden geçiyoruz, buda bizim sınavımız. Hayırlısı olsun
Sabah doktora yazdım, “normal , tedaviye devam , başka birşey istemez” yazdı.

Bide ikiz canım dha çok dikkat et bol bol dinlen çok bsy de gelmemis bak için rahat olsun. Benim peçeteye geldi akmadi bile pembe e leke doktor hemen gel ddi iyi dgl deyip dha çok korkuttu bni. Bsy olcgindan değil gayet normal bence ufak lekeler ama yine de dinlen canım hep bebisler için

Ben transferden beri annemde kalıyorum, sağolsunlar bana bebek gibi bakıyorlar. Yapabileceğim her şeyi yapıyorum, gerisi Allaha kalmış. Hayırlısı olsun

Canım coraspini oksapar kullanıyor musun.
benim de bir sabah baya kanamam oldu çok korktum .. coraspini yaparmış kanama..
doktor baktı kese sağlıklı coraspini bırak oksapara devam dedi, tüp bebek doktorumu aradım o da öyle dedi..ve kesildi kanama..

Aynen benimki de coraspini bıraktırdı direk oksapar devam ediyorum.

Aynen benimki de coraspini bıraktırdı direk oksapar devam ediyorum.
Bende coraspirini bırakayım ozaman

Bende coraspirini bırakayım ozaman
Yok canım .. doktorunla görüşmeden yapma bir şey çünkü ben gittim doktora ama bir sor belki aklına gelmemiştir..
şimdi yanlış yönlendirmiş gibi olmayım seni..
bazen kullandığın ilaçları unutabiliyor doktorlar.. belki unutmuş söylememiştir.
ama belki de senin o ilaca ihtiyacın vardır.. gidemiyorsan bile telefonda görüş canım doktorunla coraspin yapıyor olabilir mi bırakmamı önerir misiniz de bakalım ne diyecek..

yaa ne güzel haber ben de 6+4 te duydum nasıl atıyorlardı güm güm Allah kucaklarimiza almayı nasip etsin
devam etmemiş korkma kuzum arkadaşların dediği gibi coraspirini danış doktoruna benimki de biraktirmisti coraspirini.. İnşallah bir daha gelmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…