2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Yediğim ne varsa çıkardım kızlar çok fena bişey yemek yiyesim gelmiyor ne yiyeceğimi şaşırdım

Bebislerimizi sag salim kucagimiza alalimda olsun ilaç igne yine dayaniliyor onlari seveceginiz mis kokusunu koklayacaginiz günleri düşünün mutlu olmaya çalışın hayali bile güzel

Bebislerimizi sag salim kucagimiza alalimda olsun ilaç igne yine dayaniliyor onlari seveceginiz mis kokusunu koklayacaginiz günleri düşünün mutlu olmaya çalışın hayali bile güzel
Evet konuşuyorum onunla sürekli kucağıma aldgm anı düşünüyorum sağlıcakla gelsin de başka bsy istemem

Aynen herşey onlar için sorunsuz geçsinde şu günler iğnelerede razıyız

Hadi ya coraspini bende bıraktım kanama yaptırır dedi ama oksapar devam.. Merak etme cnm o zmn ilaci emer vücut her türlü iğne bide kuvvetli
İnşallah kuzum. Ya benim internet sorunum var bu aralar o yüzden çok giremiyorum. İkili testlerinizi ne zaman yapacaksınız belli mi?

İnşallah kuzum. Ya benim internet sorunum var bu aralar o yüzden çok giremiyorum. İkili testlerinizi ne zaman yapacaksınız belli mi?
Benim bir daha ki randevu 12. Haftada geldiğinde ikili testi de yaparz dedi ama Bnm burdaki kendi doktorum da gel yapalım dedi 12. Haftada bilmiy4m napcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…