2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Canim havuc suyunu hergun ictin mi herkes faydasini görüyor ama biraz daha arttır olmadi bol suda ic 4 5 gün gerilik cok onemli degil bence çünkü ultrasonda farklılık gosteriyor bebegin pozisyonu bile etki ediyor demisti doktorum ona hic canını sıkma biraz daha dikkat et beslenmene allahin izniyle bisey olmaz
Canım gebelik şekeri de çıktı ya o yüzden her gün içmedim gün aşırı içtim genelde. Doktorum o şekilde söylemişti yani. Sulu sebzeler yiyeceğim ekstra su 3.5-4lt içiyorum zaten. Ben elimden geleni yapayım gerisi Allahtan🤲🏻

Eylül annelerinde yazmışlar galiba 2 kişi suyu az olan ve bebişleri geriden gelen. Gayet de doğurmuşlar. O kadar stres yapma canım. Benimki de 2 hafta ilerde o daha mı iyi. 4 5 gün fark haftayla uyumlu oluyor zaten. Boş su ve havuç suyuna devam 😘
Hepiniz harikasınız iyi hissediyorum buraya ne zaman yazsam kimsenin elinden bişey gelmese de o kadar güzel paylaşıyoruz ki birbirimizin sıkıntılarını atlatmak daha kolay oluyor. Hepinizden Allah razı olsun,Allah ne muradınız varsa versin🤲🏻En başından beri yaşadığım onca sıkıntıya rağmen inanıyorum oğlum zamanında doğacak inşallah 😇

Ben her gün daha iyi oluyorum, dikişim hafif sızlıyor. Hala idrara sıkışınca iki büklüm gidiyorum wc ye. Süt yapsın diye 3-4 litre su içmeye çalışıyorum. Yan ürünlerde kullanıyorum sütüm artsın diye. Hıza kilo vermeye başladım , sanırım süt sağmaktan. Bebeğim maşallah iyiye gidiyor. Entübeden çıkmıştı, burundan hava veriyorlardı ondanda çıktı, küvezde kendi nefes alabiliyormuş maşallah, ağızdan hortumla besliyorlar. Mama almıştık en başta, şu an anne sütüyle besliyorlar sanırım. Her gün ne çıkarsa süt yolluyorum. En kısa zamanda sağlıkla kavuşalım inşallah. Kalbinde minik delik varmış ama zamanla kapanırmış, takip edecekmişiz.Allah sağlıkla kavuştursun bebişlerimize 🙏🏻🥰🧿
Rabbim tüm sıkıntıları unutturacak inşallah sağlıklı sıhhatli kucağına aldığında🤲🏻 Esracım tam olarak kaçıncı haftada doğmuştu ve kaç kiloydu? Yanlış anlama erken doğum riskim var o yüzden soruyorum

Kuzum benim de suyu sınırda olan Bebek biraz suyu topladı ama çok çok da iyi değil yani o civarda dolaşıyor üstelik 10 gün geri benimki söylemiyor aetık geriliğini kilo aldığı sürece iyi diyor 30+0 da 1300 kerde kilosu ama önemli olan daha da geriye düşmemesiymiş korkma bence boşuna 4-5 gün çok Az bi fark sınırda su da çok korkutmuyor takip gerekiyor sadece
Nasıl rahatladım yazdıklarınızı okudukça panik atak olmadan doğursam bari çocuğu ☺️

Hepiniz harikasınız iyi hissediyorum buraya ne zaman yazsam kimsenin elinden bişey gelmese de o kadar güzel paylaşıyoruz ki birbirimizin sıkıntılarını atlatmak daha kolay oluyor. Hepinizden Allah razı olsun,Allah ne muradınız varsa versin🤲🏻En başından beri yaşadığım onca sıkıntıya rağmen inanıyorum oğlum zamanında doğacak inşallah 😇
Mutlu anneler mutlu sağlıklı çokoprensler 😍

Canım gebelik şekeri de çıktı ya o yüzden her gün içmedim gün aşırı içtim genelde. Doktorum o şekilde söylemişti yani. Sulu sebzeler yiyeceğim ekstra su 3.5-4lt içiyorum zaten. Ben elimden geleni yapayım gerisi Allahtan🤲🏻
Aynen canim sen elinden geleni yap taktir allahtan ama havuc suyunu günlük ic bence seker icinde yürüyüş yap ekstra yürüyüş sekerin dusmesjnde cok etkiliymis

ÇOk güzel haberler maşallah size kavuşmanıza AŞ’m kaldı o zaman sağlıkla gelsin evine annesiyle babasıyla bir ömür mutlulukta yaşasın kuzucuk🙏🏼
Tam kaç hafta kaç günlükken doğurdun canım merak ettim ben de erken doğurabilirim inşallah senin gibi iyi olur benim bebişler de 🙏🏼🙏🏼
Amin inşallah. 31. Hafta doğdu (30+4) . Elinden geldiğince stresten uzak dur, stresin çok etkisi var erken doğuma.Allah sağlıkla kavuşmayı nasib etsin bebeklerimize.🙏🏻🧿♥️

Arkadaslar duanıza ihtiyacımız var eşim bugun evde karantinaya alındı bende test yaptırmak istiyorum ama hastane çok kalabalık diyor eşim gelen de olmadı evde test almak için 5ekimde doğum var kontroller haftalık yapılacak böyle bi durumda doktorada gidemeyecem şuan çok üzgünüm 😢😢😢
Cok gecmis olsun canim dikkat et belki sana bulaşmamıştır bol.bol c vitamini al stres yapma rabbim.sifa versin esinede sanada

Cok gecmis olsun canim dikkat et belki sana bulaşmamıştır bol.bol c vitamini al stres yapma rabbim.sifa versin esinede sanada
İnşallah canım ya bende 2gündür boğaz agrısı var ama çok terliyorum ona bağlamıştım hep şimdi içime şüphe düştü inşallah birşey yoktur kızım için endişeleniyorum

X