2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Arkadaslar duanıza ihtiyacımız var eşim bugun evde karantinaya alındı bende test yaptırmak istiyorum ama hastane çok kalabalık diyor eşim gelen de olmadı evde test almak için 5ekimde doğum var kontroller haftalık yapılacak böyle bi durumda doktorada gidemeyecem şuan çok üzgünüm 😢😢😢
Merak etme bişeycik olmaz Allahın izniyle bi hafta geç gitsen bişey olmaz bence doktorunla konuş yine de önerisine göre hareket edersin. Sağ salim geçsin zor günler inşallah dua ederiz bizlerde bol bol

Arkadaslar duanıza ihtiyacımız var eşim bugun evde karantinaya alındı bende test yaptırmak istiyorum ama hastane çok kalabalık diyor eşim gelen de olmadı evde test almak için 5ekimde doğum var kontroller haftalık yapılacak böyle bi durumda doktorada gidemeyecem şuan çok üzgünüm 😢😢😢
Canım benim eşim öğretmen seminerler başladı ya bi öğretmen koronaymış böylelikle temaslı olmuş oldu ben babamların evine geldim doktor randevum vardı iptal ettim ağlaya ağlaya bavul yaptım. Kaç gün kalırım belli olmaz diye . Hastaneleri arıyoruz semptom olmadan test yapmıyorlar 15 süresinin dolmasını bekliyoruz 😔 yalnız değilsin

Canım benim eşim öğretmen seminerler başladı ya bi öğretmen koronaymış böylelikle temaslı olmuş oldu ben babamların evine geldim doktor randevum vardı iptal ettim ağlaya ağlaya bavul yaptım. Kaç gün kalırım belli olmaz diye . Hastaneleri arıyoruz semptom olmadan test yapmıyorlar 15 süresinin dolmasını bekliyoruz 😔 yalnız değilsin
Allah yardımcımız olsun ya bide benim durum çok karışık bulundugum şehirde doğum yapmayacam başka bir şehirde araya tanıdık sokup doktor ayarladık ctesiye mutlaka gelsin görecem demiş aman ya çok üzgünüm

Evet yaptırdı 2gün sonra çıkacak sonuç ama doktor covid belirtileri gösteriyorsun demiş başka doktorlarada göstermiş tomoğrafı sonucunu herkes evde karantina verdiler
İlaçlara başladı mı canım ? Benim doktorum korona olsan bile eyvah yoğun bakıma yatacağım gibi düşüncelere girme çoğu hamile grip gibi atlatıyor dedi. Zaten aynı bardaktan tabaktan yemek yiyip içmediyseniz korkma

İlaçlara başladı mı canım ? Benim doktorum korona olsan bile eyvah yoğun bakıma yatacağım gibi düşüncelere girme çoğu hamile grip gibi atlatıyor dedi. Zaten aynı bardaktan tabaktan yemek yiyip içmediyseniz korkma
Evet başladı canım bizimki biraz vurdum duymaz yok yemeği mutfakta yiyecem balkonda çay içecem sigara içecem deyip duruyor annem kalp ve şeker hastası olmasa yanına gidecem ama kendimden emin olmadığım için gidemiyorumda

Evet başladı canım bizimki biraz vurdum duymaz yok yemeği mutfakta yiyecem balkonda çay içecem sigara içecem deyip duruyor annem kalp ve şeker hastası olmasa yanına gidecem ama kendimden emin olmadığım için gidemiyorumda
Sigara içerken de yanında durma canım dumanı tehlikeli olabiliyor diyorlar.Allah yardımcın olsun ama tavrını net koy keyif sürecek zaman değil emanet taşıyorsun sen

Sigara içerken de yanında durma canım dumanı tehlikeli olabiliyor diyorlar.Allah yardımcın olsun ama tavrını net koy keyif sürecek zaman değil emanet taşıyorsun sen
Yok canım ya valla odaya kapandım çıkmıyorum hiç yanına hep söyledim 8ay boyunca bu bizim emanetimiz diye böyle devam ederse 2güne annesine gönderirim 1 ayım kalmış bebeğimi asla riske atamam

Amin inşallah. 31. Hafta doğdu (30+4) . Elinden geldiğince stresten uzak dur, stresin çok etkisi var erken doğuma.Allah sağlıkla kavuşmayı nasib etsin bebeklerimize.🙏🏻🧿
Amin kuzum 🙏🏼 Stres yapmamak elde değil biliyorsun bazen diyorum ki çocuk mu doğuracağım stres topu mu 😬😬 çok şükür biz de 30+2 olduk bugün ama kiloları daha az maalesef benimkilerin biraz daha dayanırlarsa iyi olur 🙏🏼 Bebişinden bizi de haberdar et arada fırsat buldukça 🙏🏼

Günaydın kızlar,

Çok şükür alışverışımı tamamladım. Sadece biberon ve emzik kaldı. hangi özellikli olanı alacağımı bilemedim. Siz neler aldınız? bilgi verebilir misiniz?

Günaydın kızlar,

Çok şükür alışverışımı tamamladım. Sadece biberon ve emzik kaldı. hangi özellikli olanı alacağımı bilemedim. Siz neler aldınız? bilgi verebilir misiniz?
Bende alicam daha emzik ve biberon avent almayi düşünüyorum ama naturel serisinden alicam ama hicbir fikrim yok kullananlar söylesin lutfen

Günaydın kızlar,

Avent ultra soft 0-6 ay emzik aldım 2 li ve kutusuyla geliyor. Biberon da avent 260 ml cam ve pp olandan aldım. Nolur nolmaz diye. Onlar da kapaklı

X