2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

38de alacagız dedi canım sezeryan olacak öncesinde dış gebelikten dolayı iç kanama geçirdim ve ameliyatım var karın içi yırtığım çoktu sancı başlarsa sıkıntı olur dedi
Anladim.canim sağlıklı olunda sezaryan normal cokda onemli degil hayirlisiyla kucagina almak nasip olsun insallah son 1 ay senin 😍😍😍

Günaydın kızlar 😘 kaç
Kızlar kontrolden geldim şimdi suyum 2 hafta önceki kontrolde sınırdaydı havuç suyu film içtim ama hala sınırda :KK43: bide hep haftasıyla uyumlu çıkardı bugün 4-5 gün geride çıktı. Var mı benim gibi suyu az olan çok üzüldüm 😞 bide yine göstermedi kendini hiç göremedik daha
Eylül annelerinde yazmışlar galiba 2 kişi suyu az olan ve bebişleri geriden gelen. Gayet de doğurmuşlar. O kadar stres yapma canım. Benimki de 2 hafta ilerde o daha mı iyi. 4 5 gün fark haftayla uyumlu oluyor zaten. Boş su ve havuç suyuna devam 😘

Esrapembeli Esrapembeli canım nasıl oldunuz iyisiniz değil mi ?🙏🏼
Ben her gün daha iyi oluyorum, dikişim hafif sızlıyor. Hala idrara sıkışınca iki büklüm gidiyorum wc ye. Süt yapsın diye 3-4 litre su içmeye çalışıyorum. Yan ürünlerde kullanıyorum sütüm artsın diye. Hıza kilo vermeye başladım , sanırım süt sağmaktan. Bebeğim maşallah iyiye gidiyor. Entübeden çıkmıştı, burundan hava veriyorlardı ondanda çıktı, küvezde kendi nefes alabiliyormuş maşallah, ağızdan hortumla besliyorlar. Mama almıştık en başta, şu an anne sütüyle besliyorlar sanırım. Her gün ne çıkarsa süt yolluyorum. En kısa zamanda sağlıkla kavuşalım inşallah. Kalbinde minik delik varmış ama zamanla kapanırmış, takip edecekmişiz.Allah sağlıkla kavuştursun bebişlerimize 🙏🏻♥️🥰🧿

Bide 1820 kg doğmuştu, 1620 olmuş
Zaten veriyomuş hepsi ödem atıyomuş 200-300 gram normal o canım. Şükür bak kendi nefes alıyomuş inşallah kavuşursun bi an önce. Bi arkadaşında delik var dediler doktor yenidoğan da oluyo demiş 6 aydan sonra geçiyomuş çoğu

Ben her gün daha iyi oluyorum, dikişim hafif sızlıyor. Hala idrara sıkışınca iki büklüm gidiyorum wc ye. Süt yapsın diye 3-4 litre su içmeye çalışıyorum. Yan ürünlerde kullanıyorum sütüm artsın diye. Hıza kilo vermeye başladım , sanırım süt sağmaktan. Bebeğim maşallah iyiye gidiyor. Entübeden çıkmıştı, burundan hava veriyorlardı ondanda çıktı, küvezde kendi nefes alabiliyormuş maşallah, ağızdan hortumla besliyorlar. Mama almıştık en başta, şu an anne sütüyle besliyorlar sanırım. Her gün ne çıkarsa süt yolluyorum. En kısa zamanda sağlıkla kavuşalım inşallah. Kalbinde minik delik varmış ama zamanla kapanırmış, takip edecekmişiz.Allah sağlıkla kavuştursun bebişlerimize 🙏🏻🥰🧿
Masallah annesi o cok güçlü bir bebis hemen toparlayacak kendisini simdiden büyüyor sende hemen toparlanacaksin insallah

günaydın herkesebu gece nispeten uyumuşum. erken kalktım sadece😁dün çok ayakta kaldım kışlık hazırlık yaparken belim ağrıyordu ama geçti.
Bizde bugün konserve yapıcaz inşallah yengem ve kardeşim sen otur biz yapıcaz diyorlar ama ben dayanamam😁

Son düzenleme:
Ben her gün daha iyi oluyorum, dikişim hafif sızlıyor. Hala idrara sıkışınca iki büklüm gidiyorum wc ye. Süt yapsın diye 3-4 litre su içmeye çalışıyorum. Yan ürünlerde kullanıyorum sütüm artsın diye. Hıza kilo vermeye başladım , sanırım süt sağmaktan. Bebeğim maşallah iyiye gidiyor. Entübeden çıkmıştı, burundan hava veriyorlardı ondanda çıktı, küvezde kendi nefes alabiliyormuş maşallah, ağızdan hortumla besliyorlar. Mama almıştık en başta, şu an anne sütüyle besliyorlar sanırım. Her gün ne çıkarsa süt yolluyorum. En kısa zamanda sağlıkla kavuşalım inşallah. Kalbinde minik delik varmış ama zamanla kapanırmış, takip edecekmişiz.Allah sağlıkla kavuştursun bebişlerimize 🙏🏻🥰🧿
Çok şükür canım imşallah daha da iyi olacaksınız❤️😍

Çok sevindim bir an önce sağlıkla kavuşursun inşallah bebişine.. Kardeşim de kalbinde 3 delikle dünyaya gelmişti gerçekten zamanla kapanıyormuş şimdi iki tane minik sıpası var onlarla uğraşıyor o konuda da rahat olsun için☺️

Bide 1820 kg doğmuştu, 1620 olmuş
Genelde 300 400 gram gider ödemden. 200 iyi gitmiş. Bebişin savaşçı canım güçlü kiloya takılma 4 kilo olup refleksleri gelişmeyebilirdi. Allah a şükür bak bebişin büyüyor gelişiyor günden güne. Dualarımız seninle ve bebişinle. Bebiş kadar güçlü ol 👍😘

bugün 3 saat ütü yaptım. çok yoruldum ama bitti çok şükür. çekmecelerine yerleştiricem ama evde olan organizerleri bulamadım nereye soktuysam. onlardan alacağım bir boy büyüğünü alırım artık evdekiler küçüktü.

Ütü başlı başına zor zaten 😂
of valla hepsini aynı gün yapmayın hiç olacak gibi diildi ben yaptım ama boynum nasıl acıyor şimdi. normalde 2 güne yayacaktım yaptım ama öldüm bittim. bir ara nabzım yükseldi hissettim tansiyonum 13tü😵neyseki şimdi normale döndük

of valla hepsini aynı gün yapmayın hiç olacak gibi diildi ben yaptım ama boynum nasıl acıyor şimdi. normalde 2 güne yayacaktım yaptım ama öldüm bittim. bir ara nabzım yükseldi hissettim tansiyonum 13tü😵neyseki şimdi normale döndük
Cok zorlamışın canim kendini bugun bende utuleri yaptim dinlene dinlene yaptim ama hava zaten sıcak bide artik agirlastik benim Sadece nevresim ve battaniye kaldı yikanacak utulenecek onun dışında digerlerini hallettim eksikleride alırsam çantamı hazirlamaya baslayacam insallah cok gec mi kaldim

X